Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie.

Niedawno pytałem o wybór telewizora, zaproponowano mi w829. Przeglądałem oferty sklepów, ale ten model już jest praktycznie niedostępny, może modele powystawowe. Chciałem kupić coś z serii w7 lub w8 (modele 2015/2016), ale również ciężko coś dostać. Co mogę ciekawego kupić do ps4 i piłki nożnej (nc+) za ok 3-3,5 tyś.? Niekoniecznie musi to być UHD.

No to jest to co zawsze powtarzam. To nie jest tak że jak pojawiają się nowe modele to potem stare będą w super cenach, bo poprostu znikają z półek.

Odnośnik do komentarza

No jak ktos szuka prawie 3 letnich telewizorow w sklepach to gratuluje! Zawsze jak pojawiaja sie nowe modele na horyzoncie, to stare sa w super cenach - wystarczy spojrzec na obecne wyprzedaze - wszystkie modele z tego roku spadly min. o polowe. Popularne w temacie 55 calowy KS 7000 kosztuje 4500 zł, taki 65 calowy Panasonic DX 750 - 5500 zł,  Oledy Full HD mozna miec za 5 tys., 4K za 7-8, no ale wiadomo, ze jak ktos szuka, to musi polowac teraz, w najblizszych 2-3 miesiącach, a nie za kolejny rok...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No to dziwnego, że każdy tak pisze, że poczekam i kupię w następnym roku jak wyjdą nowe modele. Problem w tym, że nie jest to takie łatwe bo poprzednie udane modele (często lepsze niż nowe np lepszy input lag itp.) znikają z półek w tempie ekspresowym, producent też ich chce się jak najszybciej pozbyć aby nie robiły konkurencji dla nowych modeli. Ile razy to już czytałem teksty, że danego TV nie można dostać w sklepach. Inna sprawa jest z mało i średnio udanymi modelami, te potrafią jeszcze długo zalegać na półkach.

Odnośnik do komentarza

Rozpisałem się i wyłączyli mi prąd, więc dam w skrócie xD

 

Tak jak koledzy wyżej też szukam tv do ok. 3k, ale chciałbym zrobić zakup na dobre parę lat i załapać się jeszcze na takim tv na premierę nowych konsol. Tak więc myślę, że może lepiej celować w 4k. 

Ten Samsung od kolegi wyżej mnie zaciekawił. Może ktoś używa i mógłby się wypowiedzieć? 

 

Zależy mi głównie na w miarę niskim imput lagu do grania i dobrym odtwarzaniu multimediów z pendrive'a. Obecnie mam 40" Samsunga raczej z niższej póki i jeśli chodzi o multimedia to jest ok, ale jakość obrazu dla mnie kiepska, a podczas oglądania w tv programów sd, to poziom skalowania jest raczej mierny. 

 

A może jeszcze lepiej poczekać parę miesięcy? 

Odnośnik do komentarza

Niech ktoś na ks7000 odpali dowolny film/serial/cokolwiek na ipli. Ja mam w kółko reklamy - kiedys hulalo potem sie zrypalo, support odpowiedział ze to wina tv i napiszą do samsunga. I mam 60 cali, a laska ogląda właśnie serial na 8 calach, bo na tablecie wszystko działa. A tu nawet jak sie odpali, to po reklamach cofa do początku.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Chyba zdecyduje się na Sony 55w809c, jest tylko jedno ale, obecnie oglądam z odległości 2 metrów 32"(odległość się na razie nie zmieni) i nie wiem czy ekran nie będzie za duży z tak bliska (nie chciałbym "biegać" oczami po ekranie. Chciałbym zapytać z jakich odległości oglądacie swoje 55".

Edytowane przez milupl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...