Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie 65cali do 4500 na pewno będzie trudno coś wybrać, ostatnio szukałem czegoś do 4 tys i oczy krwawily. Albo mocno ekrany smuza, albo nie równo podświetlana matryca, absolutny brak czarnego koloru (prawie wzystkie sa na IPS), clouding, pol telewizora jaśniejsze pół ciemniejsze, systemy operacyjne, które nie działają - schodząc do 55 cali z tym budżetem już mógłbyś coś wybrać, a tak-jak coś znajdziesz dawaj znać! 

 

EDIT: ktos kiedys sprowadzal TCL ze stanow i byl bardzo zadowolony, bo te na EU to dramat.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Ins napisał:

Kolejne osoby potwierdzają poprawę HDR w trybie gry na oledach LG z 2016r. Ktoś wrzucił nawet coś takiego:

 

https://www.dropbox.com/sh/p3mw5crgjf85l32/AAAGDJYCe8saaQZ53MaUkZgDa?dl=0

Tak tylko czytam że to C6 dostało update poprawiający HDR w game mode. O B6 ponoć można zapomnieć bo inny chipset. Nie wiem chyba na razie zostane na starym fw. 

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie. Noszę się z zakupem nowego TV - głównie pod PS4, netfix itd.

Oto co mi ostatnio wpadło w oko:

 

LG55UJ6517

LG55sk7900

Panasonic TX-58EX703E

Sony KD-55XE8096

Samsung UE75MU6172

 

Na razie tyle - sa to telewizory z półki cenowej 2,6k - 6k. Jakieś porady co do wyżej wymienionych modeli TV? Albo coś innego z tego przedziału cenowego? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, pachuciak1989 napisał:

Witam serdecznie. Noszę się z zakupem nowego TV - głównie pod PS4, netfix itd.

Oto co mi ostatnio wpadło w oko:

 

LG55UJ6517

LG55sk7900

Panasonic TX-58EX703E

Sony KD-55XE8096

Samsung UE75MU6172

 

Na razie tyle - sa to telewizory z półki cenowej 2,6k - 6k. Jakieś porady co do wyżej wymienionych modeli TV? Albo coś innego z tego przedziału cenowego? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.

 

Mając budżet do 6k zł nie wybrałbym nic z tej listy.

Za tą cenę możesz kupić oleda od LG albo o klasę a nawet dwie klasy lepsze lcd.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad telewizorem a konkretnie nad rozmiarem. Będę ogladał z odległości 2,3 - 2,5 metra. Zastanawiam się nad wyborem 65" ale z gorszym HDR (350cd/m2) i gorsze smart tv albo model 55" ale z HDR 750cd/m2 i rozbudowanym smart tv. Konkretnie chodzi o modele Sony 65XE7005 i 55XE9005.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, szejdj napisał:

Zastanawiam się nad telewizorem a konkretnie nad rozmiarem. Będę ogladał z odległości 2,3 - 2,5 metra. Zastanawiam się nad wyborem 65" ale z gorszym HDR (350cd/m2) i gorsze smart tv albo model 55" ale z HDR 750cd/m2 i rozbudowanym smart tv. Konkretnie chodzi o modele Sony 65XE7005 i 55XE9005.

Bierz większy , możesz mi zaufać .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...