Skocz do zawartości

PSX Extreme 261


Oceń okładkę PSX Extreme 261  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 261



Rekomendowane odpowiedzi

@Perez oj macie coś namieszane z prenumeratami. Dostałem info o wygaśnięciu prenumeraty, a linku do czasopisma ani widu ani słychu. Myślałem w takim razie, że prenumerata mi się skończyła wraz z numerem #260, a Wy informujecie o tym dopiero na koniec ostatniego dnia dostępności ostatniego numeru. Zamówiłem zdziwiony nową prenumeratę, poprosiłem o rozpoczęcie od dzisiejszego numeru #261 i... Sprawdziłem jednak jak to się odbywało rok temu i dostałem wtedy link do ostatniego numeru prenumeraty, a zaraz potem info, że prenumerata wygasła. A więc info było wysyłane na miesiąc przed kolejnym numerem będącym już poza prenumeratą. Tak to na logikę powinno działać i tak chyba mieliście, ale teraz coś nie pykło. Wysłałem więc znowu maila z prośbą o nierozpoczynanie jednak od numeru #261, oraz o informację co z wysyłką tego numeru do mnie w ramach mojej poprzedniej prenumeraty. No trochę słabo.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

W spamie nic poza milionową ofertą powiększenia penisa oraz zostania najbogatszym człowiekiem świata z pomocą zaginionego wujka z Nigerii nie ma. A więc nie doszedł, co w przypadku e-maili jest dość niecodzienne i raczej wskazuje na to, że mógł być w ogóle niewysłany :). Dlatego informuję, że może macie coś nie tak.

Odnośnik do komentarza

Roger nieźle mnie zmylił we wstępniaku. "300 numer coraz bliżej...", myślę sobie "jak ten czas szybko leci, tyle lat ze Szmatławcem", zaraz trzeba będzie wyciągnąć garnitur z szafy, by godnie popędzić do kiosku po 300 numer ...a tu z Ziemi dzwonią, że jeszcze ponad 3 lata do tego wydarzenia ;-(

Odnośnik do komentarza

Zmiany wlasciciela jeszcze nie bylo. Bardziej zawirowania ze zmiana daty wyjscia numeru - zazwyczaj jest tak, ze prenumerata nadana jest w niedziele, a numer trafia do sprzedazy w srode, a tu mamy dzien krocej, bo nadanie prenumerat bylo w piatek, a numer we wtorek. Jakby numer nie dotarl na dniach, napisz na prenumerata@psxextreme.pl.

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.04.2019 o 16:24, PiotrekP napisał:

Nowy numer dotarł, dawno nie pamiętam kiedy była jakaś ocena z "=" czyli dwoma minusami. O ile taka kiedyś była. 

 

Była nie raz. Np. numer 100, recenzja Shadow of the Colossus. Redaktor Star dał 9= a w tym samym numerze Koso dał 7= Matrixowi PoN.

 

Kupiłem i czytam. Jak zawsze dużo ciekawej treści. Fajnie mieć ulubiony magazyn o gierkach :) Rewizja to faktycznie strzał w dziesiątkę i dziwne że dopiero teraz. Teksty o zombie bardzo ciekawe, recka DG Butchera jak zawsze czysty konkret. Z prac konkursowych najbardziej mi się podoba nr. 2. Gratulacje dla zwycięzców. Okładki obie na 9/10. A teraz śniadanko i wracam do czytania :)

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Jeśli kogo tknął artykuł o Duke Nukem, to po pierwsze DLC do Bulletstorma nie jest jedynym jego nowym występem - za takowy można potraktować Duke Nukem 20th Anniversary World Tour, przy którym na nowo spotkali się twórcy Duke Nukem 3D. Oprócz odpicowanych epizodów części trzeciej ("teraz w prawdziwym 3D"), na nowo nagranych tekstów Duke'a (plus kilka nowych), stworzono całkowicie nowy epizod - z nowymi przeciwnikami, broniami i pomysłami. Po drugie, w grze jest możliwość włączenia "dymków" ulokowanych w poziomach, które skutkują komentarzem lub anegdotą samych twórców - a czasami jest czego słuchać, od trudności programowania prostych czynności ("tja, nie było czegoś takiego jak kręcący się alarm, trzeba było zsynchronizować wyzwalacze shaderów na ścianach, aby dać iluzję ruchu światła") po o tym jak życie wpływało na design (np. rosyjskie korzenie jednego z twórców). Tam dopiero to jest istna kopalnia game developmentu lat 90 i dlatego zachęcam was do sięgnięcia po ten remaster ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.05.2019 o 06:51, Perez napisał:

Zmiany wlasciciela jeszcze nie bylo. Bardziej zawirowania ze zmiana daty wyjscia numeru - zazwyczaj jest tak, ze prenumerata nadana jest w niedziele, a numer trafia do sprzedazy w srode, a tu mamy dzien krocej, bo nadanie prenumerat bylo w piatek, a numer we wtorek. Jakby numer nie dotarl na dniach, napisz na prenumerata@psxextreme.pl.

Dotarło dziś :) Dzięki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...