Skocz do zawartości

Avengers: ENDGAME [uwaga spoilery] - temat tymczasowy


milan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ale Kapitanka świetnie wyglądała w nowej fryzurze <3

 

Szkoda tylko że się ociągała do finałowej walki, pomijając ze powinna się zjawić wcześniej, nawet przed wypadami w przeszłość.

 

(pipi) ze na jowiszu ktoś ukradł torebke, chyba jednak priorytet to thanos do ch,uja.

 

Będę wymieniał tylko rzeczy które mi nie podpasowały, bo poza tym to uczta dla fanów uniwersum jak i komiksów.

 

Jeden komentarz jeszcze:

 

 

DC xDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza

No super temat, tylko że jak ktoś otwiera nową zawartość forum, to w pierwszych dwóch linijkach widać spoilery XD

Nie będę wszystkiego edytował chyba, więc jutro poleci wsio w pyzdu, chyba że każdy ospoileruje swojego posta.

 

A film pięknie zwieńczający 11 lat MCU.

Jutro napiszę więcej, bo idę spać, ale już wyczuwam ten epicki zawód wśród młodych fanów filmów z superherosami. 

'Bo za mało akcji i rozpyerdolu a za dużo dramatu i nudnych scen'.

Zobaczcie, tak będzie.

 

Idę spać szczęśliwy, dobrej.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Masorz napisał:

No super temat, tylko że jak ktoś otwiera nową zawartość forum, to w pierwszych dwóch linijkach widać spoilery XD

To niech zmieni wyświetlanie nowej zawartości na kompaktowe jak Pan Forumek przykazał.

Odnośnik do komentarza

A, kolejna scena, która mi się podobała to twarz Thanosa jak Marvelówna rozje,bała mu statek, lekko zaskoczony był. No a co do filmu o Marvelównie to rzeczywiście, może być ciężko, chociaż przecież komiksą, przygody ma. 

 

No ale jejku, ta Olsenówka musi mieć film. Musi zaspokoić mojego mrocznego pasażera. 

Odnośnik do komentarza

Było tyle śmiesznych źartów że mona by zrobić z tego 2 komedie, naprawdę dali radę.

i zaznaczam że kompletnie nie kumam tej całej idei podrózy w czasie, głupi scott lang stwierdził  ze jezeli  w kwantowym swiecie czas biegnie inaczej niż u nas, to tak samo można by się cofnąć. I Tony nagle stwierdził że można. Czyli Pym albo był  debilem albo nie chciał  wynależć wehikułu by ocalić swoją żonę.

Odnośnik do komentarza

To jest w ogóle trochę naprędce zrobione, Tony wymyśla w jednej scenie wehikuł czasu i cyk, za chwilę wszyscy w kombinezonach gotowi do podróży. Końcówka z Capem pomijając fakt, że przyjemnie zamyka jego wątek to jednak też się nie klei. No bo skoro Cap został w przeszłości z Peggy to jakim cudem nagle znalazł się na ławce akurat w tym momencie? A, no i skoro milaneze wspomniał to też wkurza trochę zrobienie z Langa kompletnego błazna. To zawsze była śmieszkowa postać ale w endgame poszli już w full-retard mode.

Odnośnik do komentarza

No sądziłem że po  rozmowie w jego twierdzy thor stwierdzi że asgardowa siłka i jazda zayebac thanosa, dialog w zamku z królikiem to była żenada, z boga zrobili zwyklego Lebowksiego xDDDD

 

Lebowski xD

 

Ale za Korga mają moje serduszko, genialny jak zawsze.

 

 

Największa masakra w tym filmie, to fakt że marvel ma już TYLE postaci, że taka czarna pantera dostała może 2 kwestie, Drax nic nie powiedział, Quill niestety musiał iść w tło, Hulk zero demolki,  i mnóstwo innych postaci latający z boku.

Trochę już ta Valkyria na koniu psuła obraz bo myślałem ze oglądam niekończąca się opowiesci  czekałem az wielki biały pies wleci xD

 

Ale scena zabicia thanosa na początku filmu, coś pieknego.

 

 

Czyli kto nie żyje?

Vision, Black Widow, Gamora, Iron man i tyle?

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

Co do Gamory i Black Widow to jakoś mam przeczucie, że to nie ich ostatni występ. Zresztą w ostatniej scenie Quill szuka Gamory na mapie kosmosu. 

 

Fajnie wyszły im też te emocjonalne sceny: Lang z córką, Stark z ojcem, Steve na spotkaniu grupy wsparcia, Clint i Wdowa. Bez cringe'u i dobrze zagrane. 

 

Najsłabiej chyba wypadła śmierć Starka, Parker próbował coś ratować płaczem, ale Pepper to tak jakby go do snu kładła. 

 

@mcpRogers po prostu przeżył życie dwa razy, raz do momentu jak skacze w czasie oddać kamienie i dwa jak zostaje z Peggy i potem wie co się stanie i gdzie będą na niego czekać. 

Odnośnik do komentarza

Szukać to sobie może, po pstryknięciu chyba cała ekipa zniknęła. Inaczej by tam była z nimi.

Jakoś tak dziwnie teraz oglądać kolejnego spidermana, po  walce  o  wszechświat będzie pozgał nieogolonego brata brzydkiej siostry.

 

A scena śmierci Tonyego świetna, ale mnie skręcało w gardle jak widziałem jego smutną córeczkę, biedak pewnie przeczuwał że widzi ją ostatni raz.

 

WIELKA OKEJKA DLA Tony'ego.

Szkoda ze kapitana nie wysłali do Vermir, pewnie by  chętnie spizgał  red skulla jeszcze raz xD

2 minuty temu, puszkin napisał:

Gamora żyje, tzn ta z przeszłości przybyła razem z ekipa Thanosa i była na końcu na statku w scenie z Thorem.

 

 

Ee zaraz, to tam nie było Gamory??

No jak ją widziałeś to spoko, ja szukałem i nie widziałem, zresztą pewnie dlatego szukał jej na komputrze.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Rudiok napisał:

Rogers po prostu przeżył życie dwa razy, raz do momentu jak skacze w czasie oddać kamienie i dwa jak zostaje z Peggy i potem wie co się stanie i gdzie będą na niego czekać. 

 

 

Chyba słabo oglądałem. Skoro w końcówce Cap przywrócił kamienie do pierwotnych linii czasowych (wg zaleceń Ancient One, inaczej te linie czasowe zostałyby zniszczone) to co powstrzymywałoby Thanosa od powtórnego ich zebrania i powtórki z IW? I co się właściwie stało z Lokim? Asgardczycy zabici przez Thanosa na początku IW nie zostali przywróceni do życia więc i Loki został martwy ale przy skoku do Nowego Jorku Loki uciekł z sześcianem.

Edytowane przez mcp
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, mcp napisał:

 

Chyba słabo oglądałem. Skoro w końcówce Cap przywrócił kamienie do pierwotnych linii czasowych (wg zaleceń Ancient One, inaczej te linie czasowe zostałyby zniszczone) to co powstrzymywałoby Thanosa od powtórnego ich zebrania i powtórki z IW? I co się właściwie stało z Lokim? Asgardczycy zabici przez Thanosa na początku IW nie zostali przywróceni do życia więc i Loki został martwy ale przy skoku do Nowego Jorku Loki uciekł z sześcianem.

Pierwotna linia czasu nie została zmieniona. Thanos zawsze pstryka w 2018 a oni potem w 2023 roku odpstrykują. 



Time Stone musiał zwrócić do Ancient One, żeby w tamtym momencie nowo powstała odnoga czasu pozostała bezpieczna. Tłumaczyła to niczym Doc Brown ze swoim wykresem.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...