Skocz do zawartości

Avengers: ENDGAME [uwaga spoilery] - temat tymczasowy


milan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

52 minuty temu, Kalel napisał:

Czyli kapitan cofnął się w czasie, wrócił do Peggy, a w przyszłości przeleciał siostrzenice Peggy?

 

no i co z oryginalnym mężem i dziećmi Peggy, bo jakichś miała chyba. 

 

Najpierw pukał siostrzenicę, potem cofnął się w czasie i zapiął Peggy. Dwa razy umoczył w tej samej rodzinie. 

 

Twist to by dopiero był jakby ten mąż starej Peggy z filmów, którego idzie odwiedzić obudzony Steve był faktycznie Kapitanem, który cofnął się w czasie po wydarzeniach z Endgame :obama:

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem z kina. Byłem z panną - obejrzała prawie wszystkie filmy MCU jakiś czas temu i w sumie stała się fanką. Przy przeniesieniu w czasie wiadomo kogo do teraźniejszości i wybuchach, prawie wysypała całe ogromne wiadro popcornu, więc uznała że bezpieczniej będzie mi go oddać. Chińczycy mają tylko słodki popcorn. Rzygać się chce po jakimś czasie.

 

Sam film świetny - niektóre sceny bardzo dobre, Thor bardzo na plus, chociaż wyszedł z niego teraz taki jełop. Ale potem jak się ogarnął, to był całkiem epicki. Ostatnia scena batalistyczna to kurde majstersztyk. Chcieli każdego jakoś wrzucić, więc wiadomo, że dostali mało czasu antenowego, ale i tak super. No i dobrze, że Carol nie wyeksploatowali za bardzo - bo i po co.

 

Aha, Chińczycy to debile. Parka obok mnie gadała bite 3h. Po godzinie kazałem im się zamknąć - gadali dalej, ale już mniej przeszkadzali. Z tyłu jakiś gimbus siedział i komentował KAŻDĄ (pipi)Ą SCENĘ. No debil. A jeszcze z boku był typ, który pisał na WeChacie (taki messenger chiński) z na maksa rozświetlonym ekranem. No paranoja. Za każdym razem w kinie muszę doprowadzać ludzi siedzących obok do porządku. Mam chyba już streak 3 czy 4 filmów z rzędu.

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, milan napisał:

Szukać to sobie może, po pstryknięciu chyba cała ekipa zniknęła. Inaczej by tam była z nimi.

 

No ale Thanos poświęcił jej duszę za Soul stone więc ona już nie wróci*, była tylko ta z innej osi czasu, która wyebala kopa w jaja Quillowi bo go nie znała i raczej z nimi nie miała ochoty lecieć 

 

*

Spoiler

Tak samo jak Black Widow

 

8 minut temu, milan napisał:

jezu bluber, o czym  ty pier,odlisz xD

 

ładnie ci siadło na mózg

 

Mi siadło na mózg? Chyba nie masz pojęcia co dzieje się w internecie jeśli chodzi o postać Marvelowny

 

zb5WbRol.jpg

 

5bRmq3Th.jpg

Odnośnik do komentarza

Ok super, w necie tez sa patostreamy, i jakoś mnie wali co oni będą myśleć o jakimś tam wydarzeniu/premierze.

 

A ty widzę potrafisz wyczuć o co patolka bedzie się kłóciła, wspominając jakieś sekundowe sceny  w filmie.

 

Ja widziałem walkę między dobrymi  a złymi, a ty widziałeś że kobieta brała rękawice od faceta.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

O fhuj dobre wytłumaczenie :D

Ale to prawda, tzn tutaj opierając się również na komiksach:

https://scifi.stackexchange.com/questions/87008/what-makes-this-character-worthy-to-lift-thors-hammer-mjolnir/87086#87086

 

A tutaj przypominam, kto jeszcze podniósł:

 

Cyborg :usmiech:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...