Skocz do zawartości

+++ CHCESZ KUPIC/ZMODERNIZOWAC KOMPA?


mlodziak1993

Rekomendowane odpowiedzi

dobra troszkę wyszedłem z obiegu więc zapytam kolegów graczy. Potrzebuje dysk ssd jaki polecacie. Kiedyś koszystałem z rankingów chip ale one już za aktualne nie są. Chodzi mi o dysk powyżej 200 gb sdd do 600 zł . Czy może lepiej hybrydę ? Zastanawiam się chodzi tu tylko o wydajność w grach tzn prędkość wczytywania a nie zapis. Wiem że hybryda przy zapisie leży i jest na poziomie zwykłego dysku tarczowego ale co z wysyłaniem ?

 

Proszę o rady bo ja mam na codzień do czynienia z dyskami do macierzy za kilka tysięcy a tutaj chcę coś dla siebie do maja kupić ( tak wiedźmin) bo mój stary dysk nie domaga

Odnośnik do komentarza

ok wybrałem samsung evo 850 250 gb różnica w cenie 50 zł a szybszy zapis i do tego gwarancja 5 lat. Heh zastanawiałem się nad samsungiem pro ale jednak płacić prawie 700 zł za 256 gb to przegięcie a gwarancja 10 lat na co komu jak za 5 lat na pewno będę miał większy dysk sdd albo innej technologii.

 

Dzięki za porady cholernie trudno było wybrać no ale cieszę się że zmieściłem się w budżecie i nawet prawie 200 zł zostało na bloodborn :)

 

 

 

Edyta :

 

Ja pierdykam ale różnica. Wszystko śmiga że ho ho. Instalacja systemu win 8.1. w 5 minut . Uruchamianie w 5-7 sec. :D Indeks wydajności 8,3 z 5,3 mi skoczyło :D Już wiem też co tak hałasowało w moim komputerze :) Teraz cichutko

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Agito albo morele mozesz atakowac. Jak bys sprzedawal Yaczes cos z Nintendo z regionu USA to daj znac na PW.

 

Edit: Fajny zestaw. Głowe dam ze jak wyjdzie Playstation 5 to ten PC dalej bedzie Ci ladnie ciagnal gierki w dobrej jakosci.

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pomysl moze nad jakims gtxem 980 skoro chcesz tyle kabony w tego kolosa wladowac, z 970 ponoc jakies zgrzyty sa z pamiecia, jak przekracza pewna ilosc to zwalnia wydajnosc (przy high endowych grach latwo o szybkie wyczerpanie zapasu pamieci), spory shitstorm sie przez to wywiazal na forach nvidii.

 

Jesli mam byc szczery to poczekalbym tez do premiery Wiedzmina z kompem, to bedzie dobry benchmark, ladny otwarty swiat daje popalic cpu i gpu.

Odnośnik do komentarza

Jakie i5 pod ewentualny OC?

800-950 pln

 

edit:

http://www.morele.net/chlodzenie-cpu-silentiumpc-grandis-xe1236-spc099-643221/

+

http://www.skapiec.pl/site/cat/1/comp/10753881#from89187 ?

 

Jak ustawie na 4,5 to bedzie w pytkie z zywotnoscia?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...