Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Featured Replies

Opublikowano

Z gotowaniem mocno ułatwili, wygląda na to, że rozgrywka będzie dużo szybsza i że będzie mniej siedzenia w menu. Fajnie, bo z tych 400h w BOTW to pewnie w menu spędziłem 40h.

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Wyświetleń 244,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najpopularniejszy posty

  • Moja teoria jest taka, że Pipolino napisał posta, włączył powiadomienia, ustawił telefon na wibracje i wepchał go sobie do dupy.

  • KrYcHu_89
    KrYcHu_89

    Ahh te podwójne standardy recenzji gier Nintendo, z recek wynika max 8/10, sporo zarzuceń do story i performance'a, ale 10/10 i tak xD. No nic trzeba się przywyczaić, oby tylko po takich akcjach Ninte

  • PiPoLiNiO
    PiPoLiNiO

    Hahahaahha, ja jebie, co za ludzie. Prują się jak szmaty w innych tematach, że gra nie ma 60,albo nie ma 120, albo nie daj Boże spadnie z 60 do 55.   Tu jest poniżej 20, a Wy pierdolicie o G

Opublikowano
6 minut temu, Damk napisał:

https://www.filmweb.pl/video/Gry+wideo/Graliśmy+w+"Tears+of+the+Kingdom"+-+Nadchodzi+gra+roku-65124

 

Klatkowanie wespół z pikselozą. Animacja i rozdziałka lecą w dół często i gęsto (jak na 5-minutowy filmik).

I to chyba nie jest wina słabej jakości wideo (bo mówią o tym w samym materiale).

 

Przecież materiał tego filmiku FILMWEBA to jest to samo co w tym filmiku Giant Bomb (początek na filmweb to to samo co tutaj w 7:10)

 

 

i już pisali na reseterze, że spadki klatek na tym filmie nie przedstawiają tego co było w samej grze - The Nintendo b-roll (which I use a little of) seems a bit off in terms of framerate. It runs well.

 

 

 

 

Także zaczyna się powtarzanie przez każdego trolla w necie, że gra chodzi źle bo to "chwytliwy" temat dla jutuberków.

Opublikowano
12 godzin temu, GearsUp napisał:

Także zaczyna się powtarzanie przez każdego trolla w necie, że gra chodzi źle bo to "chwytliwy" temat dla jutuberków.

 

12 godzin temu, GearsUp napisał:

Nintendo b-roll (which I use a little of) seems a bit off in terms of framerate. It runs well.

 

Gra dropi i widać to na każdym gameplayu.

Jak można tego nie widzieć tylko sugerować się jakimiś reseterami. Każdy kto grał przyznał że są spadki płynności 

B-rolla to masz w majtach 

Opublikowano

 

38 minut temu, Plackus napisał:

 

Gra dropi i widać to na każdym gameplayu.

Jak można tego nie widzieć tylko sugerować się jakimiś reseterami. Każdy kto grał przyznał że są spadki płynności 

B-rolla to masz w majtach 

 

 

BOTW też dropi i co z tego? To takie odkrycie?

 

Podaj mi open worlda na Switchu, który nie dropi i dare you

 

Ale to nie jest tak, że gra chodzi w 15 fps

Edytowane przez GearsUp

Opublikowano

No kurwa gra może być wybitna, ale jeżeli technicznie niedomaga to powinno się to wytykać. Ty bronisz partactwa? Tak switch ma moc telefonu z 2015 roku albo i mniejsza ale to nie znaczy, że dropienie ma być normą. Sam będę kaleczył oczy i grał w to, no ale comon, nie ma co klaskać im za to.

Opublikowano

Na NintendoLife właśnie pojawił się artykuł i tak jak pisałem wcześniej przez większą część gry gra chodzi solidnie, dropy są podczas używania Ultrahand i w bardzo heated moments.

 

Czyli identycznie jak w BOTW

 

Surprise surprise

 

No wielka mi sensacja, że gra pod wględem konstrukcji i mechanik bardzo podobna do poprzedniczki ma ten sam performance

 

KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ

 

https://www.nintendolife.com/news/2023/04/zelda-tears-of-the-kingdom-hands-on-performance-and-resolution-detailed

 

Opublikowano

Te 5 klateczek jak raz na 1h spadnie to przy tak rozbudowanej grze z widokiem po horyzont i „vertyzont”, z taką fizyką i możliwościami tworzenia wszelkiej maści pojazdów jeżdżących, pływających i latających - to WIELKIE QRWA NIC. Gdzieś przeczytałem jeszcze, że tworzenie pojazdów w Banjo-Kazooie na 360kę (do Ciebie mówię Wezyr) to padaka przy to co można tworzyć w TOTK, bo w TOTK jedynym ograniczeniem jest NASZA WYOBRAŹNIA, a w BK ilość dostępnych możliwości, które dał nam dev. Tak że tak jak już nieraz pisałem - BOTW the best game EVER zostanie pobite przez TOTK, a za kolejne 6 lat przez kolejną Zeldę „na tej samej mapce”. Długo, długo nic się nie zbliży się do tej gry, gdzie długo, długo oznacza, że chyba nigdy, na pewno żadne sistematic experience od Sony, czy obiecanki cacanki od Microsoftu.

 

Sapiecie się o kilka klatek, a wiadomo jak było w BOTW, minimalne dropy do patcha1, no i w lasku, that’s it, ale o to, że w Horizonie się nawet rośliny nie uginają pod naporem rudej, co jest sztuczne i po prostu nienaturalne jak chooy to już nie macie problemu.

Edytowane przez zdrowywariat

Opublikowano
5 minut temu, Donatello1991 napisał:

Wszystko fajnie, ale tym razem nacisk na fabułę musi być większy. 

 

 

Filmowe gry z godzinami nic nie wnoszących do rogrywki cut-scenek to u Sony. Ewentualnie można Wieśmaka włączyć i sobie pooglądać jak film.

 

Nintendo to to co zagrajmerzy lubią najbardziej, CZYSTY MIÓD ROZGRYWKI

Opublikowano
16 minutes ago, zdrowywariat said:

Długo, długo nic się nie zbliży się do tej gry, gdzie długo, długo oznacza, że chyba nigdy, na pewno żadne sistematic experience od Sony, czy obiecanki cacanki od Microsoftu.

uwaga zdrowy wydał wyrok, kasować projekty, branża może się zawijać

 

:frog:

Opublikowano
1 minutę temu, jimmyyy8 napisał:

uwaga zdrowy wydał wyrok, kasować projekty, branża może się zawijać

 

:frog:

 

Nie, niech tworzą co chcą, chętni na każdy rodzaj gry zawsze są, co kto lubi, ale na bank w piaskownicach będą zrzynać od Zeldy, z lepszym, bądź gorszym skutkiem, tak jak do dziś tworzą platformery 3D na wzór SM64.

Opublikowano
27 minut temu, Donatello1991 napisał:

Wszystko fajnie, ale tym razem nacisk na fabułę musi być większy. 

 

 

Twoja modlitwa została wysłuchana.

Opublikowano
2 minuty temu, Pupcio napisał:

Ośmieszasz się. Znowu. :) 

Czego oczekujesz po użytkowniku z ujemną reputacją? :) 

Opublikowano
2 minuty temu, Pupcio napisał:

Ośmieszasz się. Znowu. :) 

 

Powodzenia z grubaską :)

Opublikowano

Powodzenia z zeldą rozjebaną przez małą murzynke zamieniającą się w opone :)

Opublikowano

Serious business bro

 

Przypominam, że te same klauny co płaczą o 5 klatek grały w RE4 gdzie podczas deszczu spadało ich nie 5 a 20 :)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.