Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Whisker napisał:

Zelda zawsze taka właśnie była, pamietam pływanie w Wind Waker, relaks i jeszcze raz relaks, łowienie skarbów i po prostu płynięcie z wiatrem, coś pięknego. Wracając jednak do samego tytułu, to jest magia. Nikt nie doszukuje się grafiki 4k, suwaków itd. Liczy się fun, gameplay i przygoda, taka gra to perła i dlatego mimo wszystko zasługuje na to 10/10.

 

Mój przykład, kupiłem switcha w premierę z Breath bo Zelda, po dwóch latach sprzedałem, teraz pokazał się nowy Switch z motywem Zeldy i  nowa Zelda i od razu kupiłem wiedząc ile będzie funu z tej gry. Nadrobiłem od razu kilka tytulow jak Bayo3, Metroid R (jako wspomnienie wersji z GCN która mam do tej pory), wpadł Kirby mega grywalny. Bajeczka

 

Przyznam, że mnie Wind Waker nie siadł i wynudziłem się przy nim okropnie. W ogóle Nintendo nigdy mi nie siadało, a próbowałem parę konsol i ikonicznych gier. Aż do teraz. Może to wrażenie nowej Zeldy, ale uważam, że Switch to jest mistrzostwo świata. I jeśli takie wrażenie jak za dawnych czasów, kiedy konsole miały swój specyficzny feeling, będzie się utrzymywać, to chyba upłynnię PS5, bo pod względem funu pstryk nie ma nawet porównania.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Rtooj napisał:

A co można sprzedawać od razu bez martwienia się?

 

Brakuje mi bardzo opisów w trakcie łączenia elementów do strzały co z tego będę miał. Menu jest długie jak cholera a duża część chyba nie jest ofensywna. 

 

W zasadzie wszystkie te kamienie szlachetne są tam potrzebne do ulepszenia czegoś, ale jak od czasu do czasu sprzedasz 1 czy 2 diamenty, szafiry itd. to się nic nie stanie. Nie kojarzę, żebym użył do czegoś Luminous Stone, więc często sprzedaję nadmiar, zostawiam sobie tylko 10 sztuk na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Pupcio napisał:

Z luminous stonami jest super sprawa chłopaki bo 

  Ukryj zawartość

w tym tropikalnym lesie niedaleko stajni są takie krowy gdzie jak im dacie te kamienie to wam wysrają później jakieś inne kamienie

 

Tego nie wiedziałem. Poleciałem tam teraz i faktycznie

Spoiler

świecą im się rogi w nocy, bo akurat mam noc w grze. Wcześniej jak tam byłem, to zawsze był dzień. Dałem jeden na próbę i krowa zjadła, ale nic nie wylatuje. Trzeba coś odczekać? 

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Pupcio napisał:

Tak po prawdzie to nie wiem bo mi też nie dała  :wujaszek: ale ta laska obok nich tak mówiła więc jej wierze. Myśle że rzeczywiście trzeba odczekać 

Masz niesprawdzone info od NPC i narażasz ludzi na straty ekwipunku. Krowa pewnie odda po opłaceniu jakieś mikrotransakcji.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Głupia gra, zużyłem właśnie całe zasoby na przekopanie się do małej lodowej jaskini na północy, zadowolony, że zaraz jakieś fajne zasoby wpadną a tam banda się na mnie rzuciła w jaskinii 2x2. Nie było szans, trzeba nafarmić więcej serduszek :/. 

 

Zasłużony wpyerdol od goblinów za szkalowanie gry :sonkassie:

  • Haha 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Czy oficjalny Pro kontroler ma też haptykę?

Czy może lepiej zainwestować w jakiegoś innego pada do switcha?

Podpiąłem dual sense'a ale niestety w wireless nie mam drgań, a granie na switchowych paluszkach już mnie doprowadza do pasji, obie pary mam już zjechane, chyba wszystkie gałki już są do wymiany.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Donatello1991 napisał:

U mnie znowu efekt botw. Pierwsze 10h wkurw, a teraz już goty.

Fakt BoTW jakoś od deski do deski nie zaliczyłem, ale jednak ukończyłem, a tutaj na początku jak dziecko we mgle, ale jest już lepiej, progresję czuć z każdą minutą :D. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Rtooj napisał:

Czy oficjalny Pro kontroler ma też haptykę?

Czy może lepiej zainwestować w jakiegoś innego pada do switcha?

Podpiąłem dual sense'a ale niestety w wireless nie mam drgań, a granie na switchowych paluszkach już mnie doprowadza do pasji, obie pary mam już zjechane, chyba wszystkie gałki już są do wymiany.

Posiada HD rumble tak samo jak joye

Ja gram na pro controllerze i polecam całym serduszkiem 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...