Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, tu jest fajnie że możesz ze sobą zabrać konsolę i sprawdzić od razu czy np. Link nie idzie sobie sam w kierunku przepaści ;]

Czy te nowe Joycony są lepsze niż parę lat temu? Bo może kupię kolejna parę po prostu. Strasznie sobie cenię fakt że można mieć ręce osobno podczas grania.

Odnośnik do komentarza
Czy oficjalny Pro kontroler ma też haptykę?
Czy może lepiej zainwestować w jakiegoś innego pada do switcha?
Podpiąłem dual sense'a ale niestety w wireless nie mam drgań, a granie na switchowych paluszkach już mnie doprowadza do pasji, obie pary mam już zjechane, chyba wszystkie gałki już są do wymiany.

Jak podłączyłeś dualsense do switcha?

Ja polecam: https://www.euro.com.pl/kontrolery-do-gier/8bitdo-ultimate-bt-pad-ns-white.bhtml

Najlepszy pad do switcha.
Odnośnik do komentarza

Ta świątynia z koniecznością (?) zrobienia pojazdu na dwóch szynach przechodzącego na jedną szynę mnie rozwaliło, pierwszy raz pomyślałem że ktoś może się odbić jak nie lubił za dzieciaka składać lego albo nie zna ani trochę fizyki obiektów. 

Doceniam że nie ma żadnych podpowiedzi, wyobraźcie sobie gdyby gra pokazywała po 3 minutach hologram co trzeba zbudowac i nie można by było tego wyłączyć :D

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rtooj napisał:

Ta świątynia z koniecznością (?) zrobienia pojazdu na dwóch szynach przechodzącego na jedną szynę mnie rozwaliło, pierwszy raz pomyślałem że ktoś może się odbić jak nie lubił za dzieciaka składać lego albo nie zna ani trochę fizyki obiektów. 

Doceniam że nie ma żadnych podpowiedzi, wyobraźcie sobie gdyby gra pokazywała po 3 minutach hologram co trzeba zbudowac i nie można by było tego wyłączyć :D

Ja to zrobiłem trochę inaczej, pamiętajcie że po szynach da się grindować na tarczy :D

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, balon napisał:

Ja 4 serduszka :) ale w staminę teraz szedłem. 

 

Imo tak jak w BOTW bardziej na początku opłacało się w w staminę bo spory nacisk na wspinaczkę był tak tu dzięki Ascend i szybowaniu z wysepek na paralotni to raczej wybieram serducha tym bardziej, że zginąć jest łatwiej. No i podziemia. Tam większa ilość serc mega się przydaje.

 

W BOTW brak serudeszek też dało się niwelować tymi durianami. Nie wiem jak tu ale pupcio mówił, że są znerfione.

Odnośnik do komentarza

Wymęczyłem się u Goronów okropnie…

 

Spoiler

Musiałem sprawdzić na yt jak zadzwonić na pierwszym piętrze z prawej… kto to znalazł sam dla tej osoby szacunek mam

 

ale póki co najlpeszy ep do tej pory, śmiechu co nie miara :)

 

Na szczęście gierka w sekundę dostarcza świeże szranki i konkury, przekopalem wszystko pod bazą i mam zestaw rycerza :)

 

Poza tym, na szczęście, w TotK są…

 

RAKIETY

 

440DB087-0C14-4B5E-957E-19D04F8C48CE.thumb.jpeg.c4a8cc79250e63d9b791e539b6b6891f.jpeg

 

mam zapas rakiet na dni :)

rakiety wszystkie kłopoty zamieniają w radochę

Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Rtooj said:

Czy oficjalny Pro kontroler ma też haptykę?

Czy może lepiej zainwestować w jakiegoś innego pada do switcha?

Podpiąłem dual sense'a ale niestety w wireless nie mam drgań, a granie na switchowych paluszkach już mnie doprowadza do pasji, obie pary mam już zjechane, chyba wszystkie gałki już są do wymiany.

 

Ma dualsense i haptyke i żyroskop, ale musisz miec 3bitdo wireless adapter 2. Czyli ten czarny, nie pomarańczowy. Info z pierwszej ręki bo sam mam i gram w ten sposób. Więc zamiast pada wymień adapter na ten nowszy

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Ken Adams napisał:

Wymęczyłem się u Goronów okropnie…

 

  Ukryj zawartość

Musiałem sprawdzić na yt jak zadzwonić na pierwszym piętrze z prawej… kto to znalazł sam dla tej osoby szacunek mam

 

ale póki co najlpeszy ep do tej pory, śmiechu co nie miara :)

 

Na szczęście gierka w sekundę dostarcza świeże szranki i konkury, przekopalem wszystko pod bazą i mam zestaw rycerza :)

 

Poza tym, na szczęście, w TotK są…

 

RAKIETY

 

440DB087-0C14-4B5E-957E-19D04F8C48CE.thumb.jpeg.c4a8cc79250e63d9b791e539b6b6891f.jpeg

 

mam zapas rakiet na dni :)

rakiety wszystkie kłopoty zamieniają w radochę

Ten dungeon jest świetny, bo można go zrobić jak się chce, bez używania tej mechaniki, którą dla nas przygotowali. Właśnie tak to zrobiłem, chociaż na pewno trwało to dłużej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...