Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Butt napisał:

Zbudowałeś już 

  Ukryj zawartość

własny domek w Tarrey Town? No będąc precyzyjnym to koło Tarrey Town. hehe

 

Spoiler

Tylko te 2 podstawowe moduły bo bieda panie :wujaszek: ale jaranko w chuy bo już się wkurzyłem że ta c0rwica zelda zakosiła nam dom w hateno :[ i ta wystawa potworków :banderas:

 

Odnośnik do komentarza

A jak ekipo wasze wrażenia z Hyrule i efektem deja vu?

 

Botw zarzucano czasem że ten cały świat to tak naprawdę z ciekawych rzeczy jedynie:

 

Spoiler

Wieże z asasyna, shriny na jedno kopyto, cztery bestie z identycznym bossem na końcu, las z mieczem, fajny quest z odbudowa wioski, dwa labirynty, robinson crusoe na wyspie i tyle 

 

Jestem ciekaw jak odbieracie obecne Hyrule, zwłaszcza Ci którzy w Botw spędzili miliony godzin lub Ci co narzekali na to co dalem w spoilerze. Wszak z grubsza gra narzuca dość podobny schemat eksploracji 

Edytowane przez Daffy
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Daffy napisał:

Jestem ciekaw jak odbieracie obecne Hyrule, zwłaszcza Ci którzy w Botw spędzili miliony godzin lub Ci co narzekali na to co dalem w spoilerze. Wszak z grubsza gra narzuca dość podobny schemat jego eksploatacji.

Ja po 10 godzinach nie mam żadnego deja vu .

Odkrywam świat na nowo z bananem na twarzy . Oszołomiony wielkością i ilością rzeczy do roboty 

Zagubiony w świecie, który myślałem że znam ...

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Daffy napisał:

A jak ekipo wasze wrażenia z Hyrule i efektem deja vu?

 

Botw zarzucano czasem że ten cały świat to tak naprawdę z ciekawych rzeczy jedynie:

 

  Ukryj zawartość

Wieże z asasyna, shriny na jedno kopyto, cztery bestie z identycznym bossem na końcu, las z mieczem, fajny quest z odbudowa wioski, dwa labirynty, robinson crusoe na wyspie i tyle 

 

Jestem ciekaw jak odbieracie obecne Hyrule, zwłaszcza Ci którzy w Botw spędzili miliony godzin lub Ci co narzekali na to co dalem w spoilerze. Wszak z grubsza gra narzuca dość podobny schemat eksploracji 

No ja grałem gdzieś w okolicach końca 2017 w BoTW i część rzeczy pamiętam, ale jest dużo mniej monotonii właśnie przez zmiany w świecie, dodanie góry i dołu, zmiany w lokacjach itp. nie mam uczucia Deja Vu, w BoTW miałem za to uczucie nudy xD, tutaj na razie po 17h w 3 dni nie mam tego w ogóle. 

Na pewno gra się w to lepiej i jest ciekawiej. 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem 2 razy botw a i tak nie odczuwam mocnego deja vu. Wiadomo nie ma tu już aż takiego efektu zagubienia bo jednak w miare się kojarzy co większe lokacje ale i tak praktycznie każde miejsce jest zmienione, coś spaniałego ta gra, oj ciężki będzie powrót gier od tych wszystkich parobasów  branży wyciętych z szablonu :doom:

Odnośnik do komentarza

Ja tam właśnie dużo się wspinam i musiałem już 2 razy mocno się wspierać dopłakami, bo nie mailem innego pomysłu jak się dostać w dane miejsce (np wioska ptaków) dlatego postanowiłem na początku w staminę ładować.
Co do uczucia dejavu to nie mam praktycznie w ogóle, ale fakt że BOTW męczyłem od day1, więc zdążyłem większość zapomnieć.  
 

Aaaa jeszcze to co Pupcio mówił, że mają amnezję. Mnie właśnie dużo osób pamięta. 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, balon napisał:

 

Aaaa jeszcze to co Pupcio mówił, że mają amnezję. Mnie właśnie dużo osób pamięta. 

Właśnie, dobrze że przypomniałeś bo miałem pisać o tym jakiś czas temu.

 

@Pupciokto cię nie pamięta? Podobnie jak Balon co chwilę mnie ktoś zaczepia i cieszy się że mnie widzi, ani jednej na razie postaci nie spotkałem co ewidentnie byłoby widać że ma amnezję 

Odnośnik do komentarza

Imo sporo pobocznych ncpów nas nie kojarzy, kiedy w BOTW robiliśmy jakiegoś questa dla nich. No, ale to questy poboczne, które pewnie nie każdy robił. Chyba byłoby bez sensu trochę, jakby ktoś zagadywał do nas o tych 10 jabłkach, które od nas dostał, czy na czym tam dany quest polegał.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Daffy napisał:

Właśnie, dobrze że przypomniałeś bo miałem pisać o tym jakiś czas temu.

 

@Pupciokto cię nie pamięta? Podobnie jak Balon co chwilę mnie ktoś zaczepia i cieszy się że mnie widzi, ani jednej na razie postaci nie spotkałem co ewidentnie byłoby widać że ma amnezję 

No gadają że mnie znają ale tak od niechcenia nic nie wspominają o tym co się działo w botw, średnio to wygląda i też pisze o postaciach pobocznych, trudno żeby główni bohaterowie nas nie pamiętali xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...