Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się przyzwyczajam w bólach,
 

Dzisiaj miałem bitkę, na takiej małej wysepce, otoczonej wodą i przepaścią, zabiłem potworka, widzę zostawił za sobą dużo świecącego, wciskam A wiadomo, żeby szybko posprzątać, no i…

 

Spoiler

Tulin postanowił stanąć obok i wszystko dmuchnął w przepaść :(

 

tak samo zginąłem kilka razy w walce z bossem z epa Riju, przez to, że wzywałem yunobo zamiast niej albo gdzieś się pałętała na drugim końcu plansz

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Pupcio napisał:

Masa, MASA przydatnych trików, polecam każdemu luknąć. Poziomowanie itemów jednym guzikiem czy odczepianie ich od siebie trzepaniem ( :) ) joyconami to dla mnie dealbreakery

 

 

"Here's something I just learned because of something a bokoblin had - if you stick a bee hive to the end of your weapon, you won't be able to throw it anymore, instead it'll shoot out a swarm of bees"

 

WOOT

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, balon napisał:

Ogólnie baaardzo mało uzywam pojazdów, ale widziałem na filmiku pupcia, że ty miał 3 ikonki baterii (duża i dwie małe) jak to się zwiększa?

Na tutorialowej wyspie była kopalnia, która to tłumaczyła, póżniej też można znaleźć takie miejsca na ziemi i pod nią. Zamysł jest taki, że zbierasz sobie materiał Zonaite, jak uzbierasz wystarczająco to wymieniasz go na Crystallized Charge, z kolei 100 takich wymieniasz na jeden mały segment do bateryjki. Łącznie można mieć 

Spoiler

16 pełnych baterii, każda po 3 małe ładunki.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

To jest tylko i wyłącznie materiał do upgrade'u baterii i samo w sobie nie robi nic. Masz też Zonai Charge, które możesz użyć do odnowienia kawałka bateryjki w trakcie używania konstrukcji albo do wymiany w dispenserach na losowe części do budowania

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...