Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, zdrowywariat napisał:

Liczba Koroków:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

1000

 

 

 

Uważam, że dużym minusem jest, że Koroki nie mają swoich imion i kompendium :P. Jakaś gra minigra turowa a'la pokemony też by się przydała z rozwojem każdego z 1000 unikalnych koroków. :fsg:  

21 minut temu, Pupcio napisał:

Ciekawe czy jeszcze będą optymalizować w paczu fpsy pod ultra handa czy zwyczajnie w świecie wyciągnęli z tej swiczowej c0rwy już wszystko co mogli i żaden pacz już tu nie ma racji bytu

To jest w sumie dziwne z tym ultrahandem, co tam tyle żre niby, ale co do HW to już więcej niż max wyciągnęli przy BoTW, więc tutaj jest może 1% lepiej, i tak progres :D. 

8 minut temu, Ken Adams napisał:

Znalazłem…
 

9AAF5EB2-599F-4445-99AF-94FE7DBEBDFD.jpeg.ad50524de853baa0c1f782b1976e9cd1.jpeg

 

teraz pamiętam byłem tam :) 

Większość w tym momencie szukała rozwiązania zagadki typu jak odpalić tą @$!$ kolejkę xD. 

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Ken Adams napisał:

wróciłem do wysp tutorialowych szukać wskazówek na to i znalazłem zupełnie co innego ale opłacało się;

 

  Ukryj zawartość

Jakiś robot na dachu wyszykował dla mnie ceremonię będzie chyba bitka jakaś

Żadna bitka,

Spoiler

trzeba latać na lotni i strzelać z łuku, żeby rozpalić płonącą strzałą 3 ogniska.

Też mnie zaciekawiło co tam jest. :D 

 

18 minut temu, Pupcio napisał:

@Butt Znalazłeś ten strój 

  Ukryj zawartość

 paraglidera co był na ostatnim trailerze?

 

Nie pamiętam,

Spoiler

co tam było w trailerze. Jakiś strój mam, ale czy to o ten Ci chodzi to nie wiem. Trzeba robić questy nurkowania na czas przez kółeczka w powietrzu.

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

Jak doładujesz samym chargem, to wtedy masz bateryjki jednorazowe tylko, więc lepiej jak najszybciej dopakować

A jak to się odpala? Podczas np korzystania z jakiegoś pojazdu jak widzę, że mi się bateria kończy, to mam to normalnie wziąć z inwentarza i użyć? 

Odnośnik do komentarza

Obawiam się, że znalazłem się w złym miejscu w złym czasie.

 

drastyczny spoiler nie otwoeraj jeśli nie masz za sobą

Spoiler

Czterech pierwszych podstawowych epizodów fabularnych


a jeśli byłeś już w

Spoiler

Hyrule Castle


to czy

Spoiler

To jestboficjalna droga tam prowadząca? Rakiety :D 

 

06EF3DCA-96A9-4976-B4A0-108DE98BE365.thumb.jpeg.c71c9ff06b1f02a62dcb5d6ab2430f3b.jpeg905C17BA-8977-4D36-B4CF-E793639C94C6.thumb.jpeg.883b8389b1a043b095b720ba3016b45a.jpegB518228F-DE93-4030-B27C-44B0C8AD1CDD.thumb.jpeg.3fa940a58346c9fa26c86d832a5ac9b3.jpeg


no ja ucieklem stamtąd nie chcę tego (nie piszta co tam mnie czeka - doczłopałem sie do shrine’a żeby mieć szybką podróż i ewakuowałem się do domu)

 

Nintendo co wyśta odwalili za robotę xD

Ja tylko przechodziłem i pomyślał, że

Spoiler

Tam wejdę, to wszedłem, (wyszedłem i nie zostawiłem śladu)


:thanks:

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Butt napisał:

Kurła, czemu dopiero teraz wpadłem na to, że można połączyć cart z tarczą i mamy deskorolkę. Człowiek to jest jednak głupi.

 

Ja się dowiedziałem z poradnika, który dodał Pupcio, naprawdę warto obejrzeć, jest nawet trick to szybszego używania ultrahand, a ponoć to drugi już film tego youtubera, więc muszę obejrzeć pierwszy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, zdrowywariat napisał:

 

Ja się dowiedziałem z poradnika, który dodał Pupcio, naprawdę warto obejrzeć, jest nawet trick to szybszego używania ultrahand, a ponoć to drugi już film tego youtubera, więc muszę obejrzeć pierwszy.

No chyba trzeba będzie obejrzec.

 

Właśnie ubiłem jakiegoś srebrnego Lynela, która miał łuk 5-cio strzałowy. :obama: Będę dbał o niego lepiej niż o własny samochówd

Odnośnik do komentarza

Okey na wyspie z „samouczka” mam zaznaczoną miejscówkę wymiany 100zonaite na baterii, ale pamiętam, że było drugiej miejsce w jaskini gdzie pierwszy raz były wagony. Tam na co się zonaite wymieniało? Tymczasowe baterie?

No i gdzie to było bo na mapce nie ma info z ikonką.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...