Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie to a jak robiliście poza kolejnością to

Spoiler

normalnie ta mineru gada i się wszystko załącza fabularnie?

Mnie trochę wybiło z rytmu jak znalazłem master sworda dość szybko i purah miała to w chuju dopóki nie skończyłem pewnego zadania.

Polecam też pochodzić w stroju 

Spoiler

yiga

po kakariko:boomer:

 

a to próbowałem tylko na waifu payi pamiętając jej reakcje z botw

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pupcio napisał:

Dokładnie to a jak robiliście poza kolejnością to

  Ukryj zawartość

normalnie ta mineru gada i się wszystko załącza fabularnie?

Mnie trochę wybiło z rytmu jak znalazłem master sworda dość szybko i purah miała to w chuju dopóki nie skończyłem pewnego zadania.

Polecam też pochodzić w stroju 

  Pokaż ukrytą zawartość

yiga

po kakariko:boomer:

Spoiler

No coś tam objaśnia, a potem stwierdza, że chyba już mamy co potrzeba. Dobra robota Link. Akurat po tej wiosce nie chodziłem w stroju, ale chodziłem w kilku miejscach i nikt mnie nie brał na poważnie. :(

 

Odnośnik do komentarza

Napisze wstepna opine po 70h - mam zwiedzone pol mapy, 2 sage zrobione, troche podziemi i troche skyisland zwiedzione.

ogolnie ni chuja nie dalbym takich ocen, 95 na meta? nie zgadzam sie z tym. Jest to na pewno swietna gra, w wielu aspektach lepsza niz botw, ale no wlasnie - botw byl pierwszy, robil wrazenie wieloma rzeczami, tutaj tak naprawde poszli do przodu tylko jesli chodzi o przemieszczanie się bo teraz już pionowo, poziomo nie ma znaczenia - jak sobie gracz zazyczy, do tego super fuse, fajne budowanie pojazdów.

czym sie zawiodlem?

- dungeony taki sam dramat jak botw - nie wiem jaka odklejke uskutecznia Ficus, ale o ile jesli jeszcze przy Rito cos tam sobie mowilem pod nosem "nono, cos z tego bedzie" tak przy water templet to parsknalem smiechem. Divine beast, zabawa zmienianiem ulozenia bestii > dungeony w totk, na ten moment

- skyisland - mało, mało, mało! niech wstanie pierwszy ten ktory nie spodziewal sie gigantycznego miasta w przestworzach, a dostalismy jakies popierdolkowate wysepki gdzie tylko tutorialowa jest fajna i duza. Gdzie jakies miasto? 

- jebane stoiska Hudsona co 100m. Ludzie boja sie chodzi po Hyrule, a ten kurwa w kazdym zakatku swiata ma postawione swoje miejsca na odbudowe. Ide przez swiat i co chwile tylko te jebiace genialna kraine z BOTW miejsca z paletami i kółkami,

- ludzie coś tam pamietaja Linka, ale to jest na zasadzie "TO TY, LINK! ANYWAY  mam problem z kiszką stolcową, przetkasz?"

- gorsze memories, juz wolalem z botw

- DRAMATYCZNE wybieranie mocy, 10 kroków wstecz do botw

- jest sporo tez mniejszych rzeczy ktore wkurwiaja od botw jak to ze ciagle musze ogladac animacje zbierania lepszych itemkow, serio?

 

oczywiscie gra ma mnostwo plusów, nie musze tego wymieniac bo ciagle kazdy sie spuszcza w temacie, ale co oni tu robili 6 lat? Rok fuse, rok ascend, rok ultrahand, rok cofanie czasu, rok wyspy i podziemia, rok sprawdzanie bledów? inaczej tego wytlumaczyc sie nie da, imo nie widac tutaj tego czasu poswieconego grze - ewidentnie wiekszosc czasu to zajelo NIntendo zeby to w ogole chodzilo na tym śmieciu. 

 

Gra sie genialnie, znowu fajna zabawa fizyka, laczenie broni i znowu chloniecie swiata tip top - mniej niz 9 w swoim rankingu nie postawilbym, nawet 9+ bo mimo wszystko to caly czas botw DLC i 300h pyknie, najlepsza gra roku? pewnie tak, obok RE4 Remake, ale nie ukrwyam - botw robil wieksze wrazenie na premiere no i kurwa jebana ta sama mapa - tego nie przeskoczą.

  • Plusik 2
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, XM. napisał:

 

- skyisland - mało, mało, mało! niech wstanie pierwszy ten ktory nie spodziewal sie gigantycznego miasta w przestworzach, a dostalismy jakies popierdolkowate wysepki gdzie tylko tutorialowa jest fajna i duza. Gdzie jakies miasto? 

 

Zgadzam się z tym - wolałbym lepsze wyspy na niebie niż ciemne podziemia. 
Przed premierą miałem w głowie tylko te wysypy i to jak rozwiążą „surfowanie” między nimi. Może jakieś DLC doda miasto w niebie (chyba najłatwiej byłoby to zrobić).

 

Po 30h stwierdzam, że Świątynie się rozwiązuje w tej części o niebo lepiej dzięki sklejaniu i cofaniu czasu. W BotW było ok ale tu się lepiej bawię (i szybciej!).
W ogóle uważam, że cofanie czasu jest za mało chwalone - robienie wind, tymczasowych platform, odbijanie ataków: dla mnie game changer przy zdobywaniu trudnych miejsc :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Też widzę coraz więcej wad, ale BOTW również je miało i nawet jakbym chciał odjąć oczko za te wady to muszę dodać jedno za innowacyjną fizykę i wychodzi mi 10, nie ma gier idealnych. To fakt, że powinny być jeszcze przynajmniej ze 3 duże wyspy w powietrzu jak ta początkowa, a nie nawalone małych. Nie byłem jeszcze pod mapką, więc na razie się nie wypowiem, ale i góra i dół powinna dostać miasteczko na miarę tych na lądzie.

 

Nie podoba mi się to jak używa się nowe moce (w BOTW były lepsze i lepiej rozwiązane), tym samym nie podoba mi się, że latają ze mną duchy. Nie podoba mi się wybieranie rzeczy na strzałę, tych bezużytecznych w ogóle przy wyborze nie powinno być, więcej nie znaczy lepiej, a i ciągły brak strzał, mimo że eksploruję, zbieram wszystko co leży.

 

Co mi się podoba? Nowe umiejętności, szczególne ultrahand, bo z tym są związane super zagadki, epiccy bossowie, dużo większa różnorodność oponentów (teraz jest naprawdę ok), niektóre zmiany na starej mapce są na duży plus jak ta w wiosce

 

Spoiler

Tarrey Town,

 

a niektóre takie sobie, doceniam fakt, że prawie wszystkie charakterystyczne miejsca zostały w jakiś sposób zmienione, ale mogłoby być ich więcej, na przykład gdy przebiegłem koło drzew-grzybów to poczułem, że biegnę po starej mapce.

 

Odnośnie dungeonów, mnie akurat w BOTW się bardzo podobały, bo nie oceniałem ich pod kątem klasycznych dungeonów ze starszych Zeld, ani pod kątem trudności, tylko POMYSŁOWOŚCI, że zrobili

 

Spoiler

4 bestie w stylu SOTC z możliwością wejścia do środka,

 

a czy te z TOTK im dorównują? Jeszcze nie wiem. I w sumie mógłbym wlepić 9/10, ale patrzę na inne, nudne, generyczne, z masą śmieci do zbierania piaskownice i nie kurwa nie 9 byłoby nie fair dla tej gry.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

I tak to właśnie jest z zagrajmerami :reggie: zrobisz quest to ceny będą obniżone. Ewentualnie możesz kupić w pojebanej cenie i zrobić go później to baba ci odda hajs który wyrzuciłeś w błoto. Zresztą tam jest tylko set do skradania i ta chujnia świecąca

8 minut temu, XM. napisał:

Ale to w kakariko, nie we wszystkich.

no w reszcie przecież normalne ceny są. Jak nie macie 1k rupi na pancerz to może zbłądziliście w elfim życiu? :)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Pupcio napisał:

I tak to właśnie jest z zagrajmerami :reggie: zrobisz quest to ceny będą obniżone. Ewentualnie możesz kupić w pojebanej cenie i zrobić go później to baba ci odda hajs który wyrzuciłeś w błoto. Zresztą tam jest tylko set do skradania i ta chujnia świecąca

no w reszcie przecież normalne ceny są. Jak nie macie 1k rupi na pancerz to może zbłądziliście w elfim życiu? :)

No ale ja nie wiem, to ja się pytałem gdzie są takie ceny, nie zwiedziłem całej mapy.

Odnośnik do komentarza

Jak pokochałem podziemia ep1

 

to uczucie, gdy wspinam się już chwilę i tracę świadomość, czy powierzchnia jest stroma, czy może już można opisać ją płaszczyzną x, czy mogę już puścić?


5C611B49-0426-44E7-9DC1-2352F3963F3D.thumb.jpeg.11725c74adbe6fe3e69b0982cc91456f.jpeg

 

nie wiadomo, a zmiana kąta kamery tylko pogarsza sytuację

 

ta ciemność jest dość zajebista i sieje niepokój w serduchu a siły witalne opadają

 

C819EFD2-F21B-4132-809F-79807AA110DA.thumb.jpeg.59c0b2d071cd9684eb6d65a932f8b4f9.jpeg

 

nie ma końca koszmaru i nie ma końca zła, zostaje ostatni skok w nieznane

 

BB8A6A8F-CCE3-4F60-801F-38410836B7BB.thumb.jpeg.8d49bf61cf9f5a69c2f78df793764214.jpeg

 

jeb*na bulwa światła jak jakiś bóg obcej cywilizacji ratuje życie w ostatniej chwili, ukłony

 

294A463D-9363-4B7F-82FF-4F81CAE2764A.thumb.jpeg.42a580b17dff93598f5cf0cb9f39a929.jpeg

 

najlepsza gierka świata to TotK

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...