Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

@Pupcio

Zacząłem robić te pseudo questy w bunkrze. Dwie pierwsze dziołchy poszły łatwo, ale też mam problem z trzecią. Próbowałem

Spoiler

poszukać coś unikalnego we wszystkich wioskach w Necludzie, co by podpadło pod akcesorium, nawet kupiłem Royal Guard Uniform, ale na razie nic nie pasuje. Mam pewien pomysł, że to może być ten wianek z Kakariko co to się kupuje od dziewczyny za piątaka, bo nie można go dostać nigdzie indziej. Tylko nie da się go schować do kieszeni, więc trzeba będzie czymś polecieć spory kawał, żeby go przetransportować. Oby to było to.

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pupcio napisał:

Ja myślałem że może chodzić o 

  Ukryj zawartość

ten grzybkowy kapelusz ale też nie, jak chodzi o ten wianek to chyba ich pojebało :wujaszek:

 

Też myślałem, że może o to chodzi. Kurde, w połowie drogi utopiłem balono-sterowiec w Lake Hylia, jak mi balon odpadł bo się zużył. Ponad 5 minut zajęło mi wyłowienie gondoli. :pawel: Też mi się nie chce wierzyć, że

Spoiler

zrobili taką pojebaną akcję. Przecież to nawet nie jest prawdziwy quest. No, ale ciekawość mnie zżera, a nie chcę googlować. Po drodze odkryłem jeden prawdziwy side quest ze sprzątaniem tumbleweedów i 2 nowe miejscówki tego typu od szyldów, więc w sumie nie pójdzie na marne ta podróż.

 

 

Edit: @Pupcio ale ze mnie cymbał. Dobrze kombinowałem, tylko

Spoiler

należało ten wianek złączyć z tarczą, żeby zaliczyło. Czyli cala ta podróż była niepotrzebna. :notlikethis: No, ale chociaż coś tam odkryłem i nie zapomnę jej nigdy. Oczywiście chuja dostajemy za to. xd

 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Pupcio napisał:

Wyłączyłem te zjebane moce i od razu przyjemniej się podróżuje bez tych parobasów :gigabeta:

Jak można to tak spierdolić skoro w botw działało dobrze 

Te moce jak się ma 4, to już nie da się biegać normalnie. Też je wyłączyłem. Jeszcze gdyby AI dowoziło, a tak to walka z tymi mocami wyglada tak, że tylko przeszkadzają. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pupcio napisał:

@Butt jeśli chodzi o to gerudo to 

  Ukryj zawartość

rzeczywiście o to chodziło :wujaszek: a najlepsze jest to że obaj jesteśmy dzbanami bo nieśliśmy to z yebanego kakariko a przecież to wystarczy dać fuse na jakąś brońke :kekw:

 

Nie wiem czemu napisałeś o tym w temacie BOTW, no ale wiadomo, głupio wyszło. Ale przygoda była ciekawa. Skłoniła mnie też do zbudowania nowej maszyny latającej, bo ciągła wymiana balonu w moim balano-sterowcu jest męcząca. Mam też taki hovercraft z czterema fanami dodany do autobiuld, który można znaleźć na kilku latających wyspach. No ale tam wadą jest kwadratowa krata do której przyczepione są elementy. Zbyt łatwo z niej wypaść w powietrzu po wciśnięciu B, żeby podładować baterię w czasie opadania, bo zbyt szybko opada i dostaje często rotacji. Więc zrobiłem coś podobnego tylko, użyłem gondoli z balonu zamiast kraty. Działa praktycznie tak samo jak ten hovercraft, ale dzięki gondoli naprawdę ciężko z niej wypaść podczas opadania.

 

image.thumb.jpeg.c14a996ff99acc60dc69706979c60921.jpeg

Odnośnik do komentarza

Tak, to jest ten pojazd z kwadratową kratą, o którym wspominałem, ale słabo się nim lata i zbyt łatwo wypaść jak się wyłączy w powietrzu. Gondola z balonu robi robotę.

 

BTW.jak widać na screenie, byłem zbadać ten obszar z grzybkowymi drzewkami o którym wspinałeś wczoraj, ale nie wiem co tam się robi. Wygląda na to, że tam jakaś zagadka jest. Może te wężowe posągi coś robią? W którym miejscu jest drzewko do sprawdzenia jaskiń w tej okolicy?

Odnośnik do komentarza

Deczko zwracam honor  podziemiami. Fakt, że najgorsze są to początkowe. Teraz trafiłem do takich, gdzie wykonanie ciekawsze, lepsza miejscówki i kozak kurde moc zyskałem i to przez mega przypadek. Piękna gra.

A tak mieliście? :banderas:
 

Jak coś żaden spoiler. 

 

https://fb.watch/kO1t1GtA1J/

Odnośnik do komentarza

Podziemia są zajebiste.

Czasem wyglądają jak z okna ishimury, czasem jak prawdziwe piekło, jakby jakieś realne zło tam panoszyło się.

Jest klimat mocny. No i przede wszystkim to te głebiny budują charakter, po wyjściu na powietrze, docenia się beztroskie życie w Hyrule, kolorowe kwiatki i te sprawy

 

Na szczęście u mnie jakiś progres (mapa):

Spoiler

A1F434CF-1FFE-45AC-8C97-016BA8FEB80F.thumb.jpeg.5fac6bee4b155aa23b1cf2c9d0e4d16a.jpeg

 

Zadanie z podążaniem za pomnikami zajebiste.

 

Spoiler

Kohga królewicz bidny a temat z tym, że spadł tam w BotW to :bowdown: dla tego kto to wymyślił

Odnośnik do komentarza

Minus 9 do oceny za skurwysynskie zagranie.

Spoiler

Robię monster forces lurelin village rozjebałem praktycznie wszystkich, tylko jednej garstki nie mogę znaleźć co już wkurw bo przecież normalnie być nie może. Przenosze się do shrine obok, żeby zobaczyć na latarce z daleka, a tu chuj od nowa wszystko. Świetne bronie zmarnowane. 

 

Idź pań w pizdu z takim czymś.

  • Haha 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Donatello1991 napisał:

Minus 9 do oceny za skurwysynskie zagranie.

  Pokaż ukrytą zawartość

Robię monster forces lurelin village rozjebałem praktycznie wszystkich, tylko jednej garstki nie mogę znaleźć co już wkurw bo przecież normalnie być nie może. Przenosze się do shrine obok, żeby zobaczyć na latarce z daleka, a tu chuj od nowa wszystko. Świetne bronie zmarnowane. 

 

Idź pań w pizdu z takim czymś.

Znalazłeś mi 9 minus do recenzji :leo:. Tak tę wioske trzeba na raz zrobić inaczej leci wpizdu do kosza, system checkpointow jest, ale wioskę ominął. 

13 godzin temu, balon napisał:

Deczko zwracam honor  podziemiami. Fakt, że najgorsze są to początkowe. Teraz trafiłem do takich, gdzie wykonanie ciekawsze, lepsza miejscówki i kozak kurde moc zyskałem i to przez mega przypadek. Piękna gra.

 

A tak mieliście? :banderas:
 

Jak coś żaden spoiler. 

 

https://fb.watch/kO1t1GtA1J/

Podziemia na pewno dla mnie wyżej niż Sky Islands, gdzie jednak potencjał nie został wykorzystany, trochę za dużo miejscowek, gdzie nie ma zupełnie nic i są mikroskopijne. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Znalazłeś mi 9 minus do recenzji :leo:. Tak tę wioske trzeba na raz zrobić inaczej leci wpizdu do kosza, system checkpointow jest, ale wioskę ominął. 

Podziemia na pewno dla mnie wyżej niż Sky Islands, gdzie jednak potencjał nie został wykorzystany, trochę za dużo miejscowek, gdzie nie ma zupełnie nic i są mikroskopijne. 

No mi się podoba właśnie, że często nie ma nic, bo zawsze jest duża niepewność czy było warto. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...