Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Znalazłeś mi 9 minus do recenzji :leo:. Tak tę wioske trzeba na raz zrobić inaczej leci wpizdu do kosza, system checkpointow jest, ale wioskę ominął. 

Podziemia na pewno dla mnie wyżej niż Sky Islands, gdzie jednak potencjał nie został wykorzystany, trochę za dużo miejscowek, gdzie nie ma zupełnie nic i są mikroskopijne. 

No mi się podoba właśnie, że często nie ma nic, bo zawsze jest duża niepewność czy było warto. 

Odnośnik do komentarza

Ja zebrałem 15, nie wiem gdzie są pozostałe. To już pewnie musiałbym wygooglować, żeby je zebrać, ale w zasadzie to chce tylko jeden, żeby ulepszyć następnego przydupasa i styknie. Nie muszę wszystkich ulepszać. 

 

E: No i niby jest napisane, że ulepsza dmg, ale przy niektórych to trzeba wierzyć na słowo, bo ja tam różnicy nie widzę. Natomiast widać, że dużo szybciej się odnawiają moce. W przypadku Riju to wręcz błyskawicznie (hehe), i zasięg dużo większy.

Odnośnik do komentarza

Szukałem chasmu w. cytuję: „the cliff face at Rito Village” odrobinę dłużej niż chciałbym :) nie powiem, już miałem zwątpić, że to tam jest gdzieś. Znalazłem. Jedziemy :D o to chodzi w TotK

W końcu odkryłem też dzisiaj o co chodzi z tym białym ptakiem odpoczywającym na cieniu góry.

o to chodzi w TotK :) 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, bebbop napisał:

Ide do kolejnego dungeona (Zora) i ja pierdziele, ale ta gierka to zloto :obama: Po ograniu tego arcydziela, reszta gier to bedzie totalne guano bez charakteru. Calosci pewnie nie ogram, bo za duzo tego, ale doceniam kunszt i serce jakie w to wlozono. Jak nie zdobedzie tytulu roku 2023 to jebac ta branze.

a to 2023 już się skończył? Nie wiedziałem. 

20 godzin temu, Pupcio napisał:

Ja ulepszyłem gołębia bo myślałem że może będę mógł dalej latać :wujaszek:

Te ulepszenia są chuja warte niestety, a tyle szukania xD. Też ulepszyłem to latające dziadostwo, da się to zresetować? 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Te ulepszenia są chuja warte niestety

 

image.jpeg.84400d53d9225caaed08060754b04afd.jpeg

image.jpeg.a67e3522956d861e1dbe0957e67818be.jpeg

 

To są różnice w dmg bez ulepszenia i po więc jak dla ciebie są chuja warte to może w ogóle biegaj bez broni.

 

Btw tyle płaczu było, że trzeba biegać za Sage aby je uaktywnić a jak się okazuje to wystarczy gwizdnąć i sami biegną do ciebie aby być w zasięgu. Gdyby zaprojektowali te moce tak jak w innych grach, że naciskacz przycisk i używasz to nie byłoby to samo bo oni mają cały czas biegać, uderzać i strzelać z łuku. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, GearsUp napisał:

 

image.jpeg.84400d53d9225caaed08060754b04afd.jpeg

image.jpeg.a67e3522956d861e1dbe0957e67818be.jpeg

 

To są różnice w dmg bez ulepszenia i po więc jak dla ciebie są chuja warte to może w ogóle biegaj bez broni.

 

Btw tyle płaczu było, że trzeba biegać za Sage aby je uaktywnić a jak się okazuje to wystarczy gwizdnąć i sami biegną do ciebie aby być w zasięgu. Gdyby zaprojektowali te moce tak jak w innych grach, że naciskacz przycisk i używasz to nie byłoby to samo bo oni mają cały czas biegać, uderzać i strzelać z łuku. 

Mówię o skillu Tulina, szkoda, że nie da się tego revertować, no nic nazbieram następne 5 na inny skill. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...