Skocz do zawartości

Need for Speed: Heat


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Dla mnie Heat to zdecydowanie najgorsza część od studia Ghost. Drift jest okrutnie słaby, a jak zobaczyłem te simsy i ubranka to witki mi opadły. Pomijam już fakt, że to praktycznie kopia 1:1 NfS 2015, tyle że w innym mieście. Nawet to samo zabugowane Porsche RSR zostało, które niszczy wszystko inne. Do tego jakiś pierdyliard znajdziek w grze samochodowej... Komu to potrzebne?

Jak ktoś wyżej wspomniał, okropna ścieżka dźwiękowa. Tak słabej chyba jeszcze nigdy nie było. Albo my dziadziejemy, albo coś tu poszło nie tak.

Jednak to wszystko da się jakoś przeżyć... Najbardziej rozwalił mnie podział systemu zarabiania i levelowania. Jedno robisz w dzień, drugie w nocy. Ale uwaga, jak cię policja złapie, to na początku gry jest w stanie zabrać cały hajs, a wiadomo że na początku jeździmy rupieciem, którym jest bardzo ciężko uciec, więc gra potrafi nas ładnie wyruchać w kako. Oczywiście potem to my robimy z nimi co chcemy, więc coś tu z balansem poszło nie tak. Zamysł nawet spoko, ale wykonanie takie se.

Odnośnik do komentarza

Ten system policji jest o kant dvpy potłuc. Na 5 lvl nabijesz sobie kilkaset tysi punktów. Wykorzystasz 3 razy stację, uciekniesz, ale auto masz 2-3 hity. I musisz dojechać do garażu, bo nie ma teleportu jak cię nie ścigają.

To nie ryzyko, tylko liczenie na szczęście, czy psiarnia cię na końcu nie zauważy na radarze. Kilka razy tak miałem- można rzucić padem w TV.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.09.2022 o 09:29, AK-47 napisał:

O co chodzi z tymi wykrzyknikami przy niektórych wyścigach? Myślałem, że to chodzi o to jak się nie zajmie pierwszego miejsca, ale po ponownym przejechaniu i uzyskaniu pozycji to nadal jest. Ktoś jakieś pomysły?

Z tego co wiedzę to są eventy w których brało się już udział, ale teraz są na wyższym poziomie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...