Skocz do zawartości

Need for Speed: Heat


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Hubert249 napisał:

Przecież dzisiaj jest EA Play. NFS Underground Remaster ::ohboy:

 

o kurfa faktycznie. coś może być na rzeczy. remaster z poprawioną grafiką i płynnością, tuningi/malowania jak z heat i wio. niech tylko fizyki nie ruszają i nie kombinują z miastem. 

 

e: nic nie było na konfie więc trzeba dalej czekać.

Odnośnik do komentarza

Nim wydali Heat to była plotka, że to ma być NFS z Miami w latach 80-90. Pomyślałem wtedy, że to może w końcu najlepszy NFS od lat, powiew świeżości, genialne fury z tamtych lat (można naciągnąć nawet późniejsze lata) i ten klimat... No, ale dostaliśmy kolejną wydmuszke ze zmienianiem skarpetek. Ja już nie mam nadziei, że EA cokolwiek dobrego zrobi, a co dopiero remaster Undergrounda.

Odnośnik do komentarza

TDU mają niby w tym roku wypuścić typy od serii WRC więc jednak marka może zostać mocno skopana. zobaczymy co wymyślą. 

 

@Hubert249 bardzo przyjemnie. jak na NFS'a jest spoko. fizyka nawet nie wnerwia jak kiedyś, do grafiki przyczepić się nie można, za opcje tuningu wizualnego nic tylko chwalić. dodatkowo możliwość edycji cudzych malowań jest mega. w paybacku też można było ale tam jakoś miałem to w poważaniu. tutaj się bawię w winyle. gdyby w forzach projekty nie zarabiały na twórców to też mogli by takie coś zaimplementować. wiele razy ściągałem świetne projekty po czym pokazywały się jakieś gówniane podpisy na zderzaku czy dachu i smuteczek. 

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie wiem czym się wszyscy tak zachwycają. Ściągnąłem grę w ramach usługi EA Access i póki co wcale nie mam ochoty do niej wracać. Dziwny model jazdy, nijaki klimat, nijaka muzyka, beznadziejny dubbing, typowy i nudny otwarty świat, brak możliwości grania jako policja. Może za krótko grałem, więc dam grze jeszcze szansę, ale... moim zdaniem ostatnim dobrym NFS'em był Hot Pursuit z PS3.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Sięgnąłem po odłożeniu na pare miesięcy po Heata i całkiem niespodziewanie ale przeszedłem grę w dosłownie parę ostatnich wieczorów, tak mnie wciągnęło.

 

Ogólnie polecam przebić się przez te szroty i wyścigi na poziomie 140-200 bo gra jest wtedy nużąca, potem jest tylko lepiej.

 

Oczywiście fabuła to cringuwa a dubbing to kryminał ale pomijajcie te filmiki.

 

Bardzo fajny tuning wizualny, model jazdy dzięki sporej ilości części można sobie znacząco modyfikować, fajnie skonstruowany świat i świetny klimat w nocy, całkiem angażująca i wymagająca walka z policją, motywacja do osiągnięcia 50 Rep levelu.

 

Po Paybacku który śmierdział smartfonowymi gierkami to miłe zaskoczenie i chyba najlepszy NFS od czasów Hot Pursuit. Gra jest w game passie/EA Play więc polecam. Aha i odpalcie sobie soundtrack z Most Wanted 2005 albo starych Undergroundów bo to co jest tutaj to jakieś absolutne mega gówno.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Czy ta gra jest w ogóle grywalna w tych 30-stu klatkach i po takiej Forza Horizon 5, co leci w 60-ciu? Payback był dla mnie spoko, miało sporo minusów, jak przykładowo te rollowanie ulepszeń do samochodów. Kusi pograć w tego Heata, ale obawiam się o te 30-ści klatek. Nie kumam, dlaczego EA nie ogarnęło jakiegoś patcha. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Pograłem trochę, bo gierka w psplusie (PS5) i tak:

Do modelu jazdy trzeba się przyzwyczaić i uważać, bo łatwo wylecieć autem na zakrętach. Albo grę z dysku :D

Palm City ładne miasto, ale płynna doba mogła się pojawić, a wyścigi czy misje na mapie po prostu by nas przesuwały na dzień lub noc.

Tuning optyczny to kalka z Paybacka- ale dałem sobie z tym spokój. Nie bawię się już w malowanie jak na płótnie, bo jakoś mi to paskudnie wychodzi i szkoda mi czasu. Lakier, ew. zmiana koloru dachu/maski, jakiś pas z boku, albo na górze i tyle.

 

Muza- tak tragicznej ścieżki dźwiękowej w serii to nie pamiętam, ale są gusta i guściki.

Za to polski dubbing... brak opcji zmieniania języka i napisów w grach powinien być karalny, zwłaszcza w grach ea. Kto to dubbinguje? Jakieś gimby z yt czy innego tiktoka? Angielska wersja to jedyna słuszna opcja i zmuszanie do zmiany języka konsoli (nie wiem jak z originem na pc) żeby ją mieć, to jawna kpina. 

Podobnie jak brak patcha na 60fps na tych pierwszych. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...