Skocz do zawartości

Need for Speed: Heat


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.11.2019 o 09:20, Labtec napisał:

 

Change the text on the License Plate :obama:

 

Niby bezsensowne, ale to celowy zabieg, żeby aktywować instynkt zbieracza u tych co mają natręctwo i każdą grę muszą mieć w 100%, albo w platynie. W poy.ebanym Payback też mi wpadły dwie trofki praktycznie za nic i juz sie tego syfu nie pozbędę.

Odnośnik do komentarza

Wow, dobra ta gra! Poprzedni nfs to dno, ale tu fajny klimacik. Wykonanie aut to majstersztyk, detale porażają. Otoczenie już gorzej trochę. Polski dubbing jest specyficzny, ale w sumie pasuje do klimatu po kilku minutach.

Sama jazda... cóż, takie połączenie Underground i nfs z 2015 roku. Mi pasuje

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na pierwszy rzut oka całkiem spoko ten NFS. Model jazdy troche lepszy (ale nadal mogło być sporo lepiej), cut scenki nie aż taki cringe no i gra nie śmierdzi jak wysokobudżetowa gra na smartfony z mikropłatnościami.

 

W nocy w deszczu bardzo fajny klimat

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

lvl 50 REP już wbity, teraz tylko storyline misje trzeba zrobic, Policja swietna w nocy, dobry klimat ogólny, świetnie się przerabia fury, wybór dość duży ( ponad 120 aut)

Po bardzo slabym Payback to mozna powiedziec ze gierka udana i świetny NFS z klimatem Underground i Most Wanted 05

Odnośnik do komentarza

Też skorzystałem z Origin Access i bardzo pozytywnie się zaskoczyłem - pierwszy NFS od czasów Rivals w którego chce się grać i to nie tylko przez ogromne możliwości tuningu, a ciekawe i zróżnicowana misje podczas kampani fabularnej, która wreszcie nie jest zła.

Podoba też mi się koncepcja nocnych nielegalnych wyścigów, gdzie ryzykujemy swoją reputacja, gdzie dajac się złapać tracimy kasę i progres, model jazdy jest naprawdę w porządku, aktywnosci jest sporo (wyscigi torowe, typu sprint, offroad, drift, zadania we Free roam), do tego graficznie i dźwiękowo w koncu na wysokim poziomie. 10h za mna i nie mam ochoty przerywac, co dawno w NFS sie nie zdarzylo. Miasto co prawda mogłoby być bardziej żywe, w wyścigach mogliby być więcej skrótów, przez ciemne uliczki, skoki, ale i tak nie jest zła. W końcu ładnie, pełno detali, fury robią wrażenie, niech jeszce DV na PC naprawia!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nie przeszkadza wam podskakujaca kamera, która pracuje jakby było trzęsienie ziemi? Do tego te idiotyczne komentarze podczas wyścigu. Goń się, jesteś noobem, przyfarciło ci się.

Rozumiem, że targetem tej gry są gracze  Fortnite czy innego Mario, ale bez przesady xD 

Selfiaczki, instagramki, meksykańskie rapy i chyba brak białego mężczyzny jako avatar. Dla mnie to za wiele. 

 

 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, chris85 napisał:

Nie przeszkadza wam podskakujaca kamera, która pracuje jakby było trzęsienie ziemi? Do tego te idiotyczne komentarze podczas wyścigu. Goń się, jesteś noobem, przyfarciło ci się.

Rozumiem, że targetem tej gry są gracze  Fortnite czy innego Mario, ale bez przesady xD 

Selfiaczki, instagramki, meksykańskie rapy i chyba brak białego mężczyzny jako avatar. Dla mnie to za wiele. 

 

 

 

uraziło twoja męskość? 

Odnośnik do komentarza

Tak bo Chrisowi przeszkadza! xD

Dabing nie jest zly, tak jak pisal Pipolino pasuje, fabula dla mnie tez jest dobrze prowadzona, trzęsienie kamery rzeczywiście miejscami mogłoby byc mniejsze, cala reszta na pewno znacznie lepsza niż wszystkie ostatnie części NFS.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.