Skocz do zawartości

Need for Speed: Heat


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mimo tego całego krindżu i niepotrzebnych historyjek chciałbym sprawdzić demo. Wygląda chyba najlepiej póki co, jeśli chodzi o nfsy w tej generacji. Olać te skarpetki, fejm, soszial i jolo, ale tuning w stylu Undergrounda, dobrze działająca policja i spoko model jazdy mogą dać radę. Jeszcze żeby muza była na poziomie U1/2, to powinno być znośnie. Mam nadzieję, że nie będzie tragedii, a jak będzie to mam na półce U1/2, HP i MW (to prawilne ofkors), do których chętnie wrócę.

Odnośnik do komentarza

Ściganie w Payback było bardzo spoko, ale ten system tuningu na bazie losowych kart to rak, który wymusza grind i skutecznie zniechęca do jakiekolwiek grania. Jeśli zrezygnują z tego w Heat będzie dobrze i na pewno ogram prędzej czy później.

 

Co do klimatu, nie wiem czego ludzie oczekują, mam wrażenie, że gra musiałaby mieć w nazwie Underground 3 i byłby to spoko NFS. Szkoda, że nie dodali tego podtytułu w części z 2015 roku, „setting” bardzo podobny tylko z bardziej rozbudowana, „kiczowatą” fabułką i innym rakiem w postaci always online. 

Zakładam, że duża część graczy, która ogrywa obecne NFS’y nie wychowała się na pierwszych Fast and Furious, więc im to raczej rybka czy twórcy NFS’ów nawiązują do kultowego Nissana Skyline lub Toyoty Supra.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem w całości ten trailer no i wygląda chyba na to, że do trzech razy sztuka (licząc od 2015) i w końcu wyjdzie dobry NFS. Prezentuje się to elegancko, a chyba najbardziej ucieszyłem się pierdołą w postaci modyfikacji dźwięku wydechu. Można sobie nawet zmienić butki, jest nawet model Adidasa, który sam mam :potter:

Pytanie tylko, gdzie jest haczyk?

 

EDIT: Ściągnąłem apkę i chyba już wiem gdzie będzie haczyk. Auta w paczkach, a raczej "kontenerach".

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...