Skocz do zawartości

DIABLO IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.06.2023 o 11:18, SnoD napisał:

W przypadku D3 ta warstwa fabularne była bardziej skondensowana  natomiast tutaj przez ten open world wszystko się rozmywa, bo siłą rzeczy latam wszędzie, żeby zobaczyć co gdzie jest.

 

Szczerze mówiąc to mam prawie 20h i nawet nie wiem czy to cały czas akt I.

 

Przejścia pomiędzy tymi aktami to jakiś żart moim zdaniem. Mam 49 lvl i chyba dopiero teraz rozpocząłem drugi akt (przynajmniej tak podpisy pod misjami wskazują). No nie ma żadnego odcięcia pomiędzy jednym i drugim. Po co zatem te "akty"?

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, SnoD napisał:

Fajne te always online, nakarmiłem rodzinkę, mam chwilę, usiadłem I serwery Blizzarda leżą, nie można grać...

Krw to samo. Dzieciaki na dworze, kobita w pracy. Obiad w piekarniku, a te ciule zaś coś kombinują.Swoją drogą, 4k dps, prawie 3k life 60 lvl. Kiedy robić skok na tier 4?

Edytowane przez Rash
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Lochu napisał:

Jak masz armor ponad 3k to teoretycznie już możesz. Ja na 61 lvl zrobiłem solo barbem

4k armora. Boss na koniec tier 3 ubity. Ch tam, ruszam na podbój t4. Swoją drogą na t4 od czego zacząć? Udało się wbić na serwer ale lagi jak sam skrw. 

Edytowane przez Rash
Odnośnik do komentarza

Ja od kilku dni stoję na 76 poziomie i nie widzę sensu dalej grać skoro gładko czyszczę lochy z potworami na 85 poziomie. Expo przy tym średnie, loot już mnie nie jara, bo wylosowałem dla nekro chyba wszystkie możliwe specjalne umiejętności w broniach i mam ich całe skrzynie. Echo Lilit i tak nie zabiję, ale to i tak słaba zachęta do bicia 100 poziomu. Widzę po znajomych, że też się nasycili i mało grają. 

 

Blizzard powinien w sezonie dowalić jakieś losowo generowane truuuuudne lochy, tak trudne żeby trzeba było na nie dobrej ekipy 3-4 graczy. Do tego ograniczona ilość śmierci do 1 żeby było w nich jakieś napięcie. Tylko co z nagrodami jak na dużym levelu loot już nie cieszy, bo gracz ma wszystko co chciał mieć. Czekam na sezon, ale czuję, że będzie rozczarowanie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli jednak @GearsUp miał rację. xD Mi też po wbiciu 62 levelu odechciało się grac. Szukanie przez kolejne 70h rzeczu dzieki ktorym zabije potwory ulamek sekundy szybciej? No teraz też gina.

 

Pogram jeszcze innymi postaciami i mam nadzieję, że sezon i DLC trochę namiesza...

Odnośnik do komentarza

Mnie przy 63 narazie trzyma w ryzach jeszcze przeskok na T4. Ale potem być może przyjdzie czas na powrót do normalnosci gejmingowej. Swoją drogą może to i dobrze bo szczerze że nie lata żeby farmic jak gupi po nocach ciągle tak naprawdę to samo. Szkoda życia. Koniec końców nawet jeśli przyjdzie powracać do sanktuarium raz na parę pathow plus na duże dodatki to na pewno nie można powiedzieć że tytuł nie dowiózł czy że nie był warty swojej ceny bo 70+ godzin już pyklo i pyknie jeszcze na pewno kolejne 70. 

Edytowane przez Rash
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Kampania skończona. Gra się fajnie, ale

Spoiler

fabuła słabiuteńka. Oprócz wątku Donana (akt 2!) i finału reszta to ładne zamulanie. Co mi z mrocznego klimatu skoro story napisał 7-latek?

 

Ja wiem, że w Diablo nie gra się dla fabuły, ale po 6 aktach i epilogu w sumie to chuj wie o co im tam wszystkim chodziło.

 

A śmierć Donana to już w ogóle beka.

 

Na minus scenki na silniku gry. Śmierdzą amatorką. Szkoda, że takich prawdziwych Blizzardiwych cutscen jest tylko kilka, bo robią robotę.

Odnośnik do komentarza

Ja też dalej naprzam, dopiero co rozgościłam się na udrece, masa rzeczy do zrobienia i DPS do podniesienia.

 

72 lvl

6100

6800

6900

 

Do zebrania aspekty w wyższymi rollami, kapliczki lilit, jest jeszcze parę itemow do wymiany, koszmarne lochy do farmienia na LVL pożywej 85.

 

Jest 5 albo 6 legend, które dopiero tam dropia i chciało by się chociaż z jedną zdobyć bo są mega OP.

 

Diablo to zawsze gra lepszy gear wyższy poziom koszmarnych lochów.

 

Tu jest to w trójce były szczeliny, biegało się dla czegoś co może wypaść plus do lvl kamieni. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to ten levelowanie jest na maksa spierdolone.

Wczoraj dołączył do mnie klanowy kolega VIP - 83 level, ja 60, robilismy koszmary na +29, o ile drop fajny tak przez godzinę (może ponad) poszedłem do przodu o jakiś niecały 1 LEVEL. Mam obecnie 61 xDDDDDDDDDDDD

No bez jaj.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Po 28 godzinach i 24 dniach od premiery udało mi się dobić do końca kampanii. Czas letni to wyjazdy, spotkania ze znajomymi i czlowiek mimo, ze chcial nerdzic to nie mogl. Mało co z tej kampanii mozna zapamiętać i brakowalo poczucia inność aktów, terenow choc mroczny klimat cieszy. Wzorem jest d2 gdzie każdy akt dawał prawdziwe poczucie innego otoczenia i innego regionu. Mogli bardziej podkreśli starego snajomego czyli bossa z drugiego aktu w d2. Lorat spoko towarzysz. Rzucę okiem na endgame, ale mam wielkie obawy co do tego, a opinie w sieci tylko je potwierdzają. Obawiam się, że utopiłem 450 zł bo endgame to będzie dno. Jestem graczem co lubi grac z randomami, bo po całym dniu przebywania z ludźmi nie chce słuchać jeszcze pierdolenia do słuchawek jak gram i rozmawiać. Randomy to zawsze był złoty środek aby grać po siecie i nie musieć wchodzić w interakcje. W d2 wybierałeś pokój, w d3 wybierałeś profil gra, a tutaj? albo trafisz jakiegoś gracza, wyślesz mu zaproszenie z tego koła wyboru i albo przyjmie albo odrzuci? No super matchmaking kurwa:newell:

 

 

188f68dd46922-screenshotUrl.jpg

 

 

188f68e4b4254-screenshotUrl.jpg

 

 

Jszcze jedno pytania spoilerowe

 

Spoiler

90% gry grałem upalony i czy ta dziewczynka co zabrała kamien dusz z mefistem to mówiła podczas gry gdzie zmierza i co zamierza zrobić? Jakoś mi to wyparowało i tylko ten list do lorata na końcu zarejestrowałem. Czy na końcu to tylko taki plot twist i niespodzienka dla nas?

 

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...