Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, 20inchDT napisał:

Co o tym myślicie? Nie wiem czy MS jest potrzebne studio robiace gry podobne do tych z ich obecnego portfolio. Poza tym nie sa zbyt produktywni i mało gier tworzą. Miałoby to trochę sens, bo sluch bo o DL2 zaginął, a mieli duze problemy z grą, to moze wujek z ameryki wyłozył kasę.

Techland i dying light 2. :D

 

Odnośnik do komentarza

Ale ten DL2 to jakaś gra widmo, która jest w rozsypce. Czy od tego pokazu z e3 sprzed 2 lat było jakieś info, jakoś filmik z rozgrywki, cokolwiek? I teraz spencer z wywrotką zielonych ich kupuje. Chyba po to żeby zamknąć. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Dalhi napisał:

Techland, poza DL 2, miał tworzyć jeszcze jakiegoś niezapowiedzianego rpg, więc mają jeszcze jakiegoś asa w rękawie.

Asa. :D Na razie nawet nie wiadomo kiedy i na co ten DL2 wyjdzie. 

Odnośnik do komentarza

Call of the Sea skończone, Jedi Fallen Order to sama przyjemność w 60 fps i postaram się przejść drugi raz, Red Dead Redemption wygląda jak remaster, a Nier Automata to całkiem udany tytuł po tych kilku godzinach.

 

Póki co jestem bardzo zadowolony z połączenia XSS i Game Passa. ;) W kolejce czekają dodatkowo gry z serii Banjo, Dante's Inferno, wszystkie Gearsy (szczególnie 2,3 i Judgement których nie ma na PC).

Odnośnik do komentarza

Z microsoftowych plotek można ułożyć jakieś bingo, ta z Techlandem to już w ogóle zatoczyła pełne koło, bo pamiętam że już się mówiło się o nich w kontekście pozyskania przez MS i sprawa zdążyła ucichnąć. Może coś jest na rzeczy, podobnie z Segą, ulepszoną BC i nową Forzą w 2021 - więc czekam aż coś faktycznie zacznie się dziać :reggie:
 

47 minut temu, 20inchDT napisał:

Ja bym jednak wolał, żeby albo sami stworzyli jakieś studio w Japonii, albo pomogli jakiemuś małemu się rozwinąć. Fajnie gdyby Sakaguchi dostał kasę na zrobienie Lost Odyssey 2, ale on teraz romansuje z Apple ; (

Właśnie odświeżam sobie Lost Odyssey i aż serce boli że z tej współpracy z Mistwalkerem nie wyszła jakaś długofalowa rzecz, podobnie z Itagakim - chłop chyba nawet ostatnio mówił w wywiadzie, że chętnie by znów popracował dla MS. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ma_niek napisał:

Ten Lost Odysey to jest do ogrania teraz spokojnie czy jednak brzydko sie zestarzal i moze byc problem. Po Dragon quest 11 pogralbym w jakiegos jrpg bo vesperia mi totalnie nie podeszla
 

Jeżeli chodzi o grafę, to nigdy mi się nie podobała ta gra. Gameplayowo to następca FF10, więc wiesz czego się można spodziewać. Ja nie jestem wielkim fanem tej gry i najbardziej podobało mi się "A Thousand Years of Dreams", czyli zbiór krótkich opowiadań, które dają nam wgląd w przeszłość głównego bohatera. Bardzo ciekawie napisane, imo lepsze od głównej fabuły.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dajcie spokój z tymi plotkami kogo MS kupi.

 

W ciągu trzech lat jedynie kilka dni przed E3 była wiarygodna informacja powiązana z PGG i się potwierdziła. Reszta studiów do dnia ogłoszenia przejęcia przez MS nawet nie była typowana, w tym atomówka w postaci Bethesdy która wyskoczyła z dnia na dzień.

Wiadomo tylko że MS z wieloma studiami prowadzi rozmowy na temat przejęcia i dołączenia do zielonego raju.

 

Później będzie jak z liściem, przeczytał tweeta trolla o SE i już na kolanach xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, bluber napisał:

 

Myślę, że na luzie do zrobienia. 

 

Pewnie że jest do zrobienia...ale nie będzie zrobione :rolleyes:

Rockstar będzie sprzedawał GTA5 już na trzecią z kolei generację.

RDR2 pewnie będą chcieli podobnie wydoić, zatem nie widzę opcji żeby pozwolili na "darmowego remastera" poprzez patcha.

Odnośnik do komentarza

EuR5-TZXcAMQ9Eu?format=jpg&name=900x900

  :obama:

 

https://press-start.com.au/news/xbox/2018/09/27/playground-games-set-to-expand-to-400-employees/
 

Cytat

 

Playground Games Plans To Grow To 400 Employees. They posted in LinkedIn over 100 jobs and if you go at their website there posted even more. They want to create three studios division:

1. Forza Horizon Studio

2. Open World RPG Studio (Next Gen Fable)

3. New IP Studio (Unknown)

 

Jako ciekawostka

Edytowane przez Daddy
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Daddy napisał:

3. New IP Studio (Unknown)

 

i to właśnie chcę zobaczyć. Nie dlatego, że jestem jakoś napalony na nowe IP (nie oszukujmy się, nie wymyślą koła na nowo), ale dlatego, że to świetne studio i powinno rozwijać się w różnych kierunkach.

 

Może Coallition czy 343i też by dobrze zrobił jakiś nowy projekt.

Odnośnik do komentarza

Jak chcą się na poważnie skupić się na sektorze to gamingu to będą inwestować. Jeszcze z jeden duży wydawca może dołączyć do MS.

Gier to się od nich spodziewam dopiero w połowie przyszłego roku, z tytułów na ten rok to to poza Halo nic dużego raczej nie wyjdzie.

Może jeszcze Forza, bo w takiego Stalkera 2 to nie wierzę.

Mimo to nie narzekam, jest w co grać oby tylko czasu wystarczyło.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

(...)czy 343i też by dobrze zrobił jakiś nowy projekt.

 

343 to by dobrze zrobiło jakby ich zamknęli w chu... Albo przynajmniej solidna restrukturyzacja, bo ludzie którzy są na czele studia totalnie nie ogarniają, mimo w zasadzie nieograniczonych funduszy. Coallition pokazało jak dbać o markę z historią.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...