Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, ASX napisał:

Stalker, Redfall i Starfield zostały zapowiedziane jako next gen only, bez wersji na bonka

 

szefowie Playstation gratulują Spencerowi i reszcie zespołu świetnego pokazu na E3, fajny widok

 

Mam czasami wrażenie że fani korporacji są bardziej zacietrzewieni na punkcie rywalizacji i walki niż sami pracownicy tychże firm xd

 

Bo pracownicy w przeciwieństwie do fanboyów (nie ma znaczenia której ze stron) mają więcej honoru/godności/przyzwoitości, tak po prostu.

Odnośnik do komentarza

W toku znaczy się nie ważny. xd

A poza tym to takim pierdolnięciem byłoby hi ale wiadomo, że ubiegłoroczny pokaz mocno ostudził zapał. A i redfall mógłby być mroczniejszy bo z tego trailera to taki fortnite z wampirami. 

Do listopada forumek zapewne zapomni, na pewno. xd

Odnośnik do komentarza
Teraz, 20inchDT napisał:

Też spodziewałem się czegoś mroczniejszego, ale styl tego studia zachowany, bo oni w żadnej grze nie szli w realizm.

Wolałbym w stylu Dishonored ale nie skreślam póki nie zobaczę gameplaya.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, schabek napisał:

Spytaj exacta bez honoru bo kazdy inny zaklad jeszcze w toku 

4 minuty temu, schabek napisał:

Wytrzyj lzy bo nic mi nie wiadomo zeby horizon juz wyszedl XDDD

 

Znajac dotrzymywanie slowa przez micro$oft w tej generacji mozna sie spodziewac niezlej obsuwy

ale weź wypierdalaj z tym do CW żałosny typie 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to ja także jako wieloletni gracz i posiadacz obydwu konsol dorzucę swoje "dwa słowa" na temat wczorajszej konfy. 

Było naprawdę dobrze w skali 1-10 daje mocne 8.5, a może i 9 pkt. 

Szczerze to obawiałem się tego co było przez ostatnie lata czyli MS zawsze objecywał wiele, a było prawie nic, a tu diametralna zmiana na duży plus. I o to chodzi, bo zapowiada się naprawdę dobrze. 

Nie będę tu cukrował że jest bardzo dobrze bo jeszcze daleka droga ale naprawdę jest OK i widać że mimo MS ostatnie czasy przespał to teraz zaczyna działać i robi wiele by nas zadowolić. 

Jedynie co to brakowało mi takiego oczojebnego kilerka graficznego jakim jest Ratchet na PS5 i po którym cały czas dostaje opad szczęki jak gram. 

A może nie brakuje bo FORZA HORYZONT 5 wygląda także na mega wypas ale to już za kilka miesięcy wszyscy ogramy i oblukamy :-). 

Nowe Halo także wygląda już całkiem, całkiem i chętnie je ogram jako fan serii, choć ostatnio było takie sobie, to za nowa część trzymam mocno, mocno kciuki. 

STALKER 2 no moje qźwa klimaty, mocno się tym jaram i cieszę się że będę mógł w to zagrać. 

A tuż tuż bo w lipcu The Ascent na którego już nie mogę się doczekać. 

Oj tam dobrych  gierek do końca 2022 to nam nie zabraknie także reszty już nie chce mi się wymieniać bo każdy widział co MS szykuje i co wyjdzie. A gatunków wiele także każdy coś dla siebie na pewno znajdzie... 

Cieszę się że mając PS5 skusiłem się także na zakup XSX bo przede wszystkim w większości gram w gry multiplatformowe które na Xie lepiej działają. Tym bardziej że na Sonce EXY tylko nie które mnie interesują, a one tak czy siak w tym roku niestety nie wyjdą. Mowa o nowym God of War i Ancharted. Reszta Exów nie mój klimat więc nie jarają mnie aż tak mocno. 

Przejdę tylko jeszcze Ratcheta choć to także nie mój typ i jeszcze żadnego do końca nie przeszedłem. Jednak ze względu na bajeczną grafe postanowiłem grę skończyć by zobaczyć wszystkie światy do końca. 

A później raczej Plejka na sprzedaż...

Teraz jestem już pewny że wystarczy mi sam XSX bo mając także drugie dosyć mocno pożerające każdą wolną $ hobby jakim jest sprzęt audio kasę szybko zagospodaruję na jakiś upgrade sprzętu lub kolumn :-)... 

Także Panowie nie pierdziele już wiecej głupot bo cały czas, już prawie 70h. męczę Asasina Valhalla, dziś przyjedzie nowy Sniper, a jeszcze muszę skończyć tego jedan...ego Ratcheta, a czasu brak i ciągle mało. 

A tu qźwa zaraz trzeba wbijać się w CALL'a bo 4 sezon przede mną. 

Ja pierdziele jak tu ogarnąć to wszystko jak doba ma tylko 24h :-), masakra. 

Pozdro dla wszystkich grających, a nie marudzących ciągle... 

 

 

 

 

 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Figuś napisał:

Gorzej jak dzieci i jedni i drudzy

 

No, ale dajże spokój. Od dobrych kilkunastu dni schabek z ekipą uskuteczniają tak żałosne CW w temacie, że ograniczam się do lurkowania i sporadycznego postu. Tylko, że nie przeszkadza mi to w CW, ale jak widać chłopaków wczoraj połamało i na brak reakcji w CW próbują szukać jej gdzieś indziej. :reggie: 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, maxoffe napisał:

Nie będę tu cukrował że jest bardzo dobrze bo jeszcze daleka droga ale naprawdę jest OK i widać że mimo MS ostatnie czasy przespał to teraz zaczyna działać i robi wiele by nas zadowolić.

To prawda. Na większośc ich gier jeszcze poczekamy, ale to już było wiadomo przed poprzednim e3. Gdyby dali gameplay redfall i starfielda, to dla mnie by było 6 w skali szkolnej, a tak to lekki zawód jeżeli chodzi o 1st party. Użytkownikom gamepassa ta konfa powinna przypaść najbardziej do gustu. Jak sobie pomyślę ile kasy oszczędzę na grach, w które chciałbym zagrać, to cieszę się z posiadania klocka.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja tu się chciałem rozpisać na temat tej konferencji, ale znalazłem ten film i stwierdziłem, że lepiej niż fanboj Nintendo tego nie ujmę, więc po prostu to tu wkleję. Bardzo dobry pokaz - nie zniszczył galaktyki, ale nie mam na co narzekać skoro na 30 pokazanych gierek totalnie nie siada mi cztery czy pięć z nich :obama:
 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...