Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

5 minutes ago, pawelgr5 said:

W Ultrawide ida chyba głównie monitory PC? Jeżeli taki trend nie przeniesie się bardzo szybko na TV to możecie o tym zapomnieć.

No tak, niestety właśnie to może być blokerem tego rozwiązania na konsolach. Grający na monitorach to jednak mniejszość.

Odnośnik do komentarza
Teraz, pawelgr5 napisał:

Własnie miałem pytac gdzie to przewaznie oglądacie. Nie oglądałem tego ID@Xbox wczesniej. Czy można się po tym spodziewac jakichś naprawdę ciekawych zapowiedzi czy to tylko update o tym co od dawna wiadomo i czy to skupia się tylko na mniejszych gierkach?

Raczej tylko indyki które znajdą się w GP

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

W sumie nie wiedziałem, czy nie napisać tego w temacie o gierkach z GP.

 

Pany można ustawić tak w panelu GP na konsoli, aby zawsze wyświetlał „ostatnio dodane”, obecnie tego nie mam od kilku dni” z tego co widzę czasami to znika i nie mogę tego przypiąć, albo nie wiem jak. Da radę to jakoś ustawić?

Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, balon said:

W sumie nie wiedziałem, czy nie napisać tego w temacie o gierkach z GP.

 

Pany można ustawić tak w panelu GP na konsoli, aby zawsze wyświetlał „ostatnio dodane”, obecnie tego nie mam od kilku dni” z tego co widzę czasami to znika i nie mogę tego przypiąć, albo nie wiem jak. Da radę to jakoś ustawić?

Mnie ogólnie też to irytuje. Zawsze jak wychodziłem w aplikacje GP to był malutki kafelek ostatnio dodane. Teraz muszę zjechać na dół w menu konsoli i tam jak jest dział GP to przejeżdżam w prawo i tam jest teraz kafelek Ostatnio Dodane 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Sedrak napisał:

Mnie ogólnie też to irytuje. Zawsze jak wychodziłem w aplikacje GP to był malutki kafelek ostatnio dodane. Teraz muszę zjechać na dół w menu konsoli i tam jak jest dział GP to przejeżdżam w prawo i tam jest teraz kafelek Ostatnio Dodane 

No mi właśnie chodzi na konsoli. Zawsze było to prawie na samej górze. Teraz tego w ogóle nie widzę. 
 

W appce mam, prawie na topie. No i dzięki że mi o appce na tel przypomniałeś :)

 

 

 

0D4AC420-5E96-4C66-9D58-8D38AB68BBE5.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...