Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Sedrak napisał:

Na plejce było podobne rozwiązanie, ale tam właśnie nie do końca było to dobrze widziane przez Sony

 

Na plejce kiedyś można było dzielić konto na 5 konsol, przez co zakup jednej cyfrowej gry dzieliło się pomiędzy 5 osób. Z tego powodu ograniczyli dzielenie się do dwóch konsol i tak stoi nawet w regulaminie.

Edytowane przez Snake_Plissken
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Pupcio napisał:

Okropna firma, chyba najgorsza z tych dużych. Nawet ea ma częściej przebłyski geniuszu

Co kurła? EA ma przebłysk geniuszu? XD It takes two jest ok, ale bez przesady. 

Ubisoft regularnie dostarcza dobre gierki. Świetne The Division 2, jeden z najlepszych multi ostatnich lat czyli - Rainbow Six Siege, najlepszy Assasins Creed Origins i bardzo dobra Valhalla. Wielu chwili również Riders Republic oraz Immortals. 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Hubert249 napisał:

Co kurła? EA ma przebłysk geniuszu? XD It takes two jest ok, ale bez przesady. 

Ubisoft regularnie dostarcza dobre gierki. Świetne The Division 2, jeden z najlepszych multi ostatnich lat czyli - Rainbow Six Siege, najlepszy Assasins Creed Origins i bardzo dobra Valhalla. Wielu chwili również Riders Republic oraz Immortals. 

 

star warsy z rudym, titanfalle, dead spejsy, apex i wiele innych o wiele lepszych gier niż większość szrotów ubisoftu, dobre asasyny? xD nie popełniłem żadnego przestępstwa żeby mnie zmusili żebym w to grał

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, 20inchDT napisał:

ea to bioware, a bioware to zycie.

Bioware xD  kolesie od czasu X360 czyli od ponad 10 lat nie zrobili nic wybijającego się z tłumu, ME Androbieda i Athem :yao:  ale  liczę że nowy ME będzie lepszy i bez nacisku śmieci ze EA

20 minut temu, Hubert249 napisał:

Co kurła? EA ma przebłysk geniuszu? XD It takes two jest ok, ale bez przesady. 

Ubisoft regularnie dostarcza dobre gierki. Świetne The Division 2, jeden z najlepszych multi ostatnich lat czyli - Rainbow Six Siege, najlepszy Assasins Creed Origins i bardzo dobra Valhalla. Wielu chwili również Riders Republic oraz Immortals. 

 

 

Nie no EA ma znacznie ciekawsze i dużo różnorodniejsze IP a w Ubi obojętnie co by nie zrobili to człowiek ma wrażenie że tam wszystko jedno studio robi od gotowego szablonu. 

 

 

Spencer chyba się nie skusi na Ubi tylko Tencent lub Embracer, MS jak kupuje to chce mieć pełną władzę na studiami/wydawcami. 

Odnośnik do komentarza
22 minutes ago, Pupcio said:

star warsy z rudym, titanfalle, dead spejsy, apex i wiele innych o wiele lepszych gier niż większość szrotów ubisoftu, dobre asasyny? xD nie popełniłem żadnego przestępstwa żeby mnie zmusili żebym w to grał

A właśnie, czy jako naczelny fan RDR odpalałeś Call of the Wild? Ostatnio odkryłem i pewne elementy nawet są podobne, jeśli ograniczyć się ofc do aspektu biegania po lesie, podziwiania widoczków i strzelania do zwierzyny.

Odnośnik do komentarza

Acha to porównujemy IP xD EA to szambo, czego się nie dotknie to zepsuje. Ostatnie dwa BFy to kibel, ostani dobry NFS? Nie pamiętam, Rudy ze Star Wars, no fajne 6/10, Titanfalle? Dobre po premierze ale jakoś nie słyszę o kontynuacji.  A i nie zapominajmy o wybitnych produkcjach jak Andromeda czy ta podróbka Destiny. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, balon napisał:

Trochę śmieszne te wojenki Ubi vs EA, szczególnie w okresie premiery takich gierek jak Horizon2, pełnoprawny C2077 czy Elder Ring:) 

 

No ale czasami mają przebłyski. Ja bardzo okey wspominam Rudego Jedi oraz dla przeciwwagi Immortals, wg mnie mocno niedoceniona gierka.

Śmieszne to jest nabijanie się z trzech ostatnich części AC a wrzucanie w tym zestawieniu Horizona

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hubert249 napisał:

No śmieszne to jest nabijanie się z trzech ostatnich części AC a wrzucanie w tym zestawieniu Horizona

Kto się nabija z ostatnich Assassinów i wrzuca w zestawienie Horizon (pomijam już fakt, że te gry to chyba jedynie łączy otwarty świat i kamera tpp :) ) ?

Odnośnik do komentarza

Każdy kto grał w Horizon Zero Dawn i jakiegokolwiek Asasyna w ciągu ostatnich lat bez trudu dostrzeże podobieństwa i inspiracje między grami, trzeba mieć chyba klapki na oczach żeby tego nie widzieć.

 

Można oczywiście dyskutować która gra realizuje schemet ubigry lepiej lub gorzej, ale zasadniczo pod względem schematu rozrywki i konstrukcji otwartego świata to bardzo zbliżone gry i nie wiem dlaczego tak wiele osób nadal to wypiera. Nie wiem, ale się domyślam.

 

Ja osobiście bawiłem się dobrze zarówno w Horizonie ZD, jak i ostatnich Asasynach jak Valhalla i Odyseja i się tego nie wstydzę. 

 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, ASX napisał:

 

Każdy kto grał w Horizon Zero Dawn i jakiegokolwiek Asasyna w ciągu ostatnich lat bez trudu dostrzeże podobieństwa i inspiracje między grami, trzeba mieć chyba klapki na oczach żeby tego nie widzieć

 

No to musisz sam sprawdzić czy grafiki propagandowe dwójki to tylko puste grafiki, czy jednak dalej „kopia ubieraka” jak to mówi twój e team mate Wezyr. 
Pomiędzy Lechem Poznań i Stilonem Gorzów  też są podobieństwa, ale grają w innych ligach, na innych standardach, no ale żeby to widzieć nie można mieć klapek na oczach i ukrytej awersji do jednej z konsol :) 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...