Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Daddy napisał:

Przy XSX nie wiem po co komu tryb czuwania, jak odpalenie konsoli i gry w QR to kilka sekund. 

 

Wg. na premierę XSX w trybie czuwania pobierał aż 30W   :notbad: obecnie 10-13W co i tak jest dużo a w trybie oszczędzania energii 0,5W. 

W wymagających grach XSX i PS5 to 180-220W dodać do tego TV albo jeszcze dopakowanego PC    :notbad:

 

Niestety jest cała masa ludzi, którzy nie mają dostępu do szybkiego internetu. Ja mieszkam w dużym mieście, jeszcze do marca mieszkałem na osiedlu domków jednorodzinnych, gdzie przez 16 lat żaden operator nie podłączył sieci szybszej niż 6 Mbit. W godzinę pobierało mi zawrotne 2.3 Gb danych. Cały czas musiałem mieć konsolę w instant on, bo często w ogóle w nic bym nie mógł pograć przez patche. Teraz mieszkam w tym samym mieście tylko w centrum i chociaż prędkość UPC to połowa tego co powinno być wedle umowy, to i tak na konsoli podłączonej na kablu pobiera mi 50 Gb w jakieś 15 minut, więc dopiero teraz mogę sobie pozwolić na konsolę w trybie oszczędzania energii, bo faktycznie XsX uruchamia się tak szybko, że nie robi to jakiejkolwiek różnicy. Wszystko zależy od neta.

 

Z tego co kiedyś czytałem, to Polska ma całkiem dobrą infrastrukturę i odsetek domostw podłączonych do szybkiego neta jest stosunkowo duży nawet względem teoretycznie lepiej rozwiniętych krajów.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Czoperrr napisał:

Minuta ciszy dla blacharzy z RTX

 

Da się przeżyć. Ile taki mój zestaw z RTX 2060 Super może pobierać? Jeszcze po undervoltingu, to pewnie z 250-300W.

 

Ale fakt że w nadchodzącym okresie kryzysu energetycznego Series S będzie bardziej eksploatowany. :sonkassie:

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, SnoD said:

Jak odpalam swojego 3060Ti, to mi fala gorącego powietrza przechodzi po nogach (stoi pod blatem) :reggie: Wolę więc nie wiedzieć ile to ciągnie prądu.


 

Quote

An RTX 3060 Ti graphics card will use around 200 watts of power when you're using it for gaming.

 

Mój lapek Legion 5 z RTX 3060 ciągnie 130W.

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bigby napisał:

Odsprzedawanie gier

 

michael-scott-disgusting.gif

 

 

Wolę jednak mieć wszystkie gry na wyciągnięcie dłoni, w kolekcji. ;)

Ja baaardzo rzadko wracam do gier. Ale jak chcę to kupię sobie kiedyś na promocji ( jak to zrobiłem niedawno z tlou2 i gow) albo ogram jak będzie w abo. Pomijając to, że kolekcjonowanie mnie nie kręci to nawet nie mam na to miejsca ani kasy aby trzymać gierki.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, creatinfreak napisał:

Pomijając to, że kolekcjonowanie mnie nie kręci to nawet nie mam na to miejsca ani kasy aby trzymać gierki.

 

Gdybym miał kupować gry w pudełkach to też pewnie bym sobie dał spokój z ich trzymaniem i zagracaniem mieszkania i zostawiał jedynie najlepsze tytuły. Z cyfrą mam jednak spokój.

 

Lubię czasami wrócić do klasyków pokroju Mafii, Splinter Cella, ulubionych rpgów z lat 90 i początków lat 2000, rtsów jak Command and Conquer czy Original War. 

 

A że na PC często mogę wiele gier wyrwać za kilka(naście) zł + sporo darmówek otrzymanych na przestrzeni lat, to nie żałuję. ;)

 

W ten sposób zbudowałem biblioteczkę licząca pewnie około 700 gier.

Odnośnik do komentarza

To wracamy do tematu cod'a, bo Jimbo się wypowiedział

 

https://www.gamesindustry.biz/playstation-xboxs-call-of-duty-offer-was-inadequate-on-many-levels

 

PlayStation: Xbox's Call of Duty offer was "inadequate on many levels"

 

Cytat

"I hadn’t intended to comment on what I understood to be a private business discussion, but I feel the need to set the record straight because Phil Spencer brought this into the public forum," Ryan stated.

 

"Microsoft has only offered for Call of Duty to remain on PlayStation for three years after the current agreement between Activision and Sony ends. After almost 20 years of Call of Duty on PlayStation, their proposal was inadequate on many levels and failed to take account of the impact on our gamers. We want to guarantee PlayStation gamers continue to have the highest quality Call of Duty experience, and Microsoft’s proposal undermines this principle."

abc637228103927b9184f9d6b8638e7e_w200.gi

to juz wiadomo czemu tak walczą

Odnośnik do komentarza

 

czyli Phil zgrywa dobrego wujka, że nie chcę zabierać CoDa z Playstation, a jednocześnie powiedział Jimbo że Call of Duty będzie wychodzić na Plejke tylko przez 3 lata po wygaśnieciu obowiązującej umowy i Ryan się wkurzył. 

 

Jest tylko jedno wyjście, niech to wyjaśnią w oktagonie na FameMMA chętnie wykupie dostęp. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

3 lata to dość szczodry dar dla niebieskich peasantów od zielonego króla. Potem pewnie będzie rzut beretem do jakiegoś nowego sprzętu i wszyscy muszą się przyzwyczaić, że COD będzie omijał peeski.

 

Zero litości za wykupywane exclusivy. Jeszcze bym urwał rok za publiczne dąsanie

Edytowane przez Sebas
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...