Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam to chyba raz na miesiąc musisz konsolę połączyć z netem, żeby pobrała licencje przy aktywnym Game Passie. Nie dam jednak głowy za to, bo od czasów X360 nigdy nie byłem w sytuacji, w której odpalałem konsolę offline i nie miałem dostępu do internetu ;) W sytuacji kryzysowej zawsze zostaje odpalenie hotspotu w telefonie na chwilę i podłączenie do niego konsolki.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Bzduras napisał:

Jak ciągle bawić? Ustawiasz raz i elo. Konsola bez neta domowa i raz na miesiąc logowanie, druga konsola niedomowa i na stałe podpięta do netu, żeby sobie weryfikowała licencje na bieżąco, tak to działa.

 

tak zrobię, dzięki wielkie

 

więc jeszcze jedna sprawa w takim razie - jaki przenośny monitor polecacie do XsS?

 

Odnośnik do komentarza

Warto jako gracz pecetowy kupić XSS? 

Jaką zapewnia wydajność w wymagających grach AAA, czy nowej Forzie Horizon 5?
Czy pozwoli ograć większość tytułów w 1080p i 60 FPS?
Na jakiej zasadzie działają gry z Xboxa One X?
W jaki sposób działa dynamiczna rozdzielczość?
Jakie są najciekawsze gry, które znajdują się w Game Passie?
Co polecacie do tej konsoli - monitor czy TV?
Jak się gra na padzie w strzelanki?
I najważniejsze - czy konsola jest odpowiednia do średnio zaawansowanego gracza z komputera stacjonarnego?

Odnośnik do komentarza
Cytat

Recently, we received some details on Compulsion's first outing as part of Xbox Game Studios. Currently codenamed "Midnight," this upcoming title is supposedly a third-person action game set in a dark and fantastical world. Some of the game's early concept artwork can be seen above. They represent the game's protagonist, alongside warped harpy-like humanoids that appear to descend through various iterations of mutation. On the left, we can see what appears to be harpy nest-style dwellings built atop a tree.

Midnight is described as a "coming of age" tale drawing upon inspirations from America's Deep South. The game features magic and large fantastical beasts with a strong "southern gothic" vibe. The game is a wholly single-player experience, with what has been described to me as a "strong" story.

Right now I have no info on the launch timings of Midnight, but you're likely looking at the next couple of years for an official reveal and perhaps even a full launch, although it could come later depending on Compulsion's growth and ambitions for the title.

Compulsions Midnight Art Winc

 

 

Odnośnik do komentarza
Cytat

"coming of age" tale drawing upon inspirations from America's Deep South


Czarnoskóra strong-female-protagonist z głębokiego południa Stanów? Coming of age?
Oby nie było za dużo LPG i innego, współczesnego woke-szajsu, bo już wystarczy mi jedna gra TPP, która "trochę" w temacie przegięła :dafuq:
Ale oczywiście czekam, bo na XBOXie takich gier najbardziej mi brakuje - nastawionych na historię, single-playerowych doznań, które pamięta się latami (oby tylko z tych zajebistych powodów).

Odnośnik do komentarza

Panowie, mieliście kiedyś taka sytuacje? Mianowicie zamówiłem w preorderze limitowanego pada do series z edycji Horizon 5, pobrało kase z karty gdzieś na tydzień przed wysyłką. Pad przyszedł do mnie we wtorek, na stronie normalnie widnieje zapłacono i dostarczono. Wszystko git. Mianowicie dzisiaj dostałem zwrot kasy od MS w pełnej kwocie na konto :D. Na stronie dalej mam ze opłacono i dostarczono. Czy to za szanowanie marki? Spotkal się ktoś kiedyś z taka sytuacja? Pobiorą za chwile sobie ta kase ponownie, czy raczej już po ptokach?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Smiti napisał:

Panowie, mieliście kiedyś taka sytuacje? Mianowicie zamówiłem w preorderze limitowanego pada do series z edycji Horizon 5, pobrało kase z karty gdzieś na tydzień przed wysyłką. Pad przyszedł do mnie we wtorek, na stronie normalnie widnieje zapłacono i dostarczono. Wszystko git. Mianowicie dzisiaj dostałem zwrot kasy od MS w pełnej kwocie na konto :D. Na stronie dalej mam ze opłacono i dostarczono. Czy to za szanowanie marki? Spotkal się ktoś kiedyś z taka sytuacja? Pobiorą za chwile sobie ta kase ponownie, czy raczej już po ptokach?

Jednemu z użytkowników kiedyś zwrócili hajs za One X mimo, że mu ją dostarczyli. Także nie pozostaje Ci nic innego jak tylko cieszyć się z darmowego pada.

Odnośnik do komentarza

Tak więc poczekam z miesiąc, myśle, że po takim czasie już się nie upomną i wtedy dam im zarobić ponownie dobijając sobie pół roku gamepassa. Kurde gdzieś w 2008 roku pamietam jak MS wysyłał darmowe pady do X360 na zgłoszenie usterki posiadanego, byłem wtedy uczciwy i nie wykorzystałem „luki” w ich systemie. Jeśli nie pobiorą to znaczy, ze karma wraca.

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Lord Protector napisał:

Nie wiem gdzie to napisać więc piszę tu może ktoś pomoże bo mi nie idzie znalezienie ceny upgrade z DMCV chodzi mi o bajery pod series X dla posiadacza zwykłej wersji jest w ogóle coś takiego?

Nie ma, musisz kupić DMC5 SE. Żadnego upgrejdu pod nowe konsole nie kupisz, bo nie istnieje.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...