Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie najbardziej denerwujące w obecnych czasach jest to, że jak chcesz coś mieć to musisz zamówić w minutę po wystartowaniu preorderów, bo skalperzy, boty i inni chętni wymiotą magazyny w moment i zostaje albo polowanie na swoją sztukę, albo przepłacanie januszom za sprzęt. Nóż sam się w kieszeni otwiera.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Taniej nie będzie, wszystko drożeje, a po nowym roku będzie jeszcze gorzej, prąd, woda, ogólnie wszyscy będziemy zaciskać pasa. Pojebane, to co się dzieje teraz na świecie, bo to nie tylko my mamy z tym problem, z tą całą inflacją. Praktycznie tak po kieszeni dostaniemy, że nie wiadomo, co to będzie później. 3k za konsole? No trudno, płać i płacz. Nie będę wspominał jak już będzie z laptokami i częściami do komputerów.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, HiS napisał:

Kiedyś chciałem kupić XSX w tym programie all access. Nie dlatego, że raty itp. z czystej  wygody?  Taki kaprys. Od miesięcy w ME nie pojawiła się konsola w tej opcji. Teraz widzę zestawy z jedną grą nawet po 2900... Żenada. Na pewno mogę powiedzieć, że w obecnej generacji XsX=PS5, obie konsole to sztosy. Miałem ps5 i am teraz xss. W każdym przypadku nie ma wstydu. Gier full, zabawy full. Obozowanie się przy jednym nie ma obecnie sensu. 

A sprawdzałeś osobiście w lokalnych ME? U mnie w Wołominie ciągle leży kilka gołych XSX dostępnych tylko w All Access. Przynajmniej taki stan był jakiś tydzień temu. Jeśli ktoś z Wawy ma np. problem, żeby dorwać XSX, to na dniach będę w centrum handlowym na Wołomińskim rejonie i mogę sprawdzić, czy są dostępne.

 

Mam jeszcze pod nosem RTV Euro i kilka kilometrów dalej Neonet - mogę tam też sprawdzić, czy mają Mesjasza na stanie.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Bzduras napisał:

że jak chcesz coś mieć to musisz zamówić w minutę po wystartowaniu preorderów, bo skalperzy, boty i inni chętni wymiotą magazyny w moment

 

No to jest dramat, ja mam jeszcze inne nazwijmy to hobby w którym jest taka sama sytuacja od kilku lat i nie spodziewałem się że w gierkowie też do tego dojdzie. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, HiS napisał:

Jak to co jest teraz nie ma szans się dobrze rozkręcić, a o produkcji szkoda wspominać... 

produkcja pomimo problemów na rynku półprzewodników jest całkiem dobra. Może tego nie widać, ale Sony na przykład Sony produkuje i sprzedaje znacznie więcej PS5 niż PS4 w analogicznym okresie na początku poprzedniej generacji, więc po prostu fabryki nie nadążają z produkcją nowych konsol za popytem ;)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, HiS napisał:

W ten sposób nie sprawdzałem. Tzn jeśli chciałem wiedzieć czy coś jest w sklepie to tylko przez neta w opcji dostępność w sklepie. Ale w Zielonej Górze też wszystko co ma napis XSX lub PS5 schodzi momentalnie. W takiej sytuacji to żadne wersję pro nie mają racji bytu przez najbliższe 4 lata. Jak to co jest teraz nie ma szans się dobrze rozkręcić, a o produkcji szkoda wspominać... 

Z tego co wiem, to stan na stronie nie zawsze równa się z tym, co faktycznie mają na sklepie. Najlepiej zadzwonić do danego punktu, albo jechać tam osobiście, bo się możesz pozytywnie zaskoczyć :)

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Boomcio napisał:

 

Dlaczego @brother?

Aktualnie brak czasu na gry (niemowlak i 4 łatka), milion gier w gamepassie, ogranie tego co chciałem na plejce, do tego już nigdy nic na premierę (cyberpunk + ceny 359zł, pomijam gry w gp bo nic nie tracę) tak więc ogram Horizon i Gow przynajmniej za rok to po co ma leżeć jak wszystko inne mam na Xboxie. Zamiast leżeć i się kurzyć, sprzedałem bez straty i zainwestowałem w wymiane zestawu audio video. Reasumując złożyło się kilka czynników za tym aby w danym momencie mieć jedną konsolę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, creatinfreak napisał:

Ok. Ale niech dopracują tego pada i cena aby była 300 max, a nie 500+ i do tego loteria czy wszystko będzie działać (elite i jego nie zawsze działające face buttony czy bumpery) co nie @PiPoLiNiO

 

Wibracje, trigery chuj wie co jeszcze i chcesz za to zapłacić 300zł? xD to pozdro, jak marzysz to zamykaj oczy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...