Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Za prawie 3 stówki to kupujesz zwykłego pada do klocka, jeśli Microsoft wypuści w tej generacji takiego pada z haptyką i i zepsutymi trigerami, to będzie pewnie jakaś kolejna wersja Elite, który będzie pewnie za około tysiąca. 

Wątpliwe, robienie takich bajerów dla jakiegoś nikłego procenta graczy to byłby głupi pomysł.

Finalnie nie zdziwię się jak taki pad wyjdzie w ciągu kolejnego roku, bo jednak przyjęło się to na ps5.
Odnośnik do komentarza

Moja elitka tylko raz przyświrowała z RB, ale nawet rozkręcać nie musiałem żeby to "naprawić". Inna sprawa, że w padzie za siedem bomb te RB powinny być bardziej wytrzymałe od Nokii 3310 :reggie:

 

W każdym razie takie trailery nie wiadomo czego to niech sobie pokazują na stand upie w firmie, bo czemu to ma służyć dla szarego konsumenta? "Kurła, kiedyś to będzie"? No, będzie. Zwłaszcza jak te 23 studia zaczną wydawać w końcu gierki, bo na razie to też jest "kiedyś to będzie" :dog:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, creatinfreak napisał:

Aktualnie brak czasu na gry (niemowlak i 4 łatka), milion gier w gamepassie, ogranie tego co chciałem na plejce, do tego już nigdy nic na premierę (cyberpunk + ceny 359zł, pomijam gry w gp bo nic nie tracę) tak więc ogram Horizon i Gow przynajmniej za rok to po co ma leżeć jak wszystko inne mam na Xboxie. Zamiast leżeć i się kurzyć, sprzedałem bez straty i zainwestowałem w wymiane zestawu audio video. Reasumując złożyło się kilka czynników za tym aby w danym momencie mieć jedną konsolę.

Można wiedzieć za ile ostatecznie poszła konsola?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Faka napisał:

Jest gdzieś jakaś opcja sprawdzenia QR jakie gry są uruchomione? 

Tak, naciśnij xbox button, gry i aplikacje, dalej będziesz miał listę gier odpalonych w QR. Piszę z pamięci, więc coś tam może być lekko inaczej. 

 

No ja się zdziwiłem, że po miesiącu ciągle wisiało GTA IV :rayos:

Xbox-quick-resume.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak, myślę o XSS jako drugiej konsoli. Xbox to dla mnie głównie gamepass i gry cyfrowe. Przed zakupem powstrzymuje mnie właśnie niepewność jak ostatecznie poradzi sobie ten sprzęt z grami dedykowanymi nowej generacji i stąd pytanie o upscaller: FH4 z XOS śmiga w FHD i na ekranie 4K wygląda to naprawdę przyjemnie. Surowe 1080p podbijane przez telewizor? Już nie koniecznie. Brak takiego modułu to dla mnie dealbreaker jeśli chodzi o XSS, a XSX kosztuje jednak krocie. ;/

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ASX napisał:

 

jeśli ktoś wciąż poluje na swój egzemplarz konsoli, to końcówka roku może być dobrym momentem.

 

Jeszcze do niedawna Media Expert miał normalnie na stanie XSX ledwie 150 zł drożej, to chyba nawet tu na forum niektórzy pisali, że nie będą przepłacać. Nawet jak się pojawią na święta w większej ilości, to zapewne też w zestawach z akcesoriami i grami po 2700-3000 zł bo i tak wszystko zejdzie na pniu przed świętami, a sklepy będą chciały pozbyć się dodatkowo akcesoriów i gier. Wbrew pozorom nawet na XSS jest spory popyt w PL - w samym sklepie Allegro wyświetlało do niedawna, że sprzedali ponad 3000 sztuk z danej partii, skończyła się, to teraz z nowej kolejne ~1500 sztuk już poszło (podobno w ostatnim kwartale MS wyprodukował prawie dwa razy więcej XSS niż XSX).

Edytowane przez SnoD
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...