Skocz do zawartości

Valorant


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

VALORANT-1160x653.jpg

 

Gra twórców League of Legends, która myślę że ma szansę znów namieszać na rynku gierek F2P

 

Najprościej rzecz ujmując mamy tutaj do czynienia z połączeniem mechaniki Counter-Strike'a z hero shooterem a'la Overwatch. A przynajmniej ja tak to znajduję

 

Ogółem to kompetytywny FPS 5vs5, z naciskiem na precyzyjne, skillowe strzelanie oraz movement, a do tego postaci z własnymi specialami. Wszystko to okraszone nieco rysunkową oprawą, przywodzącą nieco na myśl Team Fortrees 2

Obecnie tytuł znajduje się w zamkniętej becie i jedynym sposobem na zagranie weń jest... kampienie na twitchowych streamach, po uprzednim połączeniu kont Riot i Twitch. Tam, jeśli mamy farta niczym w totka, może nam wydropić dostęp do bety :yao:

Premiera latem lub wczesną jesienią, nieco wcześniej powinna odbyć się też open beta

 

Osobiście, o ile kompletnie nie rozumiem podjarki lol-em\moba jako takimi, tak w to chętnie bym sobie pyknął

 

 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Uważajcie na ten tytuł, bo jest duża afera z zastosowanymi rozwiązaniami anti-cheat, które uruchamiają się na poziomie dostępu wyższego niż administrator systemu. Jakby ktoś zdobył za pośrednictwem tego rozwiązania dostęp do waszego kompa to uzyskuje pełny dostęp do absolutnie wszystkiego - waszych haseł, informacji bankowych, może zrobić z waszego kompa cześć swojego botnetu itd. Ludzie raportują też negatywny wpływ na ogólny performance komputera przy grze w inne tytuły, ponieważ ten anti-cheat uruchamia się przy włączeniu komputera i działa cały czas, nawet jak gracie w co innego.

 

Więcej postów na ten temat można poczytać w https://www.reddit.com/r/pcgaming/, wybrałem kilka z nich:

 

UWAŻAJCIE

 

 

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

No MOBA była nowym odgałęzieniem gier strategicznych z elementami rozwoju postaci oraz wciągającą rozgrywką i korzenie miała w modzie DOTA do Warcrafta 3. Tutaj na tej rozgrywce nic nowego nie widzę. Totalnie nijaki gameplay.

Edytowane przez Ukukuki
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

aktualnie klucz do gry mozna zdobyc jedynie.... oglądając jak inny streamer streamuje ją na twiczu. Wystarczy mieć podpięte konto riot do twicza.

 

Klucz wypada losowo. Wczoraj mialem cały dzień włączony stream i nic. Ale rozumiecie jak valorant sobie sztucznie nabija wyświetlenia na twiczu teraz? Streamerzy pusczają RERUNy swoich streamów, byle ludzie siedzieli na ich kanale i czekali na klucze.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.04.2020 o 21:59, Ukukuki napisał:

Tutaj na tej rozgrywce nic nowego nie widzę. Totalnie nijaki gameplay.

No dokładnie, bo to jedynie CS ubrany w nowsze ciuszki. Gierka nastawiona na mocny teamplay z klasyczną mechaniką fps'a i w zasadzie tyle. Ja tam się nie jaram, bo tego typu rozgrywka to już nie na moje gusta, ale jako, że robi ją Riot Games to można wywnioskować, że wyrwie bazę graczy dzisiejszym fps'om na rynku i w zasadzie przepis na sukces mają pod nosem.

W każdym razie wpadłem do tematu, bo dzisiaj z rana dostałem maila, że dostałem dostęp do bety mimo że nie oglądałem nic od ponad tygodnia, więc albo mają spadek zainteresowanych, albo powiększają serwery, bo mają taki ich natłok. Nie mam chęci w to grać, a post estela tylko mnie w tym utwierdza ;d 

Odnośnik do komentarza

Pograłem na koncie kumpla i dawno w takiego balasa nie pykałem.

Gra jest ociężała, beznadziejny feeling broni bez kopa, jakieś gówniane abilitki niewiadomo po co i te (pipi)ścianki niebieskie przez co wroga spotykasz po 3s.

Design to też padaka - jakiś bezjajeczny mix overwatcha z team fortress, a bronie to wszystkie wyglądają tak, że nie idzie je rozróżnić.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 lata później...

Jako, że CS2 to dramat, co 3 pocisk w ogóle dolatuje to przeciwnika to skończyłem z balasem na dobre. Jak poprawią ten pseudo ticrate to moze wróce. Teraz to dla mnie jest nie grywalne.

 

Spróbowałem valoranta i gra się przyjemnie, pociski wszystkie dolatują tak jak jest pokazane na ekranie. Te moce, które wszyscy używają nie są jakoś mocno spamowane podczas jednej rundy więc można skupić się na strzelaniu. Fajny to ma movement musze przyznać. Na razie pograłem te 5h więc wróce z recenzją za 200h jak obczaję wszystkie mechaniki i mapy w tej grze :notbad:

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, oFi napisał:

Jako, że CS2 to dramat, co 3 pocisk w ogóle dolatuje to przeciwnika to skończyłem z balasem na dobre. Jak poprawią ten pseudo ticrate to moze wróce. Teraz to dla mnie jest nie grywalne.

 

Spróbowałem valoranta i gra się przyjemnie, pociski wszystkie dolatują tak jak jest pokazane na ekranie. Te moce, które wszyscy używają nie są jakoś mocno spamowane podczas jednej rundy więc można skupić się na strzelaniu. Fajny to ma movement musze przyznać. Na razie pograłem te 5h więc wróce z recenzją za 200h jak obczaję wszystkie mechaniki i mapy w tej grze :notbad:

No fajna gra dopóki nie grasz wyżej w rangach gdzie ludzie juz wiedza jak uzywac umiejętnosci. Ilość różnego rodzaju CC jest tak niedorzeczna że olałem ten smieszny klon CSa.

Odnośnik do komentarza
44 minutes ago, oFi said:

Jako, że CS2 to dramat, co 3 pocisk w ogóle dolatuje to przeciwnika to skończyłem z balasem na dobre. Jak poprawią ten pseudo ticrate to moze wróce. Teraz to dla mnie jest nie grywalne.

 

Spróbowałem valoranta i gra się przyjemnie, pociski wszystkie dolatują tak jak jest pokazane na ekranie. Te moce, które wszyscy używają nie są jakoś mocno spamowane podczas jednej rundy więc można skupić się na strzelaniu. Fajny to ma movement musze przyznać. Na razie pograłem te 5h więc wróce z recenzją za 200h jak obczaję wszystkie mechaniki i mapy w tej grze :notbad:

Ale grasz ranked czy swiftplay/unrated? bo ranked to aids, masz ludzi ktorzy byli diamentami w poprzednim sezonie i ledwo potrafia 2k wbic. Do tego insta lock reyna/jett ktore sie boja wejsc na site :dynia: Valorant jest spoko na swiftplay gdzie sie gra dla zabawy, na ranked to wiekszy aids niz cs. A jeszcze jak masz laski ktorej nic nie mozesz powiedziec jak sie po raz 30 wywala w ten sam sposob bo albo ci zrobi rep albo jej simp/white knight bedzie cie wyzywal xD

Edytowane przez Ryuk
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Ryuk napisał:

Ale grasz ranked czy swiftplay/unrated? bo ranked to aids, masz ludzi ktorzy byli diamentami w poprzednim sezonie i ledwo potrafia 2k wbic. Do tego insta lock reyna/jett ktore sie boja wejsc na site :dynia: Valorant jest spoko na swiftplay gdzie sie gra dla zabawy, na ranked to wiekszy aids niz cs. A jeszcze jak masz laski ktorej nic nie mozesz powiedziec jak sie po raz 30 wywala w ten sam sposob bo albo ci zrobi rep albo jej simp/white knight bedzie cie wyzywal xD

 

 

W csku to ruskie, a tutaj zawuazylem sporo dzieci pyka. Cuckoldow z koleżankami jeszcze nie zauważyłem.

 

Gram unrated bo rankedy po 20lv sie odblokowuja :wujaszek:

 

 

Jak juz ogarnę mapy to pewnie odpale sobie faceit i zobacze wyższy poziom wtajemniczenia.

35 minut temu, UberAdi napisał:

No fajna gra dopóki nie grasz wyżej w rangach gdzie ludzie juz wiedza jak uzywac umiejętnosci. Ilość różnego rodzaju CC jest tak niedorzeczna że olałem ten smieszny klon CSa.

 

Tych bohaterow jest chyba troche za dużo. Masa roznych umiejętności i czasem nie wiem co sie dzieję :leo:

 

Ale przynajmniej te pociski trafiają jak trzeba, a to duży plus.

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza
12 hours ago, oFi said:

 

 

W csku to ruskie, a tutaj zawuazylem sporo dzieci pyka. Cuckoldow z koleżankami jeszcze nie zauważyłem.

 

Gram unrated bo rankedy po 20lv sie odblokowuja :wujaszek:

 

 

Jak juz ogarnę mapy to pewnie odpale sobie faceit i zobacze wyższy poziom wtajemniczenia.

 

Tych bohaterow jest chyba troche za dużo. Masa roznych umiejętności i czasem nie wiem co sie dzieję :leo:

 

Ale przynajmniej te pociski trafiają jak trzeba, a to duży plus.

No ja jak gralem jeszcze w to gowno, to na londynie mialem:

1. Zjebanych francuzow

2. Dzieci

3. Cuckoldow

4. Brytyjczykow 

 

Co do faceit to nie wiem czy jest tak popularny jak w CS

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...