Skocz do zawartości

Paper Mario The Origami King


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

@ fundi dla Ciebie zasłużona ósemka, dla mnie ostatecznie 2 oczka mniej, pewne momenty, świat origami i walkę z bossami doceniam ale całokształt poniżej oczekiwań i ta gameplejowa męczarnia po 1/3 zabawy z grą... ten świat wciąga i na początku daje spoko satysfakcję ale później zostawia nas z nużącymi walkami i gameplejem przy którym głównie ziewałem, z papierowym Mario jest jak z ostatnim yoshim albo kirbim niby można zagrać, niby spoko ale zagrasz i zaraz o nim zapomniesz bo jednak to taki średniak ,  można obadać tytuł ale nie za wszelką cenę a w sumie można go nawet pominąć w zestawieniu gierek do ogrania  i straty dużej nie będzie :)

Edytowane przez bulaxyz82
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, devilbot napisał:

To ch.ujnia nie lubię gier na raz zwłaszcza za dwie stówy.


Spoko loko gierki Nintendo sprzedaje się od ręki prawie bez straty wartości. Ponadto gierka jest dość długa, ok 30h, więc np dla mnie idealnie. Przejść i nie wracać, ewentualnie rozbierać sekrety, które są dość fajnie ukryte.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jestem przed końcem trzeciego świata i to powinno być reklamowane jako przygodowka albo symulator zbierania Toadów. Jako taka gierka jest świetna. Dialogi też robią swoje. Fabuła ma swoje fajne momenty. Stylizacja graficzna też spoko. Okazjonalne mini gierki też fajne. Szukanie Toadów sprawia frajdę.

 

Ale ta walka to jest dramat. Nawet bossowie są średnio ciekawi. Nie wiem czy nawet exp by coś ratował. A to że walki są mega proste i na strzała jak twierdzą niektóre gry to nie powiedziałbym. Tzn. są proste, ale zwlaszcza domyślnymi broniami sie na raz nie pokona dużej ilości stworów.

 

Tak czy siak na razie dla mnie dobra gra, ale z dużą wadą.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie spoko. No, elementów rpg jest mało, bardziej to zręcznościowa / przygodowa gra.

 

Ale bardzo fajna: im dalej tym gra się rozkręca i światy staję się bardziej otwarte.

 

Walka na pewno jest inna niż w poprzednich odsłonach serii, ale jest ok - nie wymaga wiele zaangażowania i rozwiązywanie tych prostych łamigłówek w większości przypadków daje satysfakcję

Odnośnik do komentarza

Też jestem w 3 świecie. Osobiście  walki gdzie można to unikam, a jak już jest to mam tyle hajsu=mocnych broni, że raczej szybko kończę pojedynki.
 

Po niecałych 18h dalej twierdzę, że bardzo miodna gierka. 


Skończę i akurat wjedzie kolekcja Marianów:banderas:

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Przed chwilą skończyłem na „100%” wszystkie pucharki itd. na liczniku 45h. Przyłączam się do reszty opinii, że gra jest momentami nużąca, walki to zero wyzwań, choć eksploracja na plus i sprawia radochę oraz walki z bossami gdzie trzeba jednak trochę pokombinować. No taka strasznie nie równa gra, ale ostatecznie uważam, że warta zagrania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...