Skocz do zawartości

Minecraft Dungeons


Czezare

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma tematu o tej gierce? No to zakładam, bo po co mają wspominki o niej szlajać się li tylko w temacie o GamePassie.

 

Przy okazji wrażenia i odczucia. Są mieszane jeśli chodzi o mnie. Ja wiem, że choćby z racji wieku nie jestem głównym adresatem tej gry, ale w oczekiwaniu na czwarty sezon CoD-a skusiłem się i sobie pykam. Gram sam. Pewnie w coopie gra zyskuje, ale grając alone jest tak średnio, bym powiedział. Gameplayowo to totalnie zrzyna z Diabolo i to pod każdym względem. O grafie nie ma co pisać, bo każdy wie jak to wygląda. Na koksie szpila czasami potrafi chrupnąć, choć nie jest to specjalnie widoczne i w sumie nie wadzi. Wadzi co innego, a mianowicie dziwacznie ustawiony poziom trudności, albowiem o ile pierwsze levele po kolei przelatywałem jak przecinak praktycznie nie ginąc i w ten sposób dochodząc do finałowego czapteru, dochrapawszy się 18-go lvl-u postaci tak nagle JEBUT! Ostatni poziom z głównym niemiluchem ni z gruchy ni pietruchy wymaga... 22-go lvl postaci. Powoduje to, że ginę dość często, a ostatni szef pomiata mną niczym boss z Sekiro. Dziwne rozwiązanie, które powoduje, że muszę mozolnie na tym jednym poziomie grać i ginąć, aby się na tyle wywianować i wzmocnić, żeby grę skończyć.Trzeba w tym miejscu wspomnieć, że po czterech zgonach cały duży level trzeba przechodzić od nowa. Nie ma sejwów w trakcie. Oczywiście grę skończę, bo za daleko zalazłem aby się teraz zatrzymywać, ale jakiś dziesięciolatek będzie płakał i wołał starego, aby mu w coopie pomógł. Może właśnie o to chodzi? Zmusić ludzi do coopa?

Edytowane przez Czezare
  • Plusik 3
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dobra ta gra dla ośmiolatka? Jest multi aby mógł grać ze starym? Bo mój Młody ciśnie ostro w Robloxa na tablecie, zwłaszcza wersje z dungeonami i aktywnościami. Na strzelankę Roblox się wkurza, jeszcze mu dobrze strzelanie nie idzie. Niby ma już GtaV ns PS4 ale chciałbym mu zrobić saprajs na urodziny i dokupić jeszcze coś do ogrywania razem. 

Poproszę o zaopiniowanie gierki bo na serii Minecraft nie znam się ani trochę.

Odnośnik do komentarza

Standardowy poziom trudności i pierwsze przejście gry to rzeczywiście spacerek i dzieciaki będą pewnie zachwycone bo system jest dość prosty i intuicyjny.

 

Adventurer to już spore wyzwanie solo a prawdziwa rozpierducha zaczyna się na Apocalypse gdzie trzeba już wiedzieć jakie perki najlepiej dobierać do broni/zbroi/kuszy i najlepiej cisnąć w coopie.

 

 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, SebaSan1981 napisał:

Dobra ta gra dla ośmiolatka? Jest multi aby mógł grać ze starym? Bo mój Młody ciśnie ostro w Robloxa na tablecie, zwłaszcza wersje z dungeonami i aktywnościami. Na strzelankę Roblox się wkurza, jeszcze mu dobrze strzelanie nie idzie. Niby ma już GtaV ns PS4 ale chciałbym mu zrobić saprajs na urodziny i dokupić jeszcze coś do ogrywania razem. 

Poproszę o zaopiniowanie gierki bo na serii Minecraft nie znam się ani trochę.

Tak jak wspomniałem w pierwszym poście - gra wręcz stworzona do coopa w wydaniu combo rodzic&syn/córka. Myślę, że fun płynący z takiej rozgrywki będzie porównywalny z serią Lego, choć w MD chodzi rzecz jasna o co innego. Samemu jest taka se.

Jeszcze jedna drobna wada (dla mnie). O ile levele są dosyć architektonicznie rozbudowane, co rzecz ciemna wadą nie jest to właśnie ta cecha powoduje, że aby zwiedzić cały poziom i niczego nie pominąć w zasadzie cały czas trzeba grać z włączoną mapą. Problem polega na tym, że ta mapa nakłada się niejako na to co widzimy w rzucie izometrycznym i potrafi to nieco zmylić zwłaszcza w trakcie ostrej rozpierduchy. Mapę oczywiście można wyłączyć w każdej chwili naciskając dół na d-padzie, ale włączać i wyłączać ją niemal bez przerwy? No trochę upierdliwe to jest. Wiem, że podobne rozwiązanie jest w Diabolo, ale tam mnie to jakoś mniej drażniło...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem pierwszy run na domyślnym poziomie trudności. Ale to na pewno nie koniec, mam wrażenie że dopiero liznąłem wszystkich możliwości jakie dają różne builidy postaci, więc zaraz zabieram się za tryb przygodowy, a potem mam nadzieje nadejdzie czas na apokalipse

Odnośnik do komentarza

 @CzezareFinałowy boss jest do rozpykania w 60s, bez straty chociażby 1 punktu zdrowia. Oczywiście  sposobem xD Co automatycznie czyni go najprostszym w całej grze :lapka:

A co do samego MD to bardzo fajna gierka, moim zdaniem warto dać jej szansę. 

Edytowane przez Hubert249
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...