Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam farta do tego 6 biomu. Po śmierci wracam do czwartego tam pobiegam podbiję intergralność, pozbieram obolit, kupię sylfion mały i duży. Potem przebiegam przez kawałek 5 i znów kupuje co się da i integratorze. I jak jestem już w 6 to trafiam na pola gdzie są dwie kule srające pociskami i pływający potwór co wali strzałami co nakładają statusy i to co nazbierałem zaraz tracę. Ale każdy biom ma jakieś trudniejsze etapy to i tego dam radę :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mario10 napisał:

Nie mam farta do tego 6 biomu. Po śmierci wracam do czwartego tam pobiegam podbiję intergralność, pozbieram obolit, kupię sylfion mały i duży. Potem przebiegam przez kawałek 5 i znów kupuje co się da i integratorze. I jak jestem już w 6 to trafiam na pola gdzie są dwie kule srające pociskami i pływający potwór co wali strzałami co nakładają statusy i to co nazbierałem zaraz tracę. Ale każdy biom ma jakieś trudniejsze etapy to i tego dam radę :)

Pamiętaj by nie zapominać (?) o lince, ciągle lataj z miejsca na miejsce. Łatwo o tym zapomnieć pod natłokiem akcji. W biomie 6 dodatkowo dłużej lecisz i możesz w trakcie ostro postrzelać. Ja często tam ginąłem bo właśnie sprintowałem zamiast lecieć na druga stronę planszy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, mario10 napisał:

Nie mam farta do tego 6 biomu. Po śmierci wracam do czwartego tam pobiegam podbiję intergralność, pozbieram obolit, kupię sylfion mały i duży. Potem przebiegam przez kawałek 5 i znów kupuje co się da i integratorze. I jak jestem już w 6 to trafiam na pola gdzie są dwie kule srające pociskami i pływający potwór co wali strzałami co nakładają statusy i to co nazbierałem zaraz tracę. Ale każdy biom ma jakieś trudniejsze etapy to i tego dam radę :)

To przebiegnij obok i już. To nie ujma na honorze gracza. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj zacząłem, trochę pograne, ależ petarda gra się zapowiada, wspaniały klimat i atmosfera, do tego świetnie się strzela. Powiedzcie mi, bo nie ma mnie przy konsoli, czy da się zmienić ten drugi tryb strzelania aby nie był na lewym triggerze? To póki co mój jedyny zarzut, nie do końca mi się to podoba, bo opór spustu nie jest zbyt duży i dosyć łatwo przełączam się na drugi tryb broni.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Stan 

Ulepszenia stałe.

4 minuty temu, mario10 napisał:

Myślałem, że po 6 biomie jest 7 a tu koniec po bossie. Zakończenie zobaczyłem teraz chyba pozbieram te części słońca. Luźno pobiegałem i w drugim biomie znalazłem jeden fragment. Jest gdzieś zaznaczone, z którego biomu nam brakuje? Bo wychodzi, że w każdym biomie jest jeden.

 

20220812_183932.jpg

  • Plusik 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Moldar napisał:

Wczoraj zacząłem, trochę pograne, ależ petarda gra się zapowiada, wspaniały klimat i atmosfera, do tego świetnie się strzela. Powiedzcie mi, bo nie ma mnie przy konsoli, czy da się zmienić ten drugi tryb strzelania aby nie był na lewym triggerze? To póki co mój jedyny zarzut, nie do końca mi się to podoba, bo opór spustu nie jest zbyt duży i dosyć łatwo przełączam się na drugi tryb broni.

Ja jak zainstalowałem to pół urlopu spędziłem przy Returnalu :D Proponuję od razu lizać ściany w pomieszczeniach w których będziesz w poszukiwaniu glifów(szyfrów). Może akurat będziesz miał farta, że trafisz dobre rng i jakieś rzadkie pokoje dostaniesz w których będą glify. Przyda się przy platynowaniu później ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.08.2022 o 16:50, Square napisał:

Paszczomiot to najlepsza broń na Phrike, ale Szybki Spluwacz to jedynie od poziomu drugiego daje radę, bo jedynka to tylko full auto które strzela tak samo szybko jakbyś naciskał spust. Wybuchowe Splunięcie jest zdecydowanie lepsze na tym etapie.

Dziś w wieży w końcu dostałem do paszczomiota ten trait szybki spluwacz lvl2. Miałeś rację że dopiero wtedy daje radę. Kurde to istny game changer. Aż się zastanawiam jak szybko to strzela na lvl3:D

 

Po za tym w wieży przekonałem się do miotacza prętów. Oczywiście dalej uważam że nosiciel jest najlepszą OP bronią ale ta też jest serio super. 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Donatello1991 napisał:

Nosiciel tam wymiata, ale ja za bardzo lubię hollowa.

Za takie dlc większość bierze pieniądze, a to jest za darmo. Cud.

Racja z tym cudem. Za taki dodatek spokojnie mógłbym zapłacić. Grania jest co nie miara. Dodatkowo super historia wpleciona. Smaczki fabularne w szpitalu mega. Rozpierducha w wieży nieziemska. Można grać bez końca. Mam już wszystkie puchary, glify, dzienniki a i tak ciągnie ta wieża do grania. Można rypać w nieskończoność :woot:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mario10 napisał:

Też lubię hollowa :)

 

Dziś trochę pobiegałem. 3 fragmenty słońca zdobyte, teraz jeszcze z biomu 4,5,6 szukam od razu glifów, ale 3 biom cały odkryłem i brakuje mi chyba 5 glifów nawet drugi raz sklepałem bossa. Wracam do 4 i szukam słoneczka zabawa jest na całego, a przede mną jeszcze wieża :obama:

Glify są zawsze w tych samych pomieszczeniach, tylko mogło Ci ich nie losować. W 3 biomie szukaj pod wodą, na krawędziach przepaści za teleportem takim rozsuwanym jakby brama co się otwiera. Tam zdaje się jest fabrykator i uszkodzony automat może się trafić. Generalnie zawsze w pomieszczeniu w którym jesteś na minimapie glify są zaznaczone takim samym trójkącikiem jak np pasożyty czy kalibratory.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Teraz to już liżę ściany cały 5 biom odkryty i słońca brak pewnie nie dostałem odpowiedniego pokoju. Ale run trwał dość sporo i całkiem nieźle się strzelało.

 

Na razie nie czuję znużenia szukaniem więc bawię się dalej doskonale. Zobaczymy jak długo :)

Dzięki panowie za rady tak właśnie sprawdzam każdy znacznik na mapie, ale niestety nie było.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, mario10 napisał:

Teraz to już liżę ściany cały 5 biom odkryty i słońca brak pewnie nie dostałem odpowiedniego pokoju. Ale run trwał dość sporo i całkiem nieźle się strzelało.

 

Na razie nie czuję znużenia szukaniem więc bawię się dalej doskonale. Zobaczymy jak długo :)

Dzięki panowie za rady tak właśnie sprawdzam każdy znacznik na mapie, ale niestety nie było.

Słońce w biomie 5 jest w pomieszczeniu za czerwoną bramą jakbyś szedł do bossa gdyby tam był ;)

Odnośnik do komentarza

Kurde a ja cały biom wyczyściłem  i wybiłem wszystko :) a to 3 sekundy i element znaleziony:reggie:

 

Teraz po szóstym pośmigam chwilę i dość na dzisiaj. GoT się ściąga ale poczeka jeszcze chwilę.

 

Też szybka akcja w pierwszej czy drugiej lokacji teraz zobaczyć prawilne zakończenie.

Edytowane przez mario10
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...