Skocz do zawartości

Returnal


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Głównie z randomami i tak, niekiedy trafi się jakiś debil, który leci na pałę i ginie co chwilę, a potem jeszcze ma pretensje. Z takich gier po prostu wychodziłem*, ale spotkałem też masę osób, które potrzebowały pomocy, czy po prostu chciały pograć. Jak trafisz na kogoś takiego to coop to sam miód.

 

*zdarzało mi się wyjść jak drugi gracz leżał na ziemi, bo mnie wkurzało jak kolejny raz mnie przenosiło do niego jak chciałem otworzyć skrzynię czy sprawdzić inny pokój, a ten leciał do przodu i ginął. Wtedy bez skrupułów się wychodzi.

Odnośnik do komentarza

Jedak nie jest tak źle jak myślałem. Komputer na statku pokazuje 75 zgonów więc tragedii nie ma :)

 

Wczoraj miałem dobry run. W każdym pokoju żywica, szybko podbiłem integralność, fajny karabin się trafił z pijawkowymi nabojami,  później jeszcze wykupiłem +25% integralności, jakieś losowe przedmioty powpadały. Zacząłem 5 biom od razu do kill roomu poszedł jak złoto myślę dziś się uda. Pierwszy klucz mam, w kolejnej odnodze znów zerwani + więżyczki + drony w kolejnej odnodze wieżyczki plus drony plus kozak z mackami i już mnie dojechali :whyyy:

A tak dobrze żarło, a zdechło :)
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam szanowne grono. Potrzebuje pomocy w wyborze broni na nemezisa. Mam do wyboru hollow15 z ząbkowanymi pociskami falami i przebijaczem osłon jako akt. Lvl1 wszystkie te dodatki. Lub Zgniłego pluja12 ze zgnilizna lvl1 i wiązka pustki jako alt. Obrażenia większe w statach ma hollow. Czytałem że pluj ponoć bardzo dobry jest na tego bossa. Mam dwie duże apteczki i jedna mała. Integralność 200% i sejw w rekonstruktorze. Niestety astronauty brak. Co polecacie wybrać? Płynem mało grałem ale wydaje się do ogarniecia. 

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie. Jaja jak nie wiem co. Postanowiłem sobie poćwiczyć strzelanie tym plujem i waliłem w ten czerwony punkt przed bossem i trafiłem ta figurę chyba czy coś innego zrobiłem, że się zaczęła walka. No i w sumie to ubilem go tą zgnilizną za pierwszym podejściem i nawet leczenia nie wykorzystałem. Ten alt w pluju wiązka pustki też robił dobrą robotę i sam pluj również. Czułem się jakbym grał w Quake i używał railguna i lightning gun. Niesamowicie jak łatwo poszło. Najprostszy Boss z tą bronią jak dotąd. Tak czy siak dziękuję za Wasze odpowiedzi. Właśnie kończę czwarty biom. Pozdro.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wiązka pustki jest świetna, ale właśnie pluj był dla mnie fatalny do tej walki bo później skakanie po platformach nie mogłem trafić plujem do celu. Karabin się sprawdził idealnie do tej walki, ale pluj to generalnie fajna broń.

Ogólnie z tym Nemesisem świetna walka taka dynamiczna.
Ja teraz testuję nosiciela bólu i też jest co raz lepiej :)

Odnośnik do komentarza

Może dlatego tak dobrze mi poszło bo ze starego Quake 3 Arena miałem zaje.iscie obcykanego railguna a ta broń jest nawet prostsza. Kwestia wyczucia ułamka sekundy po puszczeniu cyngla z pełnego naciągu. A to czego najbardziej się bałem o dziwo poszło mi najlepiej czyli właśnie faza 3:D Generalnie bardzo fajny był ten Boss :cool2:

 

Edit: Hyperion na raz już hollowem :D

Edytowane przez AgentTomek1982
Odnośnik do komentarza

Słuchajcie. Właśnie zrobiłem po raz pierwszy kill room w biomie 5 i w tym pokoju co miał być Dreadbound był tylko kalibrator do biegłości. Żadnej broni :blink: Czy coś zrobiłem źle? Czy to dopiero po przejściu gry ta broń się tam pojawia? Kurcze byłem napalony na tą spluwę a tu lekki zonk :huh:

Edit: Coś miałem zbugowany cykl, bo nie pokazywało nawet star innych broni. Po zawieszeniu cyklu i powrocie broń była na miejscu. Może ktoś będzie mieć podobny problem to zostawiam info ;)

Edytowane przez AgentTomek1982
Odnośnik do komentarza

Ostatnie podejście przed urlopem i biom 5 załatwiony. Jak na razie zdecydowanie najtrudniejszy biom zdobycie tych 3 kluczy to nie lada wyzwanie. Dobrze napakowany tam poszedłem i ostatni klucz i walka z zerwanym i dronami już była na oparach energii i decydowały pojedyncze strzały.

Kolejna lokacja całkiem fajna ale trochę mechanika skoków, uników i walki się zmienia i trzeba się przyzwyczaić na nowo.

Szkoda tylko, że

 

Spoiler

niektóre mechaniki skafandra odblokowujemy tak późno, bo niby z tego co wiem po zakończeniu gdy można wrócić do wcześniejszych biomów, ale czy wtedy będziemy chcieli przeszukiwać pojedyncze lokacje gdzie można przejść po lawie czy też zanurkować po obolit chyba nie ale może coś mnie fajnego jeszcze zaskoczy.

Po całym 5 biomie uważam, że te drony to najgorsi przeciwnicy w tej grze, jeszcze jak wyskoczą kupą to w momencie mogą dojechać. Faktycznie jak mieli wcześniej więcej energii to grubo.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, mario10 napisał:

Ostatnie podejście przed urlopem i biom 5 załatwiony. Jak na razie zdecydowanie najtrudniejszy biom zdobycie tych 3 kluczy to nie lada wyzwanie. Dobrze napakowany tam poszedłem i ostatni klucz i walka z zerwanym i dronami już była na oparach energii i decydowały pojedyncze strzały.

Kolejna lokacja całkiem fajna ale trochę mechanika skoków, uników i walki się zmienia i trzeba się przyzwyczaić na nowo.

Szkoda tylko, że

 

  Ukryj zawartość

niektóre mechaniki skafandra odblokowujemy tak późno, bo niby z tego co wiem po zakończeniu gdy można wrócić do wcześniejszych biomów, ale czy wtedy będziemy chcieli przeszukiwać pojedyncze lokacje gdzie można przejść po lawie czy też zanurkować po obolit chyba nie ale może coś mnie fajnego jeszcze zaskoczy.

Po całym 5 biomie uważam, że te drony to najgorsi przeciwnicy w tej grze, jeszcze jak wyskoczą kupą to w momencie mogą dojechać. Faktycznie jak mieli wcześniej więcej energii to grubo.

No przydałby się dlc z dodatkowym biomem co by to wszystko wykorzystać i mieć motywację fabularna do zwiedzania. 

 

No drony pamiętam to były posrane. Teraz są dużo łatwiejsze i spokojniejsze. Przez nie spędziłem 11h od pierwszego wejscia do 3 biomu i zanim nemezisa ubiłem. Było blisko porzucenia gry. Teraz mam porównanie jak kilka tygodni temu zacząłem kompletnie od zera na nowej konsoli i sejmie i moment pykł 3 biom. 5 biom pamiętam, że chyba za trzecim podejściem i na farcie stulecia przeszedłem. Potem już jakoś poleciało. Chociaż ten 6 słaba widoczność i trochę chaos czasem ciężko przez yo ogarnąć. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, mario10 napisał:

Ostatnie podejście przed urlopem i biom 5 załatwiony. Jak na razie zdecydowanie najtrudniejszy biom zdobycie tych 3 kluczy to nie lada wyzwanie. Dobrze napakowany tam poszedłem i ostatni klucz i walka z zerwanym i dronami już była na oparach energii i decydowały pojedyncze strzały.

Kolejna lokacja całkiem fajna ale trochę mechanika skoków, uników i walki się zmienia i trzeba się przyzwyczaić na nowo.

Szkoda tylko, że

 

  Ukryj zawartość

niektóre mechaniki skafandra odblokowujemy tak późno, bo niby z tego co wiem po zakończeniu gdy można wrócić do wcześniejszych biomów, ale czy wtedy będziemy chcieli przeszukiwać pojedyncze lokacje gdzie można przejść po lawie czy też zanurkować po obolit chyba nie ale może coś mnie fajnego jeszcze zaskoczy.

Po całym 5 biomie uważam, że te drony to najgorsi przeciwnicy w tej grze, jeszcze jak wyskoczą kupą to w momencie mogą dojechać. Faktycznie jak mieli wcześniej więcej energii to grubo.


Źle do tego podchodzisz. 
Returnal ma sporo z rogala dzięki czemu pierwsze przejście to dopiero początek. Zapewne widziałeś tylko część komnat, które można wylosować i zapewne odblokowałeś tylko część traitów, które urozmaicają grę. 
Oczywiście rozumiem, że jak podczas pierwszego przejścia zaliczasz aż tyle zgonów to po ukończeniu gry może Ci się już nie chcieć ale dla wielu osób ukończenie gry a następnie true ending to była dopiero przystawka przed dalszym graniem. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja już 15 dni jak nie odpalałem, i ciągnie mocno aby znowu polatać po Atropos.

 

2 godziny temu, AgentTomek1982 napisał:

Myślałem że hollow z portal Beam i odłamkami i ząbkowanymi pociskami to najlepsza broń (wszystkie mam jak na razie na lvl2), ale dreadbound zjada go na śniadanie a mam tylko wybuchowe odłamki na lvl2  Powracające odłamki i rosnące na lvl 1.

No oczywiście, że DB lepszy. Hollow jest spoko, ale ogólnie mocno przereklamowana broń.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...