Jump to content

Moto Gp 20


Recommended Posts

Skusiłem się bo gra jest na promocji na PS Store i powiem Wam, że jestem pod wrażeniem. O ile na Milestone często narzekałem, że serwują odgrzewane kotlety, tak tutaj względem Moto Gp 2018 (ostatnia w którą grałem) zmieniło się sporo, i to na plus:

 

- jeszcze bardziej dopracowany model jazdy, dający mega satysfakcję z czysto przejechanego okrążenia

- rozbudowany tryb kariery (decyzje menagerskie, testy zimowe, R&D).

- zaawansowany system zużycia opon i paliwa

- bardzo ładne warunki pogodowe

- customizacja niczym w Ride 3, dzielenie się ze społecznością projektami kasków, barw, naklejek itp

- dopracowana fizyka wypadków, zawodnicy wywalają się bardzo realistycznie, a motocykl łatwo jest zepsuć.

 

Generalnie na ustawieniach symulacyjnych to jest takie ACC na dwóch kółkach. Polecam.

Link to comment
23 godziny temu, gtfan napisał:

brzmi zachęcająco, ale mimo wszystko obczaję jak cena spadnie do 80zł, na ten moment więcej za gry od Milestone nie mam zamiaru dawać :/ 

 

Wiem co masz na myśli, ale jeśli lubisz symulatory dwóch kółek to nie będziesz zawiedziony, zapewniam. Spędziłem trochę czasu z karierą i jest naprawdę dobrze, można sporo kombinować ze strategią. Prowadzenie własnego teamu daje satysfakcję, trzeba dbać o finanse, sztab, rozwój sprzętu, negocjacje. AI zachowuje się lepiej, bardziej "po ludzku", często popełniają błędy. Bardzo podoba mi się też tryb historyczny, codzienne challenge i losowe przedmioty w sklepie zachęcają do regularnego grania. Gra wkręciła mnie do tego stopnia, że ACC leży i czeka na swoją kolej. 

Milestone to takie ciekawe studio, kojarzyło mi się zawsze z odcinaniem kuponów i nijakimi ścigałkami, a jednak co jakiś czas pokazuje pazur i wydaje naprawdę dobrą grę. Sebastien Loeb Rally Evo, MXGP3, Gravel... teraz do tego grona dołączyło Moto Gp 20.

Edited by _White_
Link to comment
  • 2 weeks later...

Wyszedł patch, wprowadzający klasę elektrycznych motocykli, poprawiający grafikę w powtórkach i dodający nowy tryb do kariery, w którym zarządzamy ekipą młodzików, wyszukujemy talenty, wystawiamy ich do wyścigów które możemy potem oglądać itp. Super sprawa, w dodatku za darmo. Milestone ponownie zaskakuje mnie pozytywnie.

Edited by _White_
Link to comment
  • 9 months later...

Ściągnąłem to w sumie z ciekawości, bo jest "za darmo" w game passie i powiem Wam, że przepadłem. Myślałem, że ino obadam i po 15 minutach wywalę, a skończyło się na tym, że wczoraj grałem od 13 do 3 w nocy bez przerwy:pawel:

 

Nigdy się szczegolnie nie interesowałem grami o tematyce moto, ale to jest sztos niesamowity :)

Link to comment
31 minut temu, Michał102 napisał:

Ściągnąłem to w sumie z ciekawości, bo jest "za darmo" w game passie i powiem Wam, że przepadłem. Myślałem, że ino obadam i po 15 minutach wywalę, a skończyło się na tym, że wczoraj grałem od 13 do 3 w nocy bez przerwy:pawel:

 

Nigdy się szczegolnie nie interesowałem grami o tematyce moto, ale to jest sztos niesamowity :)

 

Też trochę pograłem, też mi się podobało, jednak bardziej przypadło mi do gustu Ride 4, też od Milestone. Kupowałem trochę w ciemno, bo dema niestety niema, można co najwyżej jakiś gameplay obejrzeć, ale podeszło mi zdecydowanie bardziej chyba przez to, że motocykli jest więcej cywilnych, ale są też ich odpowiedniki wyścigowe czy endurance no i gra jest zoptymalizowana pod X/S.

Mega satysfakcję daje idealne złożenie okrążenia, przez co większość czasu jeżdżę time triale. Gdyby mieć ekipę, to jeżdżenie czasówek jak w Driveclub gdzie trzeba dosłownie idealnie przejechać okrążenie, bo każdy delikatny wyjazd, nie zalicza okrążenia, to jest złoto :banderas:

Edited by Wooyek
  • Upvote 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Mając na uwadze że strasznie odbiłem się od MotoGP od Milestone w momencie kiedy przejęli serię od Namco, bardzo niechętnie podchodziłem do tych gier.

Jednak skoro jest za free w knurpassie to za namową Michała102 ściągnąłem i  przepadłem :-)

Jeździ się naprawde świetnie.

Jedyny zgrzyt (niestety spory) to AI, które uprawia rugby na 2 kołach...Na pierwszym okrązeniu rewind wchodzi kilkakrotnie bo wszyscy mnie taranują xD

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.