Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szczęsny coś odwali, to pewne. Co do samych meczów Polskiej kadry to zakładam, że w każdym meczu zdobędziemy jakieś punkty. Jesteśmy ciency bardzo, ale taki Meksyk ma chyba więcej problemów, Arabia Saudyjska to też nie jest jakiś gigant futbolu. Argentyna wyjdzie na nas drugim składem, więc może remis się uda ugrać. Pewnie większe problemy będziemy mieli z Arabią Saudyjską niż z Meksykiem. Wyjście z grupy to nie będzie żaden sukces, a w 1/8 poważna reprezentacja zrobi z nami porządek. Gorzej że Stanowska zrobi z 711 bohatera narodowego jak wyjdą z grupy.

 

 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

A w czym ta nasza kadra jest teraz gorsza od jakiegoś Meksyku albo Arabii Saudyjskiej? Meksyk to jeszcze, ale Arabia to peryferia futbolu. Mam takie przeczucie że się uda, chociaż wcale za nich kciuków nie trzymam. Na poprzednich mistrzostwach na których byliśmy wyjście z grupy to byłby sukces, bo pyknięcie Senegalu, albo Kolumbii to by było cos

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Gregorius said:

Wracając do następnego Mundialu to zaledwie 3 dodatkowe reprezentacje dostanie Europa czyli będzie 16/48 przy dzisiejszym 13/32.  Reszta pewnie rozdysponowana tam gdzie głosy do wzięcia na kongresie FIFA.

Juz sie nie moge doczekac tego Papua Nowa Gwinea vs. St. Vincent i Grenadyny

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gregorius napisał:

Wracając do następnego Mundialu to zaledwie 3 dodatkowe reprezentacje dostanie Europa czyli będzie 16/48 przy dzisiejszym 13/32.  Reszta pewnie rozdysponowana tam gdzie głosy do wzięcia na kongresie FIFA.

Zawsze największą ilość miejsc jest zarezerwowana dla drużyn ze strefy, w której jest gospodarz/gospodarze. Dlatego w 2026 na mundialu będzie 3/4 karaibów. 

Odnośnik do komentarza

Tak to wygląda:

 

Screenshot_2022-11-22-12-05-12-684-edit_org.mozilla.firefox.jpg

3 minuty temu, Damian14 napisał:

A w czym ta nasza kadra jest teraz gorsza od jakiegoś Meksyku albo Arabii Saudyjskiej? Meksyk to jeszcze, ale Arabia to peryferia futbolu. Mam takie przeczucie że się uda, chociaż wcale za nich kciuków nie trzymam. Na poprzednich mistrzostwach na których byliśmy wyjście z grupy to byłby sukces, bo pyknięcie Senegalu, albo Kolumbii to by było cos

Kadra była lepsza od słabiutkiej Słowacji ostatnio, widzisz jak się skończyło? Oni po prostu są mentalnie w dupie, brak dobrego trenera też swoje robi. Może teraz, bez presji (wszyscy wiedzą, że jesteśmy chujowi i nikt na nic nie liczy), coś ugrają.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Rozi napisał:

Kadra była lepsza od słabiutkiej Słowacji ostatnio, widzisz jak się skończyło? Oni po prostu są mentalnie w dupie, brak dobrego trenera też swoje robi. Może teraz, bez presji (wszyscy wiedzą, że jesteśmy chujowi i nikt na nic nie liczy), coś ugrają.

Ja wiem, na nic nie licze, mam tylko takie przeczucie, że ani Meksyk ani Arabia nam krzywdy dużej nie zrobią. I dla mnie wygrana z Meksykiem czy Arabią to nie będzie sukces, może zaskoczenie ale nie sukces, bo oba zespoły są do pyknięcia. I wiadomo, że to się może skończyć na 2:0 dla Meksyku, 2:1 dla Arabii i jakimś remisem z Argentyną, też mnie to nie zdziwi i płakał nie będę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...