Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bo fizyka miała być bUilT fRoM the gRoUnD Up a z samochodami wyścigowymi problem jest taki sam jak wcześniej, czyli zarzuca dupa.

 

z kolei przejechałem autami touring wyścig na Spa i opony hard nie starczyły na 6 kółek i ostatnie dojechałem ze stratą chyba 10sekund

Odnośnik do komentarza

Trochę czasu minęło to nowy post:

 

W połowie listopada wjedzie druga aktualizacja. Ma ona naprawić około 200 błędów (LOL) a także dodadzą Yas Marinę. Najpewniej będzie w okolicach 16 listopada kiedy to będą nowe wyróżnione mistrzostwa oraz nowy Open Claas, ten na dole w pseudo-karierze.

Także jak ktoś zbiera i chce to niech jedzie by wygrać Acurę oraz Audi R8 bo za 3 tygodnie będą nowe.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, SnoD said:

Obejrzałem dzisiaj na YT listę torów z Forza Motorsport 4. No cholera to nie na moje nerwy: Rally di positano, Alpy, Camino Viejo, Fujimi Kaido :/

 

Ignorowanie fanów to główny grzech T10, o Fujimi prosi się od 10 lat ale nie, zrobimy Wam nowy tor w Japonii cieszcie się :reggie: Jakoś Playground potrafiło zrobić ankietę jaki samochód (wiem, nie ta skala, ale trwało to kilka miesięcy, a nie 6 lat) fani by chcieli i głosami glownie z Meksyku, ale dodali Nissana Tsuru. A Fujimi jest od zawsze na czele listy torów, które fani chcą. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Kurcze nie wiem jak dla was, ale dla mnie to nie wygląda paskudnie.

 

Co do samej gry to pograłem 20 godzin, głównie karierę i trochę multi. I gdyby ktoś mi kilka miesięcy temu powierdział że po tylu godzinach wciaz będę krecić okrążenia treningowe po pustym torze to bym go wyśmiał, bo taka Forza 7 mnie okrutnie wynudziła.

Niby  proste rzeczy, jak te segmenty na których staramy się poprawić czas i ten system który ocenia każdy pokonany zakręt, ale bardzo motywują one do poprawiania umiejętności i dają mnóstwo satysfakcji, gdy uda się pokonać zakręt na 10/10. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...