Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no tak zabrzmiało, kiedys o tym dyskutowalismy w odpowiednim temacie o kartach, gdzie pisałem, że niektóre to mogłyby mieć i 75Gb VRamu, a ze sterownikami ktore wychodza raz na 4 miesiace niektore gry nigdy nie zaczna dzialac. W temacie nie widzialem narzekan na performance, sam na 4080 nie ma zadnych problemow - probowales moze zlokowac na stale fpsy w grze? Jak ustawisz na 60 to tez scina?

 

A co do GT7 to zgadzam sie ze wszytskim o czym piszecie. Sorry, ale cala otoczka tej serii, sposob w jaki gra wprowadza nas do kazdego kolejnego wyscigu, historie dotyczace samochodow, cala masa smaczkow - no wszystko zjada Forze na kazdym kroku, no ale Turn 10 z tego co widac, to chocby 35 lat klepali dana serie, to na koncu w finalowym produkcie dostaniemy parenascie kafelkow na krzyz ulozonych wedlug listy...

 

Maja super model jazdy, ale mogliby choc raz sie wysilic! tyle i az tyle!

  • Plusik 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, easye napisał:

no tak zabrzmiało, kiedys o tym dyskutowalismy w odpowiednim temacie o kartach, gdzie pisałem, że niektóre to mogłyby mieć i 75Gb VRamu, a ze sterownikami ktore wychodza raz na 4 miesiace niektore gry nigdy nie zaczna dzialac. W temacie nie widzialem narzekan na performance, sam na 4080 nie ma zadnych problemow - probowales moze zlokowac na stale fpsy w grze? Jak ustawisz na 60 to tez scina?

 

A co do GT7 to zgadzam sie ze wszytskim o czym piszecie. Sorry, ale cala otoczka tej serii, sposob w jaki gra wprowadza nas do kazdego kolejnego wyscigu, historie dotyczace samochodow, cala masa smaczkow - no wszystko zjada Forze na kazdym kroku, no ale Turn 10 z tego co widac, to chocby 35 lat klepali dana serie, to na koncu w finalowym produkcie dostaniemy parenascie kafelkow na krzyz ulozonych wedlug listy...

 

Maja super model jazdy, ale mogliby choc raz sie wysilic! tyle i az tyle!

No na 60 nie ustawiałem, bo nie po to gram na PC, sam wiesz o co chodzi,  dropy są z 144 do czasami 45 na jednym z torów w zupelnie dziwnym i zawsze tym samym miejscu, a to juz powoduje problem, wiec racja pewnie trzeba bedzie zalokować, ale to jest problem developera, że tak zrobił grę, Forza Horizon 5 nie ma takiego problemu. Jeżeli nawet na Nvidii już działa, czy tam "naprawili" to jednak wchodząc w grę kilka miesięcy po premierze spodziewałem się stabilności na high-endowym sprzęcie. 

12 minut temu, Colin napisał:

sam zacząłeś pisać o porównaniach z GT i zachwalać więc o co chodzi? :dunno:

 

a teraz spokój bo nie chcę tuż przed świętami was wyjaśniać. buziaczki :xboss:

Luz luz, po prostu jestem zawiedzony Forzą i zepsuła mi święta xD. 

 

A tak na serio to widac, ze budżet to poszedl w Horizona 5, od samej premiery ta gra to był majstersztyk i dopracowanko, tutaj tego nie ma kilka miesięcy później...

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No to ja się tylko dopiszę, że faktycznie średnio z tą "duszą" w FM. Już chwilę po uruchomieniu zniesmaczył mnie fakt, że mam wybrać jeden z trzech samochodów na start, a nie mogę nawet spojrzeć na ich osiągi. Serio? W "symulatorze"? I od razu wrażenie makiety, bezdusznego produktu wydanego przez pracowników Microsoft, którzy mieli klepnąć samochodówkę, a nie gry tworzonej przez twórców z pasją. Nawet w Need for Speed to jest, no proszę was.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, krzysiek923 napisał:

No to ja się tylko dopiszę, że faktycznie średnio z tą "duszą" w FM. Już chwilę po uruchomieniu zniesmaczył mnie fakt, że mam wybrać jeden z trzech samochodów na start, a nie mogę nawet spojrzeć na ich osiągi. Serio? W "symulatorze"? I od razu wrażenie makiety, bezdusznego produktu wydanego przez pracowników Microsoft, którzy mieli klepnąć samochodówkę, a nie gry tworzonej przez twórców z pasją. Nawet w Need for Speed to jest, no proszę was.

U mnie to odczucie było już w intro :)

Odnośnik do komentarza

Ja bym powiedział nawet że  jeszcze przed premierą i zagraniem mogłeś już wiedzieć że będzie słabo i sie zawiedziesz, a teraz po prostu ostatecznie się w tym utwierdziłeś .

 

Bo pamiętam jak w okolicach premiery z niedowierzaniem dopytywałeś forumowiczów jak to możliwe że im się podoba

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, ASX napisał:

Ja bym powiedział nawet że  jeszcze przed premierą i zagraniem mogłeś już wiedzieć że będzie słabo i sie zawiedziesz, a teraz po prostu ostatecznie się w tym utwierdziłeś .

 

Bo pamiętam jak w okolicach premiery z niedowierzaniem dopytywałeś forumowiczów jak to możliwe że im się podoba

Przeciez Ty, Wezyr czy Daddy to akurat bronić będziecie kazdej gry na Gamepassa, choćby była kompletnym gównem, więc nie wiem po co w ogóle sie teraz udzielasz.

 

I tak -> dlatego czekałem z odpaleniem do patcha 3, czytajac komentarze o utracie progresu, brakujących ficzerach, które były w innych Forzach itp. 

 

Gra jest dalej mocno niedojechana, a dobry model jazdy to nie jest jedyny element, który musi być dobry, by gra wyścigowa była dobra. 

 

Po prostu to jest gra 6/10 i krok wstecz.  

 

Reklamowali ją na zupełnie inny produkt "build from groud up" pamiętacie jeszcze:)?

  • beka z typa 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Po twoich ostatnich fikołach w CW i „Uncharted 2 moment” Insomniac u mnie masz automatyczny skip postów, bo odklejka dawno sięgnęła już zenitu.

Zagraj może w jakąś grę kiedys, zanim będziesz wszędzie pisał gównoposty, bo twoje posty od wielu miesięcy to totalne wysrywy i reklama Microsoftu, jakich trolli wychowała. 

 

Po każdej grze od Sony jedziesz, jakby Ci coś zrobili. W gry nie grasz, a jak ktoś napisze źle o Forzie albo dobrze o grze od Sony to odrazu się uaktywniasz, a nawet w te gry nie grasz, patolka ładna. Forum będzie lepsze bez Ciebie trollu. A ten temat to nie CW, tylko temat gry. 

 

 

A na koniec jeszcze oceny Forzy, które jak widać i tak dałem zawyżone <3. 

 

 

Screenshot_20231223_121018_Steam.jpg

Edytowane przez KrYcHu_89
  • This 1
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Krychu, możesz sobie życzyć czego chcesz są święta. A tekstu o tym jak to tylko jadę Sony i wychwalam MS to szkoda nawet komentować. :) Mimo wszystko życzę ci wesołych świąt, bo szkoda mi się kłócić. Jechał będę z czym warto i chwalił co uważam za stosowne.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:

Krychu, możesz sobie życzyć czego chcesz są święta. A tekstu o tym jak to tylko jadę Sony i wychwalam MS to szkoda nawet komentować. :) Mimo wszystko życzę ci wesołych świąt, bo szkoda mi się kłócić. Jechał będę z czym warto i chwalił co uważam za stosowne.

To sobie chwal, ja Forzy nie pochwalę, bo uważam, że należy się jej opinia negatywna, tyle. 

Wesołych Świat :santa:

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, devilbot napisał:

Opinia gościa który gaming odkrył 2 lata temu :yao:

No ale ja również uważam, że nowa forza jest mocno średnia, ogólnie obie serie są cieniem swoich dawnych lepszych wersji.

 

Nie gaming, tylko forum. 

 

No ale macie rację, idą święta, trzeba się cieszyć taką Forzą, jaką mamy, co nie zmienia faktu, że dla wielu graczy coś poszło nie tak z tą Forzą, po kapitalnym Horizonie 4 i 5. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

Przeciez Ty, Wezyr czy Daddy to akurat bronić będziecie kazdej gry na Gamepassa, choćby była kompletnym gównem, więc nie wiem po co w ogóle sie teraz udzielasz.

 

Ten drugi Asax broniący Forzy jest teraz z nami w pokoju?

Screenshot_20231223-123747.thumb.png.efab41dbbf219c8346203d9d1e8525ba.png

Screenshot_20231223-123904.thumb.png.d76f148264ccfd316a3badfe10d437ad.pngScreenshot_20231223-130112.thumb.png.25831f89da58ec9a1e615c71db7a95ac.png

 

i sorry jesteś ale jesteś ostatnią osobą która będzie mi mówić czy mogę się udzielać w temacie, zwłaszcza że pograłem w Forze trochę więcej niż 6h jak ty. 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Donatello1991 napisał:

Czemu nie śmigacie z nami w rywalach w tą kapitalna gameplayowo grę?

Ja jestem po prostu za słaby, jak sprobowalam sił w jednym wyzwaniu i zobaczylem jakie czasy tam wykrecacie to złapałem się za głowę, nie miałem szans nawet z tymi pod koniec stawki. Szacun za skill, no i super forumowa inicjatywa 

 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Jak nauczę się jeździć trochę to może pogram xD. 

 No to jak chcesz się nauczyć to właśnie dołącz do rywalizacji. Nie ma nic bardziej progresujacego jak próba dobicia do czasów lepszych osób. 

Plus to nie jest tak, że jeżdżą samie prosty w lidze, bo ja np kręcę wyraźnie odstające czasy ale dobrze się bawię i tak :)

@ASXteż dawaj do ligii, skoro grasz w multi. Więcej ludzi, to większa frajda.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Magik napisał:

Fakt....są ludzie którzy wolą iluzję jazdy po torze, a nie po makiecie toru z kartonowymi drzewami wprost ze scenografii z jasełek:laugh:

Racja, ale chyba nie uważasz, że to o czym piszesz tyczy się GT7? Chyba, że grałeś / widziałeś tylko wersję na PS4, bo na PS5 na trasach jest całkiem inny poziom detali w otoczeniu, a większość tras ma częściowo lub w pełni wymienione płaskie drzewa na 3D.

Po osobnikach jak Pawcio czy Daddy (zero argumentów, merytoryki i świadomości jaka jest rzeczywistość + robienie wszędzie trzody poza CW) nie oczekuję nic więcej, ale od Ciebie jednak spodziewałbym się mniej ignorancji.

Btw. W kwestii iluzji jazdy po torze też powinieneś wiedzieć, że to GT ma tory odwzorowane nieporównywalnie bliżej ich rzeczywistych odpowiedników.

Jeśli sam nie masz jak tego sprawdzić to na YT masz porównania, w tym od Digital Foundry, które też jasno przyznało wyższość GT7 nad FM - na marginesie Forza była potraktowana i tak bardzo protekcjonalnie (co potwierdzili w kolejnym materiale) aby nie narazić się fanom Xboxa (na twitterze Linneman nawet z początku pisał, że nie będzie ogłaszał zwycięzcy z obawy przed psychofanami Xboxa, którzy już mu grozili, jednak ostatecznie stwierdził że przy takiej różnicy nie dało się tego nie stwierdzić).

 

Ps. Mimo wszystko Wesołych Świąt ;)

Edytowane przez Emet
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Emet napisał:

Racja, ale chyba nie uważasz, że to o czym piszesz tyczy się GT7? Chyba, że grałeś / widziałeś tylko wersję na PS4, bo na PS5 na trasach jest całkiem inny poziom detali w otoczeniu, a większość tras ma częściowo lub w pełni wymienione płaskie drzewa na 3D.

Po osobnikach jak Pawcio czy Daddy (zero argumentów, merytoryki i świadomości jaka jest rzeczywistość + robienie wszędzie trzody poza CW) nie oczekuję nic więcej, ale od Ciebie jednak spodziewałbym się mniej ignorancji.

Btw. W kwestii iluzji jazdy po torze też powinieneś wiedzieć, że to GT ma tory odwzorowane nieporównywalnie bliżej ich rzeczywistych odpowiedników.

Jeśli sam nie masz jak tego sprawdzić to na YT masz porównania, w tym od Digital Foundry, które też jasno przyznało wyższość GT7 nad FM - na marginesie Forza była potraktowana i tak bardzo protekcjonalnie (co potwierdzili w kolejnym materiale) aby nie narazić się fanom Xboxa (na twitterze Linneman nawet z początku pisał, że nie będzie ogłaszał zwycięzcy z obawy przed psychofanami Xboxa, którzy już mu grozili, jednak ostatecznie stwierdził że przy takiej różnicy nie dało się tego nie stwierdzić).

 

Ps. Mimo wszystko Wesołych Świąt ;)

Tak dokładnie, myślę że jako, że idą święta paru użytkowników powinno się mocno zastanowić nad swoim zachowaniem w tematach gierkowych (o CW nie mówię, bo jakakolwiek porządna gadka od razu kończy się morzem minusów od botów bez celu) i wartością merytoryczną, bo jest to trochę podobne do sytuacji jaką miał Linneman po tym jak naprawdę delikatnie potraktował to niekorzystne porównanie, o którym jest naprawdę głośno teraz w sieci. 

Edytowane przez KrYcHu_89
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Oglądałem to porównanie, Linneman mówił że obie gry są bardzo ładne, obie kładą na nieco  różne aspekty i mają nieco inne podejście.  Ostatecznie całosciowo wg Digital Foundry lepiej wizualnie wypadło Gran Turismo, ale podkreślali że to nie oznacza Forza jest brzydka czy coś. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

Oglądałem to porównanie, Linneman mówił że obie gry są bardzo ładne, obie kładą na nieco  różne aspekty i mają nieco inne podejście.  Ostatecznie całosciowo wg Digital Foundry lepiej wizualnie wypadło Gran Turismo, ale podkreślali że to nie oznacza Forza jest brzydka czy coś. 

Chodziło nam o jeszcze drugi film z DF Foundry Special, ale tak w tym głównym przedstawił to jako delikatne zwycięstwo GT7. Forza po prostu nie jest tak dopracowanym produktem i pewnie nigdy nie będzie, ale rozwój pewnie będzie, gra nie jest w żaden sposób zagrożona na rynku Xbox/PC gamepass i tak będzie królować. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Emet napisał:

Racja, ale chyba nie uważasz, że to o czym piszesz tyczy się GT7? Chyba, że grałeś / widziałeś tylko wersję na PS4, bo na PS5 na trasach jest całkiem inny poziom detali w otoczeniu, a większość tras ma częściowo lub w pełni wymienione płaskie drzewa na 3D.

Po osobnikach jak Pawcio czy Daddy (zero argumentów, merytoryki i świadomości jaka jest rzeczywistość + robienie wszędzie trzody poza CW) nie oczekuję nic więcej, ale od Ciebie jednak spodziewałbym się mniej ignorancji.

Btw. W kwestii iluzji jazdy po torze też powinieneś wiedzieć, że to GT ma tory odwzorowane nieporównywalnie bliżej ich rzeczywistych odpowiedników.

Jeśli sam nie masz jak tego sprawdzić to na YT masz porównania, w tym od Digital Foundry, które też jasno przyznało wyższość GT7 nad FM - na marginesie Forza była potraktowana i tak bardzo protekcjonalnie (co potwierdzili w kolejnym materiale) aby nie narazić się fanom Xboxa (na twitterze Linneman nawet z początku pisał, że nie będzie ogłaszał zwycięzcy z obawy przed psychofanami Xboxa, którzy już mu grozili, jednak ostatecznie stwierdził że przy takiej różnicy nie dało się tego nie stwierdzić).

 

Ps. Mimo wszystko Wesołych Świąt ;)

 

Primo, w moim poście nie było ani słowa o GT7. Odnosiłem się do tego że sporo osób większą uwage przykłada do wykonania drzew a nie do drobnych detali na autach (zwłaszcza jeśli podczas gry ich nie ma;)). Co w sumie nie powinno dziwić, skoro na niektórych torach drzewa stanowią większość obiektów otoczenia (czyli brzydkie drzewa = brzydki tor).

Nie wsponinając już o tym, że część z nas gra na kamerze z maski/zderzaka.

Secundo, skoro wywołałeś wilka z lasu to odniosę się też to GT7;)

Faktem jest że na PS5 wyraźnie podkręcili roślinność (na nowych torach bardziej, na starych mniej). Niestety poza niektórymi wyjątkami, ta róznica jest głównie w ilości drzew. Powiedziałbym, że w dalszym ciągu znakomitą większość stanowią sprity 2D, które zwracają sie do kamery. Mnie to bardzo razi. Można się podniecać jak DF, że na zakręcie nr X jest metrowa przerwa w drzewach jak w realu. Tylko ze 100 razy bardziej rzuca mi się w oczy że to jest przerwa w kartonach pomalowanych na zielono:pinch:

Co do DF to oczywiście oglądałem, i szczerze mówiąc, dawno nie widziałem od nich tak kiepskiego materiału. Gość przez kilkanaście minut daje zbliżenia z photomode, później szybciutko wspomina, że w sumie nijak to się ma do gameplayu, bo przezież gra podmienia modele na znacznie gorsze....po czym przystepuje do kolejnych kilkunastu minut porównań photomode:rolleyes:. Troche to tak jakby oceniać grafikę Halo 5 przez pryzmat cutscenek.

I żeby nie było....FM też nie ma co bronić, bo panowie z T10 dali dvpy w kwestii technicznej. Kiedyś GT i FM wyznaczały standardy wizualne, a teraz? GT7 to troche podkręcone GT Sport, a FM stanowi wyraźny krok wstecz względem FH5. Mimo mocno poprawionego otoczenia względem FM 7, wciąż daleko do gęstości i jakości FH5. Auta mają z*ebany shader który sprawia, że oświetlone auta stają się matowe, ma gorsze niebo, hdr, tekstury....Dwuletnia gra z otwartym światem, oparta na tym samym silniku, wygląda lepiej w prawie każdym aspekcie. Ba...jeśli chodzi o tekstury to zarówno GT7 jak i FM są w tyle za niektórymi ścigałkami z PS4:sleep:

Jak dla mnie to obie wyglądają jak z poprzedniej generacji, plus 4k. Co w sumie jest dobrym podsumowaniem tego, jaki regres formy zaliczyli panowie z PD i T10.

Tyle ode mnie. Wszystkiego dobrego i smacznego jajka^^

 

Edytowane przez Magik
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.12.2023 o 18:09, Emet napisał:

Polega między innymi na klimacie. Forza jest zrobiona jak każda kolejna gra wyscigowa, a GT jak gra od pasjonatów dla pasjonatów motoryzacji. 

Nie każdemu jest to potrzebne i nie każdy zwraca na to uwagę.

Są tacy, którzy twierdzą że w grze o samochodach ważniejsza jest ilość detali w modelu drzewa niż w w samochodach. Ot różne priorytety. 

 

Zgadzam się z tym, i zgadzam się z też z tym co pisze Krychu

 

Już po 2 miesiącach i ograniu większości kariery mogę stwierdzić że nowa Forza to gra zrobiona bez ambicji, w pośpiechu i  czuć to praktycznie na każdym kroku.

 

Kariera jest obrzydliwie nudna i tak jak na początku jeszcze było ciekawe to budowanie auta, tak przeskakiwanie do kolejnego eventu gdzie i tak musisz kupić nowe auto a poprzednie zostawić po 6 wyścigach powoduje że cała ta filozofia "przywiązania" do auta nie ma żadnego znaczenia. Kiedy musiałem zostawić swoją suprę i przesiąść do 40 letniego Scirocco to autentycznie miałem ochotę wyłączyć grę po 2 wyścigach, tak nudne to było.

 

Miał być nacisk na motorsport a nie ma w karierze żadnego eventu z autami WTCC/GT3/LMP. Nie ma też żadnego dłuższego wyścigu gdzie można by było bawić się w strategie z paliwem i oponami, bo każdy wyścig to maksymalnie parę kółek. Cała ta mechanika paliwa i opon jest użyteczna wyłącznie w multiplayerze.

 

Samo UI/UX jest fatalne, o tym też wspominało Digital Foundry na końcu swojej analizy i w zasadzie każda poprzednia Forza wyglądała w tym aspekcie lepiej. Ktoś już tu wspominał że przy zakupie auta nie ma informacji o jego osiągach... ja dodam też że wybór koloru auta też jest źle zrobiony, same kolory też źle oddane przez fatalne oświetlenie w garażu. Upgradeowanie auta też jest bezpłciowe, auto pokazane po prostu na szarym tle (nawet nie w garażu). Cały interfejs jest płaski, bez głębi, bez dobrego designu, jakbym stronę internetową przeglądał. To może i jest mało istotne w grze wyścigowej, ale pokazuje poziom wykonania gry. GT7 może jest przekombinowany lekko pod tym względem i ma swoje jakieś głupotki (np. myjnia która nic nie daje, albo wymiana oleju), opowiadanie o autach też byłoby lepiej gdyby był lektor zamiast twarzy z shutterstocka, ale po tym menu aż chce się chodzić, a gra angażuje już od title screena.

 

Eventow w karierze nie trzeba wygrywać, wystarczy je zaliczyć, w grze nie ma statystyk, w multiplayerze nie ma statystyk i nie ma widocznych rang/leveli graczy. Osobiście nie mam żadnych motywacji by odpalać multi bo nie wiem z kim gram - z rammerami czy poważnymi graczami, bo mnie gra o tym nie informuje, po chuj w takim razie ta ranga jest?

 

AI w singlu jest tragiczne i nieangażujące, auta za tobą to idioci którzy nie potrafią jeździć w tłumie a auta z przodu to jakieś Maxy Verstappeny których nie da się dogonić o ile nie masz auta mocniejszego o parędziesiąt PI. "Machine learning AI" to marketingowy bullshit tak jak i "built from the ground up".

 

W żadnej grze wyścigowej też nie musiałem aż tyle się natrudzić żeby ustawić kierownicę do optymalnego poziomu, podczas gdy każdy inny tytuł od GRIDa po Asseto Corsę działa na zasadzie plug and play.

 

Poziom przywiązania do detali jest bardzo niski... wspomnę chociażby o jednym tylko aspekcie - Gordon Murray T.50 to superauto sławne m.in z tego że ma wyłącznie manualną skrzynię biegów. Podczas jazdy z nim z kabiny nie ma animacji zmiany drążka biegów, jest za to animacja zmiany manetek, które w tym aucie nie istnieją.

 

No i ta grafika gdzie auta wyglądają gorzej nie tylko od GT7 ale także od FH5, nowego The Crew czy ostatniego Need For Speeda. Jak widzę takie porównania jak poniżej to autentycznie odechciewa się grać.

 

8ppzlzbk9x7c1.jpg?width=960&crop=smart&a

 

vnj3xi5m7l8c1.jpeg?width=960&crop=smart&

 

Grałem w każdą Forzę od czasów X360 i FM2 i żadna część nie rozczarowała mnie aż tak. Nawet FM5 które było bardzo okrojone względem FM4 przynajmniej robiło poziomem wykonania aut i Forzavistą na nowej konsoli. Nowa Forza jest gra pozbawiona ambicji i duszy, to jest downgrade pokroju Project Cars 2 --> Project Cars 3. Mnie nowa Forza póki co jeszcze trzyma tylko i aż dobrym modelem jazdy (lepszym niż kiedykolwiek wcześniej) i dobrą car listą, ale nie przytrzyma mnie na długo, bo taki GT7 jest grą lepszą w dosłownie każdym aspekcie.

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...