Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops: Cold War


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Elitesse napisał:

 

Widzisz jakąś dużą różnicę pomiędzy tymi wersjami? Ja ciągle się waham czy dopłacać do wersji na XSX. W multi chyba te bajery nie są potrzebne, a nawet lepiej je wyłączyć. Jak grałem w zabawę z zombie na darmowym tygodniu to grafika jakoś specjalnie nie powalała. Jest sens dopłacać do kilku bajerów w singlu?

Zmartwię Cię ale ta poprzednią wersję jedynie uruchomiłem i przez to że kupiłem nie tą co potrzeba to nawet nie zwróciłem uwagi co w niej jest gorzej. 

Myślę że do multi nie ma absolutnie żadnej potrzeby by włączać jakieś bajery i wodotryski w grafice bo i tak nie zwraca się na to uwagi przy szybkiej rozgrywce. 

 

Ale jest chyba jedno podstawowe ale... 

Wersja na Xbox One nie będzie miała tych 60fps, a nie mówiąc już o 120 klatkach w multi. 

No ale może się mylę, niech poprawia mnie koledzy którzy grają w wer. z ONE na XSX. 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, maxoffe napisał:

Ale jest chyba jedno podstawowe ale... 

Wersja na Xbox One nie będzie miała tych 60fps, a nie mówiąc już o 120 klatkach w multi. 

No ale może się mylę, niech poprawia mnie koledzy którzy grają w wer. z ONE na XSX.

 

Z tego co wiem to tak właśnie powinno być. Może to kwestia monitora ale jak ktoś tutaj wrzucał film z AC: Unity, gdzie była wersja z 30 i 60 klatkami, to nie widziałem żadnej różnicy. Dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Panowie macie także tak że czasem załączając multi gra uruchamia się w niższej rozdzielczości (na XSX)? 

Prawie że co dzień mi się tak przytrafi i pomaga tylko wyłączenie gry i uruchomienie ponowne... 

Na innych grach nie mam tego problemu, na PS5 także to nie występowało w tym tytule. 

 

 

W dniu 17.05.2021 o 11:55, Elitesse napisał:

 

Widzisz jakąś dużą różnicę pomiędzy tymi wersjami? Ja ciągle się waham czy dopłacać do wersji na XSX. W multi chyba te bajery nie są potrzebne, a nawet lepiej je wyłączyć. Jak grałem w zabawę z zombie na darmowym tygodniu to grafika jakoś specjalnie nie powalała. Jest sens dopłacać do kilku bajerów w singlu?

Niestety singla to nawet nie załączyłem, dopiero wczoraj na chwilkę by sprawdzić czy po załączeniu RT obraz jest ciut mniej ostry jak w multi ale na singlu tego nie ma... 

Także nie powiem Ci czy i co jest gorzej i czy rzeczywiście jest jakaś większa czy mniejsza różnica w grafice. 

Edytowane przez maxoffe
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kubson napisał:

u mnie wszystko ok, raz na jakiś czas jest tak jakby gra uruchomiła się z mała ilością klatek, ale wystarczy wcisnąć i wycisnąć guide button i wszystko wraca do normy

Qźwa, dziś po południu miałem tak 2x pod rząd... 

Gra załącza się w niskiej rozdzielczości i także ma małą płynność do tego. 

Wciśnięcie czego kolwiek, czy powrót do ekranu startowego gry czy konsoli nic nie daje. 

Tylko fizyczne wyłączenie gry i uruchomienie jej ponownie. 

No ale skoro to dzieje mi się w CoD'zie to chyba nie wina konsoli bo zaczynam się martwić, a mogę ją jak by co jeszcze zwrócić i wziąść drugą. Choć pewności na 100% nie mam, bo innej gry typowej pod konsole XBOX SERIES X/S nie mam. 

W dodatku Xbox'a kupiłem można powiedzieć że z sentymentu i w zasadzie do CoDa i przyszłego Battlefield'a, a tu ciągle qźwa z tym tytułem mam pod górę. Chciałem po nowym Ratchecie sprzedać PS5, a tu muszę się jednak zastanowić... 

 

 

Odnośnik do komentarza

Mi ostatnie 2 dni ani razu, a kilka razy dziennie załączam ta grę. 

Myślałem że już się jakoś zatrybiło ale wczoraj znów to samo. 

Ale rzeczywiście tak jak KUBSON napisał trzeba wcisnąć przycisk guide button z tym że muszę wtedy wejść na stronę START konsoli i dopiero powrócić do gry. Wtedy wszystko wraca do normy. Wcześniej wyłączałem całą grę i uruchamiałem ponownie. 

Jednak na PS5 tego problemu roblemu nie miałem, a szkoda bo jednak jakiś mały niesmaczek to pozostawia po sobie. 

Liczę że może z którąś aktualizacja to w końcu ogarną choć może nie jest to bardzo uciążliwy problem ale jednak... 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Nie sądziłem, że kiedyś mi się spodoba ta gra, a tutaj zaskoczenie. Pobrałem przy darmowym tygodniu i gram jak opętany. Zawsze byłem przeciwnikiem takich szybkich CODów, ale w tej części strzelanie jest naprawdę przyjemne, tak samo jak klimacik lat 80. A nie próbowałem jeszcze Zombie :obama: Jest obecnie promka, może nawet kupię i będzie jakieś multi do BFa, naprzemiennie z Warzone.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Rozi napisał:

Nie sądziłem, że kiedyś mi się spodoba ta gra, a tutaj zaskoczenie. Pobrałem przy darmowym tygodniu i gram jak opętany. Zawsze byłem przeciwnikiem takich szybkich CODów, ale w tej części strzelanie jest naprawdę przyjemne, tak samo jak klimacik lat 80. A nie próbowałem jeszcze Zombie :obama: Jest obecnie promka, może nawet kupię i będzie jakieś multi do BFa, naprzemiennie z Warzone.

Na szybkie dwa, trzy mecze jak najbardziej. Niestety gra nie wciga jak MW czy BF. 

Jeśli chcesz coś ugrać jesteś zmuszony biegać z SMG (z czego 80% graczy strzela z LC10) ewentualnie kałach lub XM4. Nie ma mowy o genialnych marksmanach z MW, snajperkach  czy  jakimś LMG.  No i tutaj po pewnym czasie wdziera się nuda i doskwiera brak różnorodności uzbrojenia, bo co z tego, że masz dostępne 50 broni, skoro i tak po chwili sięgasz po MP5 czy ten nieszczęsny LC10. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.07.2021 o 16:19, Hubert249 napisał:

Na szybkie dwa, trzy mecze jak najbardziej. Niestety gra nie wciga jak MW czy BF. 

Jeśli chcesz coś ugrać jesteś zmuszony biegać z SMG (z czego 80% graczy strzela z LC10) ewentualnie kałach lub XM4. Nie ma mowy o genialnych marksmanach z MW, snajperkach  czy  jakimś LMG.  No i tutaj po pewnym czasie wdziera się nuda i doskwiera brak różnorodności uzbrojenia, bo co z tego, że masz dostępne 50 broni, skoro i tak po chwili sięgasz po MP5 czy ten nieszczęsny LC10. 

Kupiłem gierkę, aż tak mi się to multi spodobało :obama: Akcje, które można napierdalać, są niesamowite. A Zombie, to jest największy banderas multi ostatnich lat dla mnie, z kumplem młócimy jak pojebani. Klimacik Zimnej Wojny jest w pytkę, szczególnie w kampanii.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Rozi napisał:

Kupiłem gierkę, aż tak mi się to multi spodobało :obama: Akcje, które można napierdalać, są niesamowite. A Zombie, to jest największy banderas multi ostatnich lat dla mnie, z kumplem młócimy jak pojebani. Klimacik Zimnej Wojny jest w pytkę, szczególnie w kampanii.

Kupiłeś na Sonke?  BTW teraz jest sroga promocja na Xboxie cross gen bundle wychodzi bodajże 99 zł. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.07.2021 o 16:19, Hubert249 napisał:

Na szybkie dwa, trzy mecze jak najbardziej. Niestety gra nie wciga jak MW czy BF. 

Jeśli chcesz coś ugrać jesteś zmuszony biegać z SMG (z czego 80% graczy strzela z LC10) ewentualnie kałach lub XM4. Nie ma mowy o genialnych marksmanach z MW, snajperkach  czy  jakimś LMG.  No i tutaj po pewnym czasie wdziera się nuda i doskwiera brak różnorodności uzbrojenia, bo co z tego, że masz dostępne 50 broni, skoro i tak po chwili sięgasz po MP5 czy ten nieszczęsny LC10. 

Kompletna bezeduuuuura i niedorzeczność. Poniżej wynik osiągnięty za pomocą samopowtarzalnego Type 63.

 

IMG_20210729_120336267.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...