Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops: Cold War


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Echelon, to kolejna bardzo dobra mapa. Beskitu większość tych kasztanów na premierę nawet nie stały, obok mapek z późniejszych sezonów.  To mój pierwszy BO w multi, więc dla mnie wszystkie są nowe. 

Na takim Standoff, Rush czy Hijackt mogę siedzieć pół dnia. Do tego wyjebane Diesel, Pines,  Apokalipsa i Miami Strike :banderas:

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Rozi napisał:

Bronie z Cold War są w Warzone przez cofnięcie tematyki i mapy do lat 80., możesz odblokować te bronie też w Warzone.

Grając w MF są dostępne różne bronie właśnie z MF. Sa tam takie których mozna uzywac od samego poczatku jak i takie które trzeba odblokowac wykonujac jakies zadania.... ale nie widzę ani jednej z cold war. Nie ma ich na liscie. Jak je odblokowac?

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Tom1koch napisał:

Grając w MF są dostępne różne bronie właśnie z MF. Sa tam takie których mozna uzywac od samego poczatku jak i takie które trzeba odblokowac wykonujac jakies zadania.... ale nie widzę ani jednej z cold war. Nie ma ich na liscie. Jak je odblokowac?

Jest! Znalazłem w końcu! Dzieki za podpowiedź!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Rozi
3 godziny temu, Elitesse napisał:

Zapowiadają kolejny darmowy weekend dla graczy w multi. Czy ten tryb zoombi, który jest dostępny tylko na ps4 - Onslaught Zombies - wart jest zainstalowania gry na konsoli sony? Na XSX tryb z zoombie był spoko ale ten jest dostępny tylko dla konsol konkurencji i zastanawiam się czy warto.

Outbreak ograj, to jest zajebisty tryb z zombie.

Odnośnik do komentarza

Właśnie wczoraj pograłem na PS4 - sprawdzałem wszystkie tryby jadąc od pierwszego. Rozumiem, że Onslaught, to te które są z informacją że nie ma grania pomiędzy innymi sprzętami. Nie sprawdziłem wszystkich ale nic specjalnego, też uważam, że ten tryb który dostępny jest na XSX jest lepszy. Dawno już nie grałem ale z tego co widzę to dodano nowe mapy, tryby oraz przeciwników na mapie. Nie spodziewałem się tego. Nowością dla mnie była mapa na pustyni (chyba Arizona), a po niej przeszliśmy na tą w zimowym plenerze, a tutaj nowi przeciwnicy - jakiś olbrzym i apostoł. Fajnie. Już teraz zaczynam rozumieć dlaczego ta gra ciągle trzyma sporą cenę. Jestem ciekaw jak wypada tryb dla pojedynczego gracza ale cenowo jest jeszcze za wysoko na bój obecny budżet.

 

Podobało mi się to, że grając na PS4 miałem zachowany swój  progres i rozwój postaci. Fajnie by było gdyby zrobił tak Rocstar z GTA V, bo na PS4 dodają co miesiąc gotówkę co trybu online. Wykorzystałbym ją w multi na XSX, bo nie mam ps5.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Od wczoraj gram w kampanię, już jestem bliżej niż dalej końca i muszę powiedzieć, że już dawno nie grałem w tak słabego CODa. Mam wiele zastrzeżeń. Grafika jest ładna ale oczekiwałem czegoś lepszego, zwłaszcza z włączonym RT. Bardzo kiepsko się on prezentuje i chyba nie jest "prawdziwym", a jedynie dodanym skryptem od twórców. To co się odbija w obiektach nie wygląda jak faktyczne odbicie a bardziej jak efekt, który można było obserwować w The Order 1886. Porównanie mam tylko z WD: Legion. Tam przynajmniej widziałem odbicie swojej postaci i ruchów w szybach wieżowców/budynków. Tutaj nawet w lustrze nie widzę swojego odbicia, LOL! W niektórych miejscach mogę strzelać do przedmiotów ale są pancerne, nie do zniszczenia, a w niektórych misjach można je zniszczyć np. telewizory. Niby pierdoła ale jakoś psuje immersje. Albo drzwi, które są zamykane, a obok wisi kłódka. Ten sam obiekt powtarza się w kilkunastu miejscach w grze - kłódka jest tak samo zawieszona, taki sam kolor, wysokość, drzwi te same itp. W innym miejscu wskoczyłem na beczkę,w której palił się ogień - postać nie otrzymywała żadnych obrażeń. W misji w Wietnamie grafika była bardzo nierówna jak latało się helikopterem. Pola ryżowe jakby ściągnięte z pierwszego Gothica... W innym miejscu artefakty graficzne. No nie napracowali się za bardzo przy tej kampanii. Szkoda, bo właśnie dla kampanii kupiłem grę. Produkcja ratuje się chyba tylko trybem zoombie i multiplayerem, który pewnie też będzie powoli się wygaszać w miarę przechodzenia na nowszą część serii. Całe szczęście, że nie kupiłem gry na premierę po cenie nowości, a dopiero po roku czasu na sporej przecenie. Gdyby ta gra nie nawiązywała do znanej serii to na pewno tak dobrze by się nie sprzedała, nie zarobiła by tyle forsy i szybko staniała. Ratuje ją tylko tryb online.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.11.2021 o 21:18, Elitesse napisał:

Od wczoraj gram w kampanię, już jestem bliżej niż dalej końca i muszę powiedzieć, że już dawno nie grałem w tak słabego CODa. Mam wiele zastrzeżeń. Grafika jest ładna ale oczekiwałem czegoś lepszego, zwłaszcza z włączonym RT. Bardzo kiepsko się on prezentuje i chyba nie jest "prawdziwym", a jedynie dodanym skryptem od twórców. To co się odbija w obiektach nie wygląda jak faktyczne odbicie a bardziej jak efekt, który można było obserwować w The Order 1886. Porównanie mam tylko z WD: Legion. Tam przynajmniej widziałem odbicie swojej postaci i ruchów w szybach wieżowców/budynków. Tutaj nawet w lustrze nie widzę swojego odbicia, LOL! W niektórych miejscach mogę strzelać do przedmiotów ale są pancerne, nie do zniszczenia, a w niektórych misjach można je zniszczyć np. telewizory. Niby pierdoła ale jakoś psuje immersje. Albo drzwi, które są zamykane, a obok wisi kłódka. Ten sam obiekt powtarza się w kilkunastu miejscach w grze - kłódka jest tak samo zawieszona, taki sam kolor, wysokość, drzwi te same itp. W innym miejscu wskoczyłem na beczkę,w której palił się ogień - postać nie otrzymywała żadnych obrażeń. W misji w Wietnamie grafika była bardzo nierówna jak latało się helikopterem. Pola ryżowe jakby ściągnięte z pierwszego Gothica... W innym miejscu artefakty graficzne. No nie napracowali się za bardzo przy tej kampanii. Szkoda, bo właśnie dla kampanii kupiłem grę. Produkcja ratuje się chyba tylko trybem zoombie i multiplayerem, który pewnie też będzie powoli się wygaszać w miarę przechodzenia na nowszą część serii. Całe szczęście, że nie kupiłem gry na premierę po cenie nowości, a dopiero po roku czasu na sporej przecenie. Gdyby ta gra nie nawiązywała do znanej serii to na pewno tak dobrze by się nie sprzedała, nie zarobiła by tyle forsy i szybko staniała. Ratuje ją tylko tryb online.

COD stoi trybami online. Od dawna kampania jest tylko dodatkiem do reszty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.