Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops: Cold War


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Ken Adams napisał:

W moim psstore (ps4) jest tylko wersja płatna Cold War. Gdzie to znaleźć?

 

6 minut temu, Ken Adams napisał:

W moim psstore (ps4) jest tylko wersja płatna Cold War. Gdzie to znaleźć?

Spróbuj teraz. 10 PT to nasza 19. 

Na Xboxie każda grę da się pobrać, nawet tą której jeszcze nie kupiłeś. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Hubert249 napisał:

 

Spróbuj teraz. 10 PT to nasza 19. 

Na Xboxie każda grę da się pobrać, nawet tą której jeszcze nie kupiłeś. 


Tak przeliczyłem sobie czas szukałem i nie ma. Tzn. nie ma w wynikach w wyszukiwarce pss, ani nigdzie na stronach z Cold War. Znalazłem odpowiedź na reddit - trzeba wejść w dział Demos...

Jedyne ~26GB, tyle dobrego. Nuketown i Raid przez tydzień, reszta mnie nie interesuje w o gó le (:

 

e: jednak nie. 40gb instalka i 10gb jakiś dodatek multiplayer. Co innego napisane na stronie downloadu a co innego się ściąga.

Edytowane przez Ken Adams
Odnośnik do komentarza

Włączyłem  playlistę Nuketown i gra działała w jakiś 30 FPSach :reggie:

Co więcej ustawienia czułości drążków  resetują się, po każdym meczu. HDR na LG wypada bardo słabo, porównywalnie do tego co serwują nam RE2 czy ostatnio CP2077 - w skrócie jest mleczko.  Dziwne to wszystko, bo przecież od premiery minęło już trochę czasu. 

Ale mapy są fajne i zaczyman rozumieć czemu Nuketown jest tak lubiane. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak wielką rolę odgrywa tu sentyment ale jeśli można powiedzieć o jakiejś mapie kultowa to Raid tym wlaśnie jest. Zresztą dla mnie każda część w jaką gralem ma taką mapę. Hejtowanie 3Arc zawsze spoko ale za playlisty z Raid i NukeTown należy się komuś nagroda. Zagrałem tylko jeden mecz ale już się wkurw*łem bo od razu po zdobyciu A zostałem sprzątnięty przez snajpera qs, ale pomyślałem, że skoro taki jestem sentymentalny to nie istnieje black ops bez quickscopingu i ruszyłem dalej, MAG, z care package wyleciał mi chopper gunner (3Arc co wy) i spadł deszcz kul na nerdów, patrz ile chmur nad Raidem się zebrało. Czuję się na tej mapie jak w domu.

Dobrze, że te darmówki nie wymagają Ps Plus. Tydzień wysmienitej zabawy zapowiada się.

Odnośnik do komentarza

Czy wam na PS5 też odpala się i jest tylko wybór opcji PS4?

pokazalo mi przy włączeniu gry żebym w menu głównym wybrał wersję gry na PS5 abym miał nową generację lecz mam tylko do wyboru same PS4, jak to zrobić?

Mowa o darmowej wersji multiplayer na 7 dni

Edytowane przez aset
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, aset napisał:

Czy wam na PS5 też odpala się i jest tylko wybór opcji PS4?

pokazalo mi przy włączeniu gry żebym w menu głównym wybrał wersję gry na PS5 abym miał nową generację lecz mam tylko do wyboru same PS4, jak to zrobić?

Mowa o darmowej wersji multiplayer na 7 dni

Na Series X jest nextgenowa( które wygląda gorzej do zeszłorocznej MW xD) na PS5 na pewno też jest. 

Odnośnik do komentarza

Wspaniale się gra w to. Tzn ja tylko Nuketown i Raid. Spróbowałem teź gunfight i też super. Ogromny jakościowy skok od alphy, brawo 3Arc i osobny aplauz dla tego kto pozwolił żeby w klasie znalazło się miejsce dla dwóch primary z dodatkami. To już chyba było w MW, to jest op jak ch*j i tyle o tym, ak47 + mp5 taki zestaw to  jak zjeść dwie pizze zamiast jednej, po co jedną.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ginn napisał:

Te adaptacyjne triggery to działają tylko w trybie SP? Testuję sobie darmowego multika i byłem zaskoczony, że to nie działa. Przeryłem wszystkie ustawienia i nie znalazłem nic odnośnie włączenia/wyłączenia z poziomu gry. 

bo po błędzie w PS Store który dawał całą grę za 40zł, na PS5 grasz w wersje kompatybilnie wsteczną, a nie tą dedykowaną na ps5 więc wiadome że w PS4 nie ma tych bajerów

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bartg napisał:

Dobra passe ma Acti, wlasnie odpalam singleplayer w darmowej wersji multiplayera do 23 grudnia, tylko tym razem na Xboxie :kaz:

Też bym zagrał jak za darmo. Tylko że zanim 140 giga się pobierze to świeta bedom xD Podobno wystarczy pobrać grę, przejść w tryb offline i można skończyć kampanie 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...