Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops: Cold War


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

No i po ponad miesiącu pan sony przypomniał sobie o bugu cenowym w ICH cyfrowym sklepie i zabrał grę. Ciekawe czemu teraz a nie od razu po wystąpieniu błędu. Ciekawe też, że cisza wszędzie o tym i nie można nigdzie znaleźć informacji.

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, kubson napisał:

dwie rożny gry MW jest dość świeży i nie czuć w nim aż takiego coda + sporo kamperow, CW śmierdzi starym codem ale rozgrywka jest szybsza, mniej kamperow 

 

w ogólnym rozrachunku to MW jest lepszy imo 

Zdecydowanie w MW nie ma takiego adhd jak w innych czesciach i swietnie czuc roznice miedzy broniami. To pierwszy cod w ktorego pogralem w multi wiecej niz kilka h (obecnie okolo 50). 
 

CW jest bardzo codowy, wyglada gorzej, ale w sumie mapy mi sie podobaja i nawet przyjemnie mi sie gralo jak byl darmowy weekend :) jakos mniej sie musialem w nim skupiac niz w MW. 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, kubson napisał:

Cold war kamperzy? To chyba w MW nie grales, tam to jest plaga, tam żeby np ukończyć kill confirm przed upływem czasu to cud  musi się wydarzyć xd 

 

ja teraz więcej gram w CW i jest naprawdę ok 

Nie wiem, moze akurat tak trafiłem, ale na serio jeszcze, aż takiej plagi nie widziałem, a jedynie nie grałem w MW z 2019, które wspominasz. Dam jej jeszcze szansę, może w grupie jak znajdzie się kilka osób do wspólnej gry coś sie tu zmieni w moim odczuciu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja jak zwykle na odwrót  – naczytałem się w temacie, że gra jest znacznie gorsza od poprzedniczki, że multi jest słabsze, że kampania krótka i całe szczęście postanowiłem sam sprawdzić.

Po tych paru h jestem podoba mi się niemal wszystko – od rewelacyjnie prowadzonej kampanii fabularnej, po fajne multi, jak i tryb zombie który nie wiem czy przez lepszy feeling strzelania, lepszą płynność wydaje się znacznie lepsze niż w poprzednich częściach.

 

Wole zdecydowanie tak zrobioną fabułę, nawet o połowę krótszą, niż strzelanie bezustannie respujących się przeciwników przez 10 h. Tutaj wszystko zostało podane subtelniej, bardziej filmowym klimacie.

Sposób prowadzenia opowieści, nowe hollywoodzkie akcje, cały eksperyment z konwencja, gdzie sami szukamy dowodów na poszczególnych komunistów wyszedł im rewelacyjnie. Klimat zimnej wojny pasuje idealnie, a i przerywniki filmowe w końcu zostały zrobione w ciekawy sposób. Do tego warstwa wizualna stoi na naprawdę wysokim poziomie!

 

Multi i feeling broni dla mnie tak samo fajne jak w poprzedniej części, ciut szybciej się ginie, ale mi to akurat nie przeszkadza. Adapcyjne trigery fajny patent do singla, w multi po 2 meczach każdy to wyłączy.

Klasyczne tryby Zombie jak i Onslaught przeznaczonym dla dwuosobowych składów jest na pewno ciekawszym pomysłem niż operacje z Modern Warfare! Bardzo pozytywnie się zaskoczyłem!

 

EDIT: czy mapy do multi będą jak w poprzedniej części udostępnione za free?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Od wczoraj można za darmo wytestować tryb multi i pytanie, gdzie można go znaleźć? Pojawiła się odpowiednia zakładka w Warzone? Bo zastanawiam się co ściągać

 

E:

Znalazłem. Jest w sklepie jako: Call of Duty®: Black Ops Cold War - Darmowy Dostęp do Zombie

Edytowane przez Grzes!ek
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.01.2021 o 11:52, kubson napisał:

dla mnie CW przez to ze jest bardziej dynamiczny/szybki/mniej kamperow jest lepszy od MW, a no i mapy są bardziej zróżnicowane 

 

Potwierdzam, zdecydowanie się w to lepiej gra niż w MW, feeling broni, mapy są dużo lepsze, nic nie jest naćkane, wielkość jest idealna po dwóch trzech meczach już wiesz, gdzie latać, gdzie poczekać, ostatni tak dobre multi to właśnie pierwszy black ops, czuć tu tą grę, gra się w to wybornie.

Oczywiście mowa o zwykły drużynowym TDM. Nawet tą nową co teraz dodali jest całkiem spoko, na prawdę dawno mi tyle MAP w CODzie nie siedziało jak siedzi teraz, ze 2-3 ujowe reszta miodzio :)

Edytowane przez Soul
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...