Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops: Cold War


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że trafiła się okazja ograć za darmo kampanię, która niestety jest mega krótka i moim zdaniem fabularnie daleko jej do pierwszego BO, czy nawet drugiej części tego cyklu. Singiel zeszłorocznego MW wywarł na mnie o wiele lepsze wrażenie, graficznie też było lepiej, mimo że grałem na PS4, a teraz CW na XSX (wersja zoptymalizowana pod nową generację). Modele postaci słabe, zwłaszcza włosy Adlera. Jedynie RT i inne nowogeneracyjne efekty mogą robić wrażenie. Multi też szału nie robi i niestety obecnie dla większości graczy zostało sprowadzone do miejsca, gdzie łatwo ekspić bronie do Warzone. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.12.2020 o 00:50, [InSaNe] napisał:

Dead ops aka Operacja Sztywniak - Ktoś chętny by przejść całość? Trza mieć skilla i wiedzieć o co chodzi z room of faith. 

Ja chętnie spróbuję mam jeszcze kilku ludzi do pomocy tylko muszę poczytać dokładnie o co tam chodzi, gramy na ps4 jak cos

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Gdy od 2 dni ogladasz filmiki o SBMM (skill-based matchmaking) i w końcu uświadamisz sobie, że to ty jesteś tym casualem, którego to ma potencjalnie chronić :kaz:  Generalnie większość moich meczy w MW to był poziom 0,8-1,2 K/D i w sumie SBMM mogłoby tłumaczyć czemu czasami robiłem 2,0-2,5 by za chwilę wpaść do lobby, gdzie byłem strasznie niszczony.

 

W sumie dobrze mi się strzela w tym CW, mapy mi się bardziej podobaja (nie lubię otwartych przestrzeni) i nie robię sobie ciśnienia jak idzie gorzej w danym meczu, więc mam nadziję że popyka się w to kilka dobrych miesięcy. 

Gorzej jak ten EOMM (engagement optimized matchmaking) faktycznie istnieje, działa i sprawdzą, że nigdy złotówki nie wydałem na te dodatkowe badziewia :reggie:

PS: Przejście z BF V na MW - "Jezu, jaki tu jest aim assist!". Przejście z MW na CW - "Jezu, tu jest jeszcze większy aim assist!".

Odnośnik do komentarza

W sytuacji kiedy K/D to stosunek eliminacji do zgonów (a więc zabójstwa + asysty) można sobie tę statystykę wsadzić w buty ale pewnie to kolejny element sbmm mający na celu zapewnić lepsze wrażenia i tyle o tym.

Osobiście ja tych strasznych dopasowań nie odczuwałem w tym darmowym tygodniu i gdyby nie to, że z matematyką nie wolno walczyć to w te badania Driftora i TheXclusiveAce’a nie uwierzyłbym. Trzeba jeszcze pamiętać o tym, że CoD to nie jest trudna gra i poziom zawodników będzie wzrastał, w czasie. Ile może istnieć tych christmas noobów? To nie 2011. Ogólnie tryb multiplayer oceniam bardzo wysoko, w katalogu ostatnich wybryków 3Arc zdecywowanie ponad boiii i boiv. Mapy - ok, tryby - ok, gunplay - ok, wyzwania i zbieranie pierdółek - ok. Normalnie wszystko jest spoko. Wady - quickscoping i ludzie nie opuszczający swoich spawnów. Jeśli tak robisz w mojej drużynie to granat dymny ci w oczy i będę świecił czerwoną kropka na mapie przed tobą aż ktoś przyjdzie i zabije nas obu. Gra się po to by wygrać a nie dla cyferek.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Ken Adams napisał:

 

Osobiście ja tych strasznych dopasowań nie odczuwałem w tym darmowym tygodniu i gdyby nie to, że z matematyką nie wolno walczyć to w te badania Driftora i TheXclusiveAce’a nie uwierzyłbym. 

Ogólnie to darmowe weekendy z cod mają zachęcić nowo przybywających. W MW kiedy zaczynał się darmowy weekend, to moje k/d zawsze leciało na pysk, a kiedy mijał wszystko wracało do normy. SBMM najpewniej izolował nowych od starych.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, McDrive napisał:

Ogólnie to darmowe weekendy z cod mają zachęcić nowo przybywających. W MW kiedy zaczynał się darmowy weekend, to moje k/d zawsze leciało na pysk, a kiedy mijał wszystko wracało do normy. SBMM najpewniej izolował nowych od starych.


Tak właśnie pomyślałem kiedy w pierwszym meczu z care package wypadł mi chopper gunner a streak wygranych był wysoki. Ale ogólnie to miałem wrażenia takie, że wpadały wygrane w dominacji z 50+ eliminacjami, ale bywały też takie, że byłem ofiarą spawn trapu. Także różnie. Ciężko powiedzieć.

Podejrzewam, że najgorzej mają elitarnie uzdolnieni gracze bo ich pula jest najmniejsza... dlatego oni też będą narzekać na sbmm... chociaż ostatnio nie widzę scumpiiego smutnego, wrzuca jakieś 100+k bomby na kanale. Więc nie możemy popadać w paranoję... mi tam grało się jak zawsze przez ostatnią dekadę; w kratkę

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...