Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops: Cold War


Hubert249

Rekomendowane odpowiedzi

Na Black Friday kupiłem sobie te najnowsze MW i BO:CW na PC do gry online. Zatrzymałem się na Ghosts i od tamtej pory nie grałem w żadną nowszą część. Teraz odpalam sobie te Black Ops z myślą, że po takim czasie mną pozamiata, a pierwsze wrażenie to bardziej "WTF". Całościowo pod względem rozgrywki ta gra trąci mi czymś w rodzaju "free-to-play". Owszem, gra się całkiem przyjemnie, ale to już nie ten CoD. Chyba jednak wolałem starsze podejście, w to też chętnie pogram, tylko wolałbym, żeby CoD był Cod-em, a to istniało pod inną nazwą albo było jakimś spin-offem serii.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zakupiłem sobie Cold War w dobrej promocji w Euro AGD płytka na PS4 za 79 zł :wub: i za tyle chętnie przejdę sobie kampanię, która już od samego początku zrobiła na mnie świetne wrażenie.
Instalacja z płyty 35 GB, ściąganie 101 GB aktualizacji 1.35 po czym włączyłem grę z zamiarem odpalenia sobie fabuły i się okazało, że kampania jest niedostępna. Trzeba ją pobrać. Trzy paczki do pobrania 13,5 GB, 17.8 GB i 11.5 GB. Po przemieleniu przez moją starą konsolę tych prawie 180 gigabajtów zajebistości co trwało około 1.5h  dane mi było rozpocząć historie. Przeszedłem jedną misję i rozpocząłem kolejną bo byłem bardzo ciekawy czy w taki dzień jak wtorek o 1:00 rano znajdzie mi TDM w jakimś normalnym czasie. Znalazło po chwili, zagrałem jeden mecz na Nuketown84 i jeden na Diesel. :fsg: ależ to było wesołe pif paf! Nie wiadomo co się dzieje, wszystko wybucha, biegnę i ciągle zderzam się z przeciwnikiem, warto wyrobić sobie nawyk walenia w cokolwiek gdy tylko coś nam mignie przed twarzą bo najprawdopodobniej będzie to wróg. Te dwa mecze dały mi 0 stresu i 100 zabawy. Nie ma tego taktycznego spinania dupy jak w MW 2, jest tylko szybkie bum bum dla zabawy. Mimo dobrych wrażeń to jednak chciałbym takiego Cold Wara na silniku Modern Warfare żeby był taki bardziej płynny i żeby broń brzmiała jak broń a nie jak wkrętarka Parkside z Lidla.
Mam nadzieję, że mój plan żeby grać sobie na przemian w MW 2 i CW się sprawdzi bo już nie mogę się doczekać wieczoru jak może wylosuje mi mapkę w śniegu :wub: albo coś zwariowanego. W tej grze są KOLORY  :pika:
Przykro mi, że w czasie premiery CW nie miałem ochoty na pistolety bo wiem, że razem z moją kobietą byśmy się wkręcili i spędzali długie godziny wymieniając się padem w trybach 6v6, mam nadzieję, że ją przekonam do starej odsłony i spodoba się jej mój plan grania w dwie gierki.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Może ktoś miał podobny problem i mi pomoże. Zakupiłem Call of Duty Cold War na PS5, zainstalowałem wszystkie patche i wszystko co było do zainstalowania. Odpalam grę i nie mam możliwości zagrania w kampanie, jest informacja, że „ nie zainstalowano” ale gdy wchodzę na zawartość gry, pokazuje mi, że wszystko jest zainstalowane więc odinstalowałem grę i zainstalowałem od nowa i dalej ten sam problem. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kamilpolpak napisał:

Może ktoś miał podobny problem i mi pomoże. Zakupiłem Call of Duty Cold War na PS5, zainstalowałem wszystkie patche i wszystko co było do zainstalowania. Odpalam grę i nie mam możliwości zagrania w kampanie, jest informacja, że „ nie zainstalowano” ale gdy wchodzę na zawartość gry, pokazuje mi, że wszystko jest zainstalowane więc odinstalowałem grę i zainstalowałem od nowa i dalej ten sam problem. 

To jest ziomuś standardowy problem. Miałem tak z MW2019. 

 Jaki masz region w konsoli, gra jest na pewno z tego samego rynku?  Bo jeśli gierka od turasa a region w konsoli to np PL. Wtedy musisz ustawić Turcję i zainstalować raz jeszcze. 

Nie wiem jak jest na PS5, ale na Xboxie musiałem wejść w opcje gry z poziomu konsoli i tam pobrać brakujące elementy. Menu CoD pokazywało, że wszystko mam zainstalowane. Pamiętam, że raz też dociagalem coś bezpośrednio ze sklepu Microsoftu, bo inaczej się nie dało xD No cyrk jak chuj, witamy w świcie Call of Duty. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Trochę wczoraj pograłem, miałem ogromne nadzieje, że chociaż na chwilę multi na PS odżyje dzięki plusowi ale rzeczywiście chwile to trwa nim wyszuka meczyk, ale też nie chciałbym przesadzać bo to nie jest patologicznie długo. Wnerwia mnie ten moment kiedy już wczyta się mapa, widnieje napis ,,oczekiwanie na kolejnych graczy'' i trzeba jakiś czas czekać i patrzeć na animacje pokazującą mapę, wciskam touchpada i widzę, że jest 12 osób po 6 dla każdej drużyny i nie mam pojęcia na co my czekamy :dunno: grałem sobie po 16 i później tak od 23 do  1:00 i normalnie TDM leciał jeden po drugim bez problemu, bez czekania ale mimo wszystko miałem nadzieje, że gierka bardziej wystrzeli w ludzików.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Krzysztof93 napisał:

Trochę wczoraj pograłem, miałem ogromne nadzieje, że chociaż na chwilę multi na PS odżyje dzięki plusowi ale rzeczywiście chwile to trwa nim wyszuka meczyk, ale też nie chciałbym przesadzać bo to nie jest patologicznie długo. Wnerwia mnie ten moment kiedy już wczyta się mapa, widnieje napis ,,oczekiwanie na kolejnych graczy'' i trzeba jakiś czas czekać i patrzeć na animacje pokazującą mapę, wciskam touchpada i widzę, że jest 12 osób po 6 dla każdej drużyny i nie mam pojęcia na co my czekamy :dunno: grałem sobie po 16 i później tak od 23 do  1:00 i normalnie TDM leciał jeden po drugim bez problemu, bez czekania ale mimo wszystko miałem nadzieje, że gierka bardziej wystrzeli w ludzików.

Moja teoria jest taka, że może wiele osób nie zdążyła jeszcze pobrać gry. To chyba jest z 200 GB więc może dzisiaj będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Shen napisał:

nie mam nawet tyle miejsca na dysku

jeśli jeszcze nie masz to polecam zakup M2 do PS5 bo mnie ten dysk bardziej ucieszył niż gierki. Chłop nareszcie może odetchnąć pełną piersią i bez strachu patrzeć w przyszłość. Dla singla polecam bo to bardzo spoczko Duty

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Shen napisał:

(pipi)a ile? chcialem dla singla sciagnac, ale chyba nie mam nawet tyle miejsca na dysku :balon:

Teraz każdy cod chyba z tym warzone 2 się pobiera. Jak odpalam to wyświetla się podzielony ekran i po jednej jest warzone właśnie a po drugiej cold war. U mnie wyskoczyły też jeszcze paczki z jakimis teksturami i jedna 20 gb a reszta po 10 gb. 

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
37 minut temu, devilbot napisał:

Raczej nie jest możliwe. Nawet w części na ps3 wciąż grają ludzie. 

 

To nie wiem o co chodzi. Gra nikogo mi nie znalazła do grania. Najpierw rozszerzała ping aż do 200 ms ale cały czas nie było z kim grać. W trybie zombie identyczna sytuacja. 

Sprawdzę to jeszcze dziś po południu po robocie.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, sprite napisał:

@Elitesse Dostałeś shadow bana.

 

Heh, ciekawe z jakiego powodu. Kiedyś grałem tylko jak były darmowe akcje z graniem na XSX, potem kupiłem swój egzemplarz i na nim grałem. Wracałem czasami do gierki ale nic tam nie odjebałem. Teraz chciałem sprawdzić ją na PS4 bo kolega też ma plusa więc może udałoby się z nim zagrać. A tu zonk.

Odnośnik do komentarza

@Elitesse zaloguj się tutaj i sprawdź, ale jestem na 99,9% pewny że masz shadowka(typowy objaw że Ci kręci lobby powyżej 200 pingu i nic nie znajduje)

 

https://support.activision.com/ban-appeal

 

Ja już w sumie miałem 3 shadow bany. Dwa w wz1 i jeden w mw2. Pierwszy trwa koło tygodnia, następne są już krótsze. Nic z tym nie zrobisz, musisz przeczekać.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, sprite napisał:

@Elitesse zaloguj się tutaj i sprawdź, ale jestem na 99,9% pewny że masz shadowka(typowy objaw że Ci kręci lobby powyżej 200 pingu i nic nie znajduje)

 

https://support.activision.com/ban-appeal

 

Ja już w sumie miałem 3 shadow bany. Dwa w wz1 i jeden w mw2. Pierwszy trwa koło tygodnia, następne są już krótsze. Nic z tym nie zrobisz, musisz przeczekać.

 

To jednak nie ban. Właśnie sprawdziłem i konto jest czyste. Wczoraj nie miałem czasu sprawdzić czy gra działa już normalnie, bo późno wróciłem. Dziś spróbuję jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza

W końcu udało się pograć wczoraj. Nie wiem o co chodziło ale teraz już wyszukuje mecze normalnie, czasem rozszerza zakres ale mecz startuje. Chyba jakieś straszne nooby teraz w to grają, bo miałem całkiem dobry wynik. W DM wykręciłem sporo zabójstw i byłem na 4 miejscu. Wolę jednak granie w zespole. Dziwię się, bo ostatnio jak grałem w coda, to mnie tutaj bardziej kosili niż w battlefieldzie. Teraz jest na odwrót. W BFie mnie łoją, a tutaj lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...