Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Hubert249 napisał:

Po wtopie  BFV i olbrzymim sukcesie MW seria pójdzie najbezpieczniejszą drogą, czyli powróci do realiów z BF3 i BF4.  O Wietnamie zapomnij, bo te realia za bardzo ograniczają. BF a raczej EA musi się odkuć, dlatego seria dostanie tonę dodatków za $$$ w postaci skórek, operatorów itd. 

Yep. Też tak podejrzewam, a NATO vs Rosja sprawi, że skórek mogą wrzucić od groma i trochę dla każdego kraju.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Testerzy dostają dostęp do Alfy

bjar20210119095818172foyf.jpg

 

To moje gdybanie tylko, ale po tej grafice na myśl przychodzą klimaty BF3, co niby potwierdza też Henderson że gra ma być miekkim rebootem i "wzorować się" na właśnie na trójce. Można to też powiązać z zeszłorocznymi plotami o remasterze BF3 :)

 

Nawet do 128 graczy na mapie, gra ma podobno też wyjść na pastgeny ale port robiony jest przez zewnętrzne studio. Oczywiście wersja PS4XO mają mieć ograniczenia do maksymalnie 64 graczy na mapie i gorszą grafikę ;)

 

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, że nowej części będzie najbliżej do BF3. Pożyczyłem od brata PS3 ostatnio i zagrałem kilka meczy w BF3 - miodzio. W żadną kolejna cześć nie grało mi się tak dobrze. Mimo, że lata świetności ma już za sobą, w tym roku minie 10 lat od premiery, to gra się mega przyjemnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bronie maja odrzut w MW, niektore nawet wiekszy niz w BF V. Ogólnie poruszanie sie w BF V trąci mocno myszką wzgledem MW. Mam nadzieje że technologia u nich posunęła się do przodu, z drugiej strony jak to ma wyjść w tym roku to nie wiem czy są w stanie w 3 lata mocny tytuł zrobić.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 2.02.2021 o 23:44, Bigby napisał:

 

 

W sumie era chujowych jaguarów odchodzi w zapomnienie i nowe konsolę maja dużo lepsze procesory, czyli jest szansa, że może w końcu dostaniemy dobrą destrukcję otoczenia. Choć się na to nie nastawiam bo wolę być miło zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, LiŚciu napisał:

No szkoda. Ale pamiętam jak 1st time zobaczyłem jak się wali na mapce shanghai ten wieżowiec to szczena opadało. Jak się w 6 całe miasta będą walić to będzie niezły mapchanger. 

Ano robiło, robiło, a później okazało się, że to był tylko skrypt i faja opadła. 

Jak teraz mają pozwolić na zniszczenie miasta, ale też w formie skryptu, to niech to sobie w nos wsadzą.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...