Skocz do zawartości

Battlefield 2042


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Yebie mnie 4k. Chcę 1080p/60fps i całkowicie zniszczalne otoczenie. Dopiero jak ogarną fizykę niech szukają zasobów na wyższą rozdzielczość. Mam już dość plastikowego niezniszczalnego otoczenia tylko dlatego, że 4k pochłania wszystkie zasoby sprzętu. Na samo wspomnienie miejskich map z BF3,4 i 1 mną trzęsie. Jedna czy dwie ściany do rozwalenia i klinowanie pojazdów na leżących śmieciach na jezdni. Takie coś na obecnych konsolach powinno pójść w zapomnienie:dry:

  • Plusik 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, McDrive napisał:

Yebie mnie 4k. Chcę 1080p/60fps i całkowicie zniszczalne otoczenie. Dopiero jak ogarną fizykę niech szukają zasobów na wyższą rozdzielczość. Mam już dość plastikowego niezniszczalnego otoczenia tylko dlatego, że 4k pochłania wszystkie zasoby sprzętu. Na samo wspomnienie miejskich map z BF3,4 i 1 mną trzęsie. Jedna czy dwie ściany do rozwalenia i klinowanie pojazdów na leżących śmieciach na jezdni. Takie coś na obecnych konsolach powinno pójść w zapomnienie:dry:

Natywne 4K to powinien być standard od 3 lat. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Natywne 4k standardem? W 30 FPS jest możliwe w 60 nie ma na ten moment szans, chyba że ktoś chce oprawę na poziomie PS4Pro/XOneX (może trochę lepszą). Mam nadzieję że zamiast natywnego 4k devowie się skupią na np. dalszym rysowaniu obiektów/cieni, lepszym oświetleniu itd. i koniecznie 60 FPSach.

@Hubert249 Na OneX było całkiem sporo gier w 4k ale te bardziej zaawansowane działały w 30 FPS. Na Pro było ich mniej bo oprócz słabszego GPU brakowało też RAMu.

Edytowane przez łom
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Po przesiadce z BF3 (PS3) na BF4 (PS4) dla mnie był efekt WOW. Szczególnie Fabryka 311 i Sztorm na Parcelach robił wrażenie i całe to Evolution.

Do tej pory czasami odpalam tą grę i faktycznie graficznie nie robi to już wrażenia ale ja na 5 letnią grę jest nadal dobrze i MEGA grywalnie :)

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Wiec w nowym BF chce to samo co w BF4 (świetny następca równie dobrego BF3) tylko na większą skalę.

Większe bitwy, więcej graczy większa destrukcja. A Może pojawią się mapy w Polsce skoro krążą plotki o konflikcie Rosja Vs NATO ...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...