Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za kontakt z Działem Obsługi Klienta MediaMarkt.

Uprzejmie informuję, że nie posiadamy jeszcze oficjalnych informacji rozporządzających o wydawaniu klientom zamówień. Na ten moment sklepy są
czynne. Natomiast w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją dotyczącą epidemii oraz w przypadku zamknięcia Marketów, zostaną uruchomione pickup pointy (przy galeriach lub przy punktach). Będzie zapewniony odbiór zamówień, co nie powinno spowodować żadnych opóźnień w realizacji zakupów. Proszę o cierpliwe oczekiwanie na dalsze informacje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale sztryms, póki co, to ME nie są w ogóle wolnostojącymi sklepami (tak na wykopie napisali i sklep próbuję coś wykombinować w tym temacie, żeby mieli otwarte), także można sobie wybić z głowy, że będziesz chciał iść osobiście do sklepu. Pozostaje tylko i wyłącznie kurier, to się porobiło w tym syfie.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Faka napisał:

Ale sztryms, póki co, to ME nie są w ogóle wolnostojącymi sklepami (tak na wykopie napisali i sklep próbuję coś wykombinować w tym temacie, żeby mieli otwarte), także można sobie wybić z głowy, że będziesz chciał iść osobiście do sklepu. Pozostaje tylko i wyłącznie kurier, to się porobiło w tym syfie.

Dzwoniłem do ME dosłownie 20 minut temu, powiedzieli że zamówienia do sklepów w galeriach będą przekierowywane do najbliższych punktów odbioru, a w przypadku braku takiej możliwości, zamówienia będą wysyłane kurierem.

Będą się kontaktować w najbliższych dniach.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to troche wyglada jakby mysleli ze sa wolnkstojace a wg polszy - nie. I się zrobil upsik. Może lecą negocjacje zeby to ogarnąć bez kuriera. U mnie jest osobne wejście. Wiec co za różnica czy potężne hebe sie styka sciana.

Edytowane przez Basior
.
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Basior napisał:

Dla mnie to troche wyglada jakby mysleli ze sa wolnkstojace a wg polszy - nie. I się zrobil upsik. Może lecą negocjacje zeby to ogarnąć bez kuriera. U mnie jest osobne wejście. Wiec co za różnica czy potężne hebe sie styka sciana.

Takie że wtedy to pasaż handlowy. XD w Olsztynie masz media z obi sąsiadują i już pasaż. Mimo oddzielnych wejść 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SetoPL napisał:

Znajomy z RTV AGD mówił, że z dużym prawdopodobieństwem zamówienia z odbiorem w sklepie będą anulować i zwracać kasę. Klienci będą musieli jeszcze raz zamówić z odbiorem do domu. Podczas pierwszego lockdownu po prostu zmieniali sposób dostawy, ale mieli wtedy ogromne problemu logistyczne np. złe adresy zamówien etc.

Nawet nie gadaj...

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, MYSZa7 napisał:

No to co mnie ten Faka straszy wykopkami?

 

W sumie spróbuje sam zweryfikować i podjechać do jednego z nich.

Mysza, kumpel napisał do mnie który też wział X-a w XAA że dostał info w ME na infolini że odbiór i formalności w XAA załatwi we wtorek w sklepie na Granicznej we Wroc bo ten Media Expert ma być ottwarty. Ale to info przez telefon i nie ma na to potw. Ponoć jutro ma być oficjalne info. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...