Skocz do zawartości

Xbox Series X I S - preordery, zamówienia, All Access i ogólna szajba ;)


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, schabek napisał:

Pisowskie pajace dzisiaj przed 19 opublikowaly rozporzadzenie ktorego tresc sie rozni od pierwotnie przedstawionej. Np Ikea w swoim oswiadczeniu poinformowala ze od jutra zamyka sklepy chociaz poczatkowo mieli byc otwarci. Zeby sie nie okazalo ze te wolnostojace elektromarkety tez pozamykane beda :reggie:

Spoko tylko meblowe dostały taką zaskoczkę. Reszta ponoć planowo.

 

W stosunku do projektu rozporządzenia pojawiła się zmiana dotycząca sklepów meblowych. Nie będą mogły być jednak otwarte. Nie obejmie ich zatem wyjątek, który dotyczy marketów budowlanych i z artykułami remontowymi”

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wooyek napisał:

Dostałem maila właśnie, że przesyłka została dostarczona już kurierowi, planowana data doręczenia to 9.11.2020 :banderas:

 

40 minut temu, SG1-ZIELU napisał:

U mnie to samocemoji16.png
Twoje Zamówienie zostało wydane kurierowi. Planowana data dostarczenia przesyłki:2020-11-09 w godzinach 09:00-19:00

Też dostałem mail, ale po wejściu na tracking...

 

Aktualny status
OTRZYMANO DANE ELEKTRONICZNE
DHL otrzymał dane elektroniczne przesyłki. Informacje zostaną zaktualizowane po przekazaniu przez Nadawcę przesyłki do transportu.
:reggie:
Odnośnik do komentarza
Też dostałem mail, ale po wejściu na tracking...
 
Aktualny status OTRZYMANO DANE ELEKTRONICZNE DHL otrzymał dane elektroniczne przesyłki. Informacje zostaną zaktualizowane po przekazaniu przez Nadawcę przesyłki do transportu. :reggie:
Jest jeszcze sobota i niedziela gdzie magazynu pracują i wydają ale zbytniej nadzieji sobie nie robię że to poniedziałek będzie
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, marcin33 napisał:

Ja dziś też po dostaniu sms od Euro wysłałem do nich dane dla kuriera, ale coś czuje że takie zamówienia będą opóźnione. Nastawiam się na dostawę po 10.11 :/



Dokładnie masz racje .Oczywiście na wstępie napisze oby się udało i 9 były konsole w waszych rekach.

Ale pamiętam kilka lat temu co brałem kilka rzeczy na przestrzeni jakiegoś czasu na premierę że gdy Amazon wypełniał papiery elektroniczne dla DHL wtedy DHL z automatu planował doręczanie (przed premierą) a koniec końców paczki i tak dochodziły na premierę :)

Raz tak samo miałem z czymś w al.to i ostatecznie wpadło na premierę.

Edytowane przez BatataPl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...