Skocz do zawartości

The Invincible


20inchDT

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem świeżo po odświeżeniu/wysłuchaniu i niedługo zabieram się za grę - jest to tytuł bez wątpienia wybitny z doskonałą interpretacją w wersji audio.

 

Obecnie w Audiotece trwa miesiąc Lema i wszystkie jego pozycje znajdują się w Klubie Audioteki czyli wystarczy zapłacić 25 zł aby cieszyć się nimi bez dodatkowych opłat (i limitów).

 

Niezwyciężony jest zrealizowany jako słuchowisko z kilkunastoma aktorami(m.in.Olbrychski) i fantastycznymi efektami specjalnymi, a narratorem jedyna i niepowtarzalna Krystyna Czubówna. Polecam to mało powiedziane:)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Przyjemny symulator chodzenia. Ukończenie zajęło mi niecałe 7 godzin, ale byłoby szybciej, gdyby nie ślamazarne poruszanie się głównej postaci. Oprócz samego chodzenia, gra oferuje również kilka innych mechanik, ale w szczątkowej postaci. Gra broni się i to mocno historią, ale problem polega na tym, że jeśli czytało się książkę to nic tutaj nie może nas zaskoczyć. Jeśli natomiast po ograniu gry chce się podejść do przeczytania książki to też nie bardzo, bo gra zdradza jej fabułę i kluczowe wątki. Gdyby nie to powolne poruszanie się to może bym jeszcze wrócił, aby powbijać osiągnięcia, ale tak to mi się nie chcę. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Niedawno skończyłem, bardzo mi się podobało, niby symulator chodzenia, czasem za dużo gadania ale bardzo fajne uzupełnienie książki. Jest sci fi, jest retro klimat, jest z szacunkiem podejście do oryginału, szkoda tylko, że pewnie sukcesu za dużego nie było.

Osobiście polecam sprawdzić, dobrze spędziłem czas. Na koniec kolejny film z gry ode mnie.


  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...