Skocz do zawartości

The Invincible


20inchDT

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
4 minuty temu, Bielik napisał:

Yasna chuy, oglądałem fragment gry u wonzia i gra miała 16fps stojąc w miejscu i potężne 9 FPS w rozdzielczości 1280x720 na średnich detalach (rtx 4080 bodajże) :kekw: to jest ten potężny UE5? Tragiczne czasy w giereczkowie.

Właśnie obczaiłem. Wtf??? Przecież to wygląda niegrywalnie.

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bielik napisał:

Yasna chuy, oglądałem fragment gry u wonzia i gra miała 16fps stojąc w miejscu i potężne 9 FPS w rozdzielczości 1280x720 na średnich detalach (rtx 4080 bodajże) :kekw: to jest ten potężny UE5? Tragiczne czasy w giereczkowie.

 

Godzinę temu, Donatello1991 napisał:

Właśnie obczaiłem. Wtf??? Przecież to wygląda niegrywalnie.

 

Raczej koleś kompa nie ogarnia, na 4090 demo chodzi w 120+fps (130-150) w natywnym 4K na max ustawieniach. Wygląda bardzo ładnie, jedynie tekstury odstają.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Premiera giereczki już za kilka dni, dzisiaj recenzje. 

 

Dzisiaj Game Rant zarzucił WIELE artykułów i wywiadów związanych z grą. Za długo by to opisywać. Poza tym wiele nowego się nie dowiemy. Ewidentnie trudno jest opisywać grę nastawioną na opowieść bez spoilerowania, więc artykuły kręcą się często wokół dość reklamowych ogólników. 

 

Na pewno dużo mówią o tym, że gra będzie na każdym kroku reagowała na wybory gracza i przebieg historii będzie pod wieloma względami zależny od naszej postawy, z 11. zakończeniami, z których część jest wzięta z książki, a część dopisana.

 

The Invincible - Game Rant Advance | Game Rant

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Nareszcie walking sim wart swojej ceny, gdyby nie wysyp hitów byłby teraz grany,,a tak musi poczekać i może ogra się na stimdeku. 

W dniu 2.11.2023 o 22:30, Masorz napisał:

książkę czytałem dopiero ze 3 lata temu

 

Szybko ją zapomnij, ale nie wiem czy się da i pewnie będziesz grał z mocnym spojlerem. 

 

 

Swoją drogą tego łazika c0rewsko brakowało w Gwiazdfieldzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...