Skocz do zawartości

PS5 premiera, preorder i ogólna szajba :]


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

17 minut temu, mihauu napisał:

Czyli rozumiem, że reszta rozeszła się bez oficjalnej sprzedaży po pracownikach.

Nie, próbowaliśmy zadzwonić i sobie zarezerwować po sztuce to ktoś nam na infolini powiedział ze to sa sztuki prawdopodobnie z newslettera już opłacone, które pojadą do klientów. Ile w tym prawdy to tez nie wiadomo 

Odnośnik do komentarza
 
 
prawidłowe podejście, skaczę po 2 tivikach jeden 4K 60'' a drugi FullHD LED i niechętnie wracam do tego drugiego, 4K w grach widać i to się rzuca w oczy od razu, szczególnie jak masz porównanie  ; na OLEDzie to bym sikał po nogawkach pewnie..

Mam już 4K ale wylądował w nowym dużym salonie i 55” małe Ale już kończę off topa, powodzenia jutro o 13:00 sam będę ze Szwagrem próbował ale już bez ciśnienia

Słabe tylko jest to, ze każda plejke się udało kupić na premierę bez pre ordera a teraz takie cyrki i czuje ze akurat tutaj COVID wiele nie zmienił i podobne cyrki by były bez niego. Czemu Sony teraz nie rzuca konsol na sklepy skoro są już otwarte?

Jak to mawiają żodyn się nie spodziewał takiego zainteresowania po tym jak poszło ponad 100 baniek PS4. Ludzie siedzą w domach to tym bardziej chcą nabyć nowa konsole, no ale żodyn się nie spodziewał
Odnośnik do komentarza
40 sztuk to jest ograniczona ilość, tak samo jak 500. Więc nie wiem dlaczego miałby mieć przewalone.
Sony ze względu na małą ilość konsol nie rzuci konsol do sklepów bo wtedy były by tłumy, a tłumy są złe w dzisiejszych czasach 

W sklepach i tak masz ograniczana ilość osób jakie mogę do niego wejść wiec do opcji tłumów raczej i tak by nie dopuścili. Pewnie wiązałoby się to z dodatkowa ochrona xD a to z kosztami dlatego jest jak jest a nie COVID
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, nero2082 napisał:

 

 

prawidłowe podejście, skaczę po 2 tivikach jeden 4K 60'' a drugi FullHD LED i niechętnie wracam do tego drugiego, 4K w grach widać i to się rzuca w oczy od razu, szczególnie jak masz porównanie  ; na OLEDzie to bym sikał po nogawkach pewnie..

No ja z nowej generacji mam tylko tv 55 cali lg oled serii cx. A jutro spróbuję szczęścia o 13. Ale znając życie serwery padną. 

Odnośnik do komentarza
A moze ktos z zamawiajacych przez MM.pl? Zamowilem 19.11. swoja sztuke z dwoma padami i fifka z wysylka do 15.12. Niby jeszcze 6 dni, ale od dnia zakupu i wplaty cisza totalna

Ja zamówiłem na Allegro od MM z wysyłką po 15.12. O 1:15 dostałem maila ,że wysłali z punktu w Piasecznie przy Warszawie. Od około 10:00 cieszę się już konsolą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, elvis004 napisał:


W sklepach i tak masz ograniczana ilość osób jakie mogę do niego wejść wiec do opcji tłumów raczej i tak by nie dopuścili. Pewnie wiązałoby się to z dodatkowa ochrona xD a to z kosztami dlatego jest jak jest a nie COVIDemoji41.png


Dzisiaj ME prowadziła sprzedaż i wyszło tak, że niektórzy po odświeżaniu strony nie mieli opcji dodania do koszyka, a niektórzy mogli normalnie złożyć zamówienie. 
Prowadząc sprzedaż online, mimo limitów, osoby, które zarobiły na konsoli, mogą złożyć nowe zamówienie i znowu sprzedać z zyskiem. Dopóki nie będzie większego rzutu na Polskę, to niestety tak będzie wyglądała dostępność w Polsce. 

Odnośnik do komentarza

Ja zamówiłem na Allegro od MM z wysyłką po 15.12. O 1:15 dostałem maila ,że wysłali z punktu w Piasecznie przy Warszawie. Od około 10:00 cieszę się już konsolą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ten zestaw za 3029zł?
W Piasecznie Media Markt ma magazyn.
Ja wczoraj przed 19:00 dostałem informację o wygenerowaniu numeru listu i na razie cisza... Mam nadzieję, że wieczorem lub w nocy wyślą i jutro będzie.

Wysłane z mojego SM-G770F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, czarek250885 napisał:

No ja z nowej generacji mam tylko tv 55 cali lg oled serii cx. A jutro spróbuję szczęścia o 13. Ale znając życie serwery padną. 

I jak tv?  Zadowolony?  Ja kupiłem ten sam model - lg cx, i czekam teraz na dostawę. Mój pierwszy OLED i boję się jak to z tymi wypaleniami będzie grając w gry

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Aresgracz napisał:

I jak tv?  Zadowolony?  Ja kupiłem ten sam model - lg cx, i czekam teraz na dostawę. Mój pierwszy OLED i boję się jak to z tymi wypaleniami będzie grając w gry

Powiem tak, jak raz spróbujesz oleda to już nic nigdy nie będzie takie same. Trafiłem miesiąc temu na promke i dzięki temu mam cx a już z wystawy chciałem c9 brać bo cx był za drogi. Dobrze że się wstrzymałem. Kolory bajka, wszystko śmiga bez zawieszek (soft). Pozytywnie zaskoczył mnie dźwięk. Basy dają radę jakbym podłączył jakiś subwoofer. Ogólnie jestem bardzo zadowolony, a będę bardziej jak jutro uda się ps5 zamówić. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pozwolę sobie wrócić do tematu dyskusji.

Czy jest tutaj osoba, która zamówiła konsolę w Media Markt, ma od wczoraj nadany numer listu i do tej pory nie wysłaną przesyłkę?

 

U mnie nadal cisza...

2020-12-08     18:20:53     Zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka jeszcze nienadana

Edytowane przez RadkoR
Odnośnik do komentarza
Jutro o 13:10 bedziemy sie wzajemnie pytac czy ktos w ogole widzial zeby w euro podswietlilo sie dodaj do koszyka... 
 
Handlarzom zycze duzo szczescia, niech kupia jeszcze po kilka sztuk... w koncu zacznie robic sie ciekawie jal zabraknie desperatow

Zaraz się okaże, że łatwiej będzie kupić konsole jadąc do naszych zachodnich sąsiadów niż w naszej ukochanej Polsce Odnośnie jutrzejszego dnia, to Cały internet obiegła informacja, że jutro ma być sprzedaż na Euro. Ciężko będzie coś wywracać, ale „nadzieja umiera ostatnia”.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...